Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסאונד נשאר כמו במשחק הקודם, בדיוק אותו הדבר, והום גם קיבל את הציון הכי נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, מישהו כבר התנסה במשחק? למישהו יש תשובה רצינית אם המשחק ירוץ על סדרת MX ?!

קבל תיקון לתשובה הקודמת שלי...

מתוך ynet

San Andreas לא יעבוד על כרטיסי 4 MX

בתוך כך, מתברר כי בשלב זה, שחקנים שבבעלותם כרטיס גרפי מסוג 4 MX (או 2 MX) לא יוכלו להריץ את המשחק.

הדבר נודע מהודעה שהעלה אחד הגולשים באתר המעריצים gtaforums.com, ובה פירסם את התגובה של המחלקה הטכנית של Rockstar לשאלתו "האם המשחק יפעל על כרטיסי MX?". התשובה, בנוסח המדויק, היא להלן: "במשחק GTA: San Andreas למחשב האישי לא תהיה אפשרות לבטל את האפקטים של ה-Pixel Shader. המשחק לא יפעל על כרטיסי 4 MX".

רגע לפני שחלקכם נוטלים לידיהם לפידים ויוצאים לשרוף את סניף הקרוב, נאמר כי יש להניח שבתקופה הקרובה תוציא החברה (או איזה מפתח חובב) טלאי שיפתור את בעית אי-התאימות, כפי שהדבר נעשה בהצלחה בעבר עם משחקי "הנסיך הפרסי", Splinter Cell ואחרים, שאף הם לא פעלו במקור על כרטיסים מחוסרי Shaders. קשה להאמין שחברות כמו Take 2 ו- יתעלמו מאלפי שחקנים בעלי כרטיסי MX. כך, לפחות, אנו מקווים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG OMG איזה משחק כיפיייייייייייייייייייייייייייי :silly:

אפשר לפרוץ לבתים בלילה!! w00t!!

המשחקיות הכי מדהימה שהייתה אי פעם בסדרה המדהימה הזאת! מומלץ בחום!

יש אפילו מערכת underground train שלמה שאפשר לסוע בה עם מכוניות (עוד לא ממש הבנתי אם אפשר לעלות על הרכבת או לא (מישהו אמר 1/2?).. אבל זה כיףףףףףףףףף!

הנהיגה במכוניות פשוט מטורפת... חוויה!

אגב, אם תנסו לשחק עם המשחק הזה בעזרת מקלדת אתם תתייאשו ממנו מאוד.. זה משחק ארקייד לקונסולות עד הסוף. חובה פה שתי סטיקים אנולוגיים, פשוט חובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקיות מעולה, גראפיקה-אכזבה. סבבה אבל לא משהו. אני הרגע הוספתי עוד 256 ל-512 שלי וזה ממש עוזר....

מחר יש לי מגן באזרחות ואני לא יכול ללמוד חחחחחחחחחחחחחחח אעעעעעעעעעע מה אני עושההה

כדאי לשחק עם ה-sidewonder של מיקרוסופט?

gamepad.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזרחות? תכתוב לה על הזכויות שיש לקרל :jump:

לא כדאי לשחק עם שום גיים פד שאין לו 2 אנולוגים.. הם ממלאים תפקיד מאוד חשוב (בירי ובנהיגה ובבעיקר בשינוי זווית ראייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אחד ! לא אמרו פה מקודם כולם שהשליטה של הפוסי 2 היא על הפנים והם מעדיפים את המקלדת+עכבר הרבה יותר מזה ?

ד"א אם מישהו רוצה gamepad טוב ... אני כבר דיי הרבה זמן חיפשתי אחד והיום בבוקר במקרה בלי קשר לGTA הזמנתי את ה Saitek P2500 Rumble Pad

מהאתר הזה http://www.yardenpc.co.il/product.asp?productid=1125

המחיר שם הכי זול לפי מה שמצאתי... , הוא יותר מומלץ מהלוגי'טק היקרים בצורה שערוריתית וגם יש לו עוד שני כפתורים בחזית כמו ה sidewonder שהראו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אחד ! לא אמרו פה מקודם כולם שהשליטה של הפוסי 2 היא על הפנים והם מעדיפים את המקלדת+עכבר הרבה יותר מזה ?

ד"א אם מישהו רוצה gamepad טוב ... אני כבר דיי הרבה זמן חיפשתי אחד והיום בבוקר במקרה בלי קשר לGTA הזמנתי את ה Saitek P2500 Rumble Pad

מהאתר הזה http://www.yardenpc.co.il/product.asp?productid=1125

המחיר שם הכי זול לפי מה שמצאתי... , הוא יותר מומלץ מהלוגי'טק היקרים בצורה שערוריתית וגם יש לו עוד שני כפתורים בחזית כמו ה sidewonder שהראו

המקלדת והעכבר לא השליטה הכי טובה לדעתי.. ממש ממש לא. אין כמו הגיים פד :xyxthumbs:

אגב, הגיים פד הזה שהבאת פה נראה לי ממש ממש... זול.. במובן הרע. הוא נראה ממש ממש לא נוח. קטן מידי ורחב מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאד או מקלדת + עכבר זה עניין של טעם.

אל תרוצו לקנות פאד בשביל המשחק לפני שניסיתם עם המקלדת.

שלא תבין אותי לא נכון, ממש לא חשבתי לשחק עם ה-Pad. אני שונא לשחק איתו למען האמת.. אני שונא קונסולות מושבע :-X

ניסיתי לשחק עם העכבר והמקלדת, כל כך התבאסתי... אמרתי יאללה, גם ממליצים לשחק עם פד.. אז למה לא לנסות? והתאהבתי.. לוקח קצת זמן להתרגל ולזכור את הלחצנים, אבל אחרי שעה משחק יודעים את זה בעל פה כיאילו נולדת עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקלדת והעכבר לא השליטה הכי טובה לדעתי.. ממש ממש לא. אין כמו הגיים פד  :xyxthumbs:

אגב, הגיים פד הזה שהבאת פה נראה לי ממש ממש... זול.. במובן הרע. הוא נראה ממש ממש לא נוח. קטן מידי ורחב מידי.

תראה לא ניסתי אותו עדיין אישית אבל מביקורות רבות שקראתי עליו הוא לא מביא הרגשה "זולה" או לא נוחה , ההפך דווקא

הנה כמה ביקורות קצרות עליו מ newegg

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16826127502

מביקור באתר החברה עשה לי רושם על חברה רצינית למשל יש להם כבר דריוורים ל WinXP x64 מה שאני לא יכול להגיד על הרבה חברות אחרות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...