צבא או מחשב יקר ?!? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא או מחשב יקר ?!?

rtr

מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?  

702 הצבעות

1. 1. מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?

• רק קרבי אין על מה לדבר
    • בטח שמחשב+אוטו
    • בעיה שלך ;)

Recommended Posts

בתור אחד שחולה על מחשבים משחקים וחומרה, ובתור אחד שחווה קרבי (גבעתי גדוד 435 (רותם))

אני אומר לך ש"קרבי" ישנה אותך לכל החיים.

כל הטירונות טחנו לנו המפקדים שני משפטים:

1. אתם לא יודעים מה אתם מסוגלים !

2. הכל בראש !

אין לך מושג כמה שני המשפטים האלה נכונים. נקודה.

אתה תעמוד במצבים כ"כ בלתי אפשריים - פיזית ונפשית שאתה לא מסוגל להתחיל לדמיין, שאחרי שתשתחרר (ותוכל לקנות 780,000 ...)

ה-כ-ל  יראה לך אחרת. הכל יהיה קטן עליך. ותסתובב עם תחושה של: "אם את זה (הצבא) עברתי...אז זה (ולא משנה מה זה כרגע) קטן עלי..."

(ואז גם תוכל לקנות את החומרה הכי חדשה שתרצה).

בקיצור, אני מבין שמחשב\מכונית זה מאוד נוצץ ומושך אבל זה נמשך לא יותר משנתיים,

מנגד, אתה מדבר על העתיד של האופי שלך - וזה - לכל החיים.

זו דעתי

(כאחד שחווה את זה על בשרו).

עריכה: עכשיו קראתי את מה שכתבת קצת מעלי.

התחושה הזו של ההורים, משותפת לכל ההורים באשר הם. ואולי גם אתה ואני נרגיש כך אם וכאשר יהיו לנו ילדים.

כבד את רגשותיהם, אבל תלך בכל זאת לקרבי. ומנסיון, אם תטחן לאמא שלך כל היום שאין לה מה לדאוג ושיהיה בסדר, ואתה בחור זהיר

ובלה בלה בלה - היא בסוף תתרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם הייתי יכול ללכת לקרבי הייתי הולך

אבל עקב בעיות פיזיות (כושר בתחת וסיבולת עוד יותר חרא)

אני לא ממש יכול להסתכל על זה :-[

בצבא לוקחים בחשבון שלכולם יש חרא וסיבולת עוד יותר חרא. זה לא משנה אם אתה פנתר או סמרטוט יש דבר שנקרא סרגל מאמצים שבונה אותך מהתחלה ועד סוף הטירונות וכך גם בפלוגות/סוללות/גדודים וכו' ככה שאתה לא מיוחד חבוב ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפילו לא מבין את הסקר הדפוק שלך באלוהים

כאילו מה ההתלבטות פה

אין פה בכלל מה לחשוב

קריה זה הכי אחי!!! זה מה שאתה צריך לדעת

קח ת 12 אלף למחשב

ותסיע במאזדה שלך 2 ליטר ותעשה פתיחות

במקום להיות כלב שמירה כמו מפגר

כי זה מה ש 90 אחוז מהקרביים עושים

כלבי שמירה זה מה שהם עושים !!

אתה ממש אבל ממממממש מטומטם עם תלך לקרבי אין טעם....

זה לא שאתה שומר על הארץ

בסך הכול שומרים על מתנחלים מזדיינים שגם ככה בקרוב כבר לא יהיו בהתנחלויות הזונות האלה

צריך לשלוח את כולם לאגונדה שיידפקו ואז ניראה מי יגן עליהם!!!!

:bash::s07::kopfpatsch: בוז!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאגיע לגיל המתאים אני החושב פעמיים אם להתגייס בכלל.

אל תשכח רק לנגב את החלב מהשפתיים! נו באמת...

שמישהו יביא לפה גננת!!! :s07:

עריכה

--------

מצטער על ריבוי התגובות. מנהלים אם יש באפשרותכם לערוך זה יהיה אחלה פשוט לא שמתי לב אחרי שאתה קורא כל הרבה תגובות :bash: אתה לא ממש שם לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לNICE- אם אתה נגד הפוליטיקאים, למה אתה לא הולך לצבא? מה הקשר? יש מקום לכל דבר. אם אתה רוצה לשנות משהו, תלך לשנות אותו בתור פוליטיקאי, ולא בתור חייל. כל עוד אתה חייל, אתה חייב לעשות מה שאומרים לך. אתה חושב שכולם אנוכיים ואתה לא? זה בידיוק ההפך, אנשים מגנים עלייך כשאתה יושב בבית(לא משנה באיזה תפקיד), ואתה מתלונן. כל אחד עושה את התפקיד שלו. אם אנשים לא היו עושים את התפקידים שלי, תאמין לי שהיית מת כבר באיזה פיגוע כלשהו או שבאמצע הפלישה הערבית לעיר שלך ההית נהרג. אתה צריך להיות אסיר תודה שאנשים מוכנים להגן עליך, ואתה צריך להיות שמח שגם לך תהייה ההזדמנות לעשות כך.

מה, אין פסקאות?? לא אכפת לי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה לזה שילדים יחידים לא הולכים

ליחידות קרביות....

בלי קשר למחשב, תחשוב טוב טוב לפני שאתה מחליט

להאכיל את ההורים שלך שלוש שנים של בלתי פוסקים.

קרבי זה טוב ואפילו מומלץ...אבל זה מומלץ לאנשים שמתאימים

לכך....לא לילדים יחידים ולא לאנשים עם בעיות ולא עם בעיות

בבית...דע את מגבלותיך.

^^^^ :xyxthumbs: מסכים ביותר אתה הרי לא הבן היחיד הראשון ששוקל ללכת לקרבי ואני מניח שגם אלה שחזרו פה מקרבי הם לא בנים יחידים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מחשב או לא מחשב אוטו או לא אוטו רק גובניק

עכשיו אני יסכם בקצרה מה זה קרבי ומה זה גובניק

גובניק: כל יום בבית יש לו חיים בחורות וכולי.... ואולי תלוי במה תעשה מקצוע לעתיד

קרבי: פעם בשבועיים או שלוש בבית ליומים שלוש

ואל תחשוב שקרבי זה אקשן אקשן אקשן זה יותר שמירות שמירות שמירות

ובנוסף הצבא מנסיוני "זורק" עליך זין אם תחפש שיתחשבו בך

בגדול זה החלטה שלך תחשוב טוב כי אחרי שאתה לוקח את הכדור האדום אין דרך חזרה.......

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כמוך אני שונא... אני אישית כנראה לא אלך לקרבי, אבל לא בגלל שאני חושב כמוך אלה בגלל שההורים שלי לא רוצים שאני אלך לקרבי, בשבילם זה סוף העולם וכמה שאני רוצה ללכת לקרבי ולתרום למדינה אני לא הולך לעשות "דווקא" להורים שלי. מצד שני, כל תפקיד בצבא הוא חשוב, גם אם הוא לא קרבי.. הצבא צריך את כולם וכל תפקיד תורם למדינה

תגיד לי ילד למה אתה חושב שאתה מבין גדול???? :pissed:עוד לא התגייסת וכבר אתה יודע הכל

בוא אני יספר לך סיפור קטן על הצבא שאתה רוצה לתתרום לו

אבל שלי היה קרבי ולפני כמה שנים קראו לו למילואים לאבטח כלא של מחבלים בקיצור יום אחד מבחל ניסה לפרוץ לכלא אבא

שלי נאבק איתו הבריח את המחבל אבל במהלך הקטטה אבא שלי קיבל את הכת של הנשק בגב. אבא שלי אדם טוב לא חשב ללכת ולהציא כסף מהמדינה

על הפציעה ושתק...לאחר שנה התחילו לאבא שלי בעיות גב רציניות באזור בו קיבל את המכה אבל נחש מה הצבא הנפלאשלנו לא הסכים לשלם לאבא שלי על הטיפולים ועד היום אבא שלי במשפטים עם המדינה היפה שלנו כדיו לקבל כסף על הטיפולים שעשה ועושה עד היום.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמה שזה עצוב כל העסק, עדיף אדם עם בעיות גב מאשר שהמחבל יברח ויעשה פיגוע עם הרוגים

ואגב עד כמה שאני יודע הצבא דווקא דיי נדיב. גם אם נפצעת במהלך הרגילה הצבא מממן לך את הניתוח והוא אפילו נותן לך לבחור את המנתח. הוא מממן לך את הפיזיותרפיה ומשלם על שיחות טלפון ונסיעות ככה שעם כל הצער והכאב על אבא שלך,זה פשוט לא נכון. המקרה שלך הוא יוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, זאת דיי אשמת אבא שלך שהוא לא התלונן בזמן..

וואלה יופי, נראה לך הגיוני שאתה יכול לבוא ככה סתם בלי קשר לעולם ולהגיד "שמעו, לפני חצי שנה הייתי במילואים ונפצעתי, אבל לא התלוננתי.. ועכשיו כואב לי יותר אז באתי להתלונן.." ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, זאת דיי אשמת אבא שלך שהוא לא התלונן בזמן..

וואלה יופי, נראה לך הגיוני שאתה יכול לבוא ככה סתם בלי קשר לעולם ולהגיד "שמעו, לפני חצי שנה הייתי במילואים ונפצעתי, אבל לא התלוננתי.. ועכשיו כואב לי יותר אז באתי להתלונן.." ??

ברור שהוא התלונן והוא קיבל 10% נכה צהל אבל הכאבים בגב באו לו עם הזמן

ומה בלי קשר נראה לך הצבא מפגר??? אתה לא חושב שרופא בדק אותו אחרי המקרה??

עכשיו אני יספר לכם עוד כמה פרטים לכל החכמים הגדולים אבל שלי במהלך המשפטים היה אצל

הרבה רופאים אתה יודע שרופאים לא הסכימו (פחדו) להעיד בבית משפט שהבעיה בגב זה מהפציעה מהמחבל ורופאים של המדינה חלכם טענו שזה בכלל לא מזה...

עזוב אותך תאמין לי שיש מלא דברים שאתה לא יודע ולא תאמין עד כמה המדינה שלנו יכולה להיות חרא

אני לא יכנס לפרטי פרטים על הסיפור עם אבא שלי אבל תאמין שאחרי מה שראיתי לדינה הזאת לא שווה לתרום כלום!

כי בחזרה תקבל דבר אחד.... וזה ז אחד גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא חתיכת ילדים אפסים,

:pissed: :pissed: :pissed:

אני רוצה לראות איך תגיבו שאבא שלכם ישלם הון על טיפולים והצבא לא ישלם לו שקל

:pissed: :pissed: :pissed:

זה סיפור פשוט מזעזע ואני מאחל החלמה לאבא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש מקרים חריגים אבל אנחנו לא ניתן את היחס שלנו למדינה על סמך מקרים חריגים שכאלו.

בכל אופן החלמה מהירה לאבא שלך ואני מקווה שהוא יקבל את כל הפיצויים הנדרשים לטיפולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...