Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

גם אם נגיד 99% הורידו את המשחק פה, מה זה משנה בכלל?

זה לא רלוונטי ועדיין אסור לדבר על ווארז כי זה לא חוקי גם אם הרוב עושים את זה.

יש לך בעיות תפנה למנהלים, תשכנע אותם בפרטי, לא פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אם נגיד 99% הורידו את המשחק פה, מה זה משנה בכלל?

זה לא רלוונטי ועדיין אסור לדבר על ווארז כי זה לא חוקי גם אם הרוב עושים את זה.

נכון, אבל אני לא ניסיתי לגרור אף אחד לדבר על ווארז. אני סה"כ ביקשתי עזרה בהתקנה ואתם אלה שנכנסים לכיוון הזה - שאלת החוקי/לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זאת בושה להוריד את המשחק הענק הזה...אני בעצמי אחד מאלה שלא קונים אף פעם משחקים אבל את המשחק הענק הזה כל אחד יכול להרשות לעצמו פעם להוציא 300 שח עם הוא יכול להרשות לעצמו מחשב עם מהיר וכו'...

אני בשביל המשחק הזה קונה גם כונן שלא היה לי וגם את המשחק עצמו...

חוץ מזה מי לא יגיד שיותר נעים שיש לך את הדיסקים המקוריים ואת הקופסא ואת האפשרות להוריד פאטצ'ים שונים.

זאת הרגשה לגמרי שונה כשקנית את המשחק ואתה נהנה ממנו בדרך החוקית. :yelclap:

אבל עדיין להוציא 300שח בשביל משחק..

זה המון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל ה"כיף" שבלקנות חוקי עם אריזה מקורית ולפתוח אותה ולהריח את הריח הטרי הזה של החוברת משחק שאתה מקבל איתו

ב300 שקל אני יכול לחשוב על הרבה מאוד דברים הרבה יותר כיפים  ;D

ד"א גם את הספר\מדריך של המשחק אפשר להוריד... אבל אי אפשר להוריד את הריח  :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ןואי זה מדהים כמה באגים יש למשחק הזה !!!! קודם כל יש משימות שפשוט נתרעות והאנשים לא עושים כלום.. אתה משחק ופתאום נעלם הסאונד ויש רק את המוזיקה מהרדיו וזהו.. חוץ מהבאים המשחק לא משהו בכלל.. ציפיתי ליותר מזה ! פשוט נמאס אחרי שאתה משחק בו איזה שעתיים... וגם מה שדפוק זה שהאזורים האחרים לא סגורים ! אתה יכול ממש לסוע אליהם ! אני למשל עזבתי את לוס סאנטוס והגעתי למקום שיש בו אופנועי הארלי רק אין לי מושג איזה אזור זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל ה"כיף" שבלקנות חוקי עם אריזה מקורית ולפתוח אותה ולהריח את הריח הטרי הזה של החוברת משחק שאתה מקבל איתו

ב300 שקל אני יכול לחשוב על הרבה מאוד דברים הרבה יותר כיפים  ;D

ד"א גם את הספר\מדריך של המשחק אפשר להוריד... אבל אי אפשר להוריד את הריח  :P

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ןואי זה מדהים כמה באגים יש למשחק הזה !!!! קודם כל יש משימות שפשוט נתרעות והאנשים לא עושים כלום.. אתה משחק ופתאום נעלם הסאונד ויש רק את המוזיקה מהרדיו וזהו.. חוץ מהבאים המשחק לא משהו בכלל.. ציפיתי ליותר מזה ! פשוט נמאס אחרי שאתה משחק בו איזה שעתיים... וגם מה שדפוק זה שהאזורים האחרים לא סגורים ! אתה יכול ממש לסוע אליהם ! אני למשל עזבתי את לוס סאנטוס והגעתי למקום שיש בו אופנועי הארלי רק אין לי מושג איזה אזור זה...

באגים אולי יש על הג'יפה שלך בכל מקרה לי אין שום באג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה באגים אתה מדבר לעזעזל?

אתמול שיחקתי כול היום, עכשיו עוד כמה שעות, בבאג אחד לא נתקלתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...