צבא או מחשב יקר ?!? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא או מחשב יקר ?!?

rtr

מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?  

702 הצבעות

1. 1. מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?

• רק קרבי אין על מה לדבר
    • בטח שמחשב+אוטו
    • בעיה שלך ;)

Recommended Posts

כל טוב גם לך.

מה אתה בסדר? יש המון ארצות בעולם שיש להם ממשלה ואין להם .

אני שמח שאתה גאה ברעיון של מדינה יהודית,אבל גם אני גאה בו.

אני לא יכול לתקן את מה שקרה בשואה ובתקופת התנ"ך,אני חי עכשיו,בהווה. ובהווה המדינה שלנו לא נמצאת על סף הכחדה.

מצטער שאני לא רוצה לפנות מתנחלים להנאתי, אבל אני פשוט לא. כי אני לא רואה את החשיבות שבהקרבת שלוש שנים מחיי למען המדינה.

אם כבר אני חושב שמרוב הכח שלנו השליטה קצת ברחה לנו מהידיים,והגבלת הכוח שלנו תהיה צעד חכם.

לא נמצאת על סף הכחדה?!

ומה עם האיום האירני פיגועי החבלה שרק היום התרחש(http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3116956,00.html)

שתבין יש מאות מליונים שרוצים להשמיד אותנו ואתה אומר שאנחנו לא על סף הכחדה .. מזעזע לקרוא תגובות כמו שלך

:bash:

עריכה:

נכון שאתה לא יכול לתקן מה שקרא בעבר אבך אתה יכול למנוע את מה שיקרה בעתיד וכידוע העתיד יותר חשוב לנו כיום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אני אמרתי שהצבא הוא חוט השדרה של המדינה.

וכן,אנחנו יעד מועדף, אבל בשביל להפציץ כור לא צריך חיל רגלי, ופיגועים לא יכחידו את המדינה.

מה גם שמחסומים יש רק כמה ועוד כמה חיילים לא יעזרו.

וחוץ מזה, ממתי אני חייב משהו למדינה?

הרי חצי ממי שמתגייס לקרבי מוצא את עצמו מקריב את עקרונותיו למען "המדינה", רק חבל שאני לא ממש סומך על שרון שיוצא אותי בזמן מאיזה חור עזוב ושישרת את אינטרס המדינה על הצד הטוב ביותר.

נראה לי שחסרים לממשלה אנשים לא כדי להגן על המדינה אלא כדי לבצע את הפשעים שאף אחד לא רוצה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nice...

אתה לא כ"כ חכם...

תגיד אתה בסדר??? אתה מגביל את הצבא למשך שבוע חצי עולם מתנפל עליך...אם אתה לא רוצה שואה 2 אסור לרגע אחד להפסיק לחזק ולפתח את הצבא!

גם במלחמת העולם השניה היהודים חשבו שיוכלו להתחמק- לאחד כמוך מגיע ללכת לחיות בצרפת ולסבול אנטישמיות בחיי היומיום רק אז תבין את החשיבות של מדינת יהודים.

באמת שעם חשיבה כזאת תנסה להשיג גרין-קארד וסלמאת...

ולפותח נדיון אם אתה מרגיש שאתה תפיק תועלת משירות קרבי וזה בוער בך...לך על זה- אם אתה מתכנן להתרשל קח תאוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה גורם לאנשים להקריב את עצמם למען תוצאות שהם לא יראו?

קהילה.

אם אני חי בכפר של 50 אנשים שצריכים להגן על עצמם אני אתגייס ל"צבא" של הכפר. בטח. אני צריך להגן עליי ועל מכריי.

אבל בגלובליזציה של היום אני לא מכיר את ראש הכפר, הדבר היחיד שאני כן יודע עליו שהוא פועל למען האינטרסים שלו ושהוא מוכן לכופף את חוקי הדמוקרטיה למען סיפוק עצמי, אני לא יודע אם אני באמת אעזור, אני צריך לסמוך על ממשלה שהוכיחה את עצמה כטיפשה ועיוורת ולמען התורן הזמני ששולט במדינה הזאת.

אני לא סומך על האנשים האלו,ואני לא מכיר אותם. אז למה לי להקריב את עצמי כדי לרצות אותם?

אם כבר יש פה פשע זו היא בטח הרשלנות שבנתינת גופי ונשמתי למי שיכול להיות רוצח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נתן לאחרים להרוג אותנו :xyxthumbs:

עריכה:

לפי מה שאני רואה בתגובות שלך אני רואה שלא ראש הכפר אגואיסטי אלה אתה, אתה זה שדואג לעצמו, אתה זה שפועל למען האינטרסים שלך

לפי דעתי אתה זה שעיוור שלא רואה את האיומים שקמים נגדינו כל יום ויום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לתקן את מה שקרה בשואה ובתקופת התנ"ך,אני חי עכשיו,בהווה.

אנחנו לא חיים בעבר אבל אנחנו חייבים להסיק את המסקנות מהעבר,ההווה שלנו צריך לינוק את חיותו מהעבר וכמו שאומר המשפט המפורסם מי שאין לו היסטוריה אין לו עתיד.דבר שני אתה לא מקריב 3 שנים מחייך אתה תורם אותם לכלל שאתה נמצא בו וזוכה לשירותיו וכמו שאומר המשפט המפורסם התרומה היא המתנה הטובה ביותר של האדם(זה משפט שלי אבל הוא מופיע בויראציות שונות בנוסחים יותר מוכרים ) בכל אופן אני מאחל לך שתמיד תזכה רק לתת ולא לקבל ושהעתיד שלך יהיה מושרש על העבר ורק כך תזכה לחיים מאושרים :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מזה שהמושחת הזה הקריב את חצי מהחיים שלו בשביל המדינה ועשה פעולות התאבדות ממש למענה...מה שהוא עושה היום יעבור בבית משפט ומה שיפסק כבר לא רלוונטי.

בכל מקרה שאני מעודד הקרבה בצבא זה לא למען הפוליטיקאים שגם עולים לי על העצבים...אלה למען העם היהודי!

בסופו של דבר גם מבחינתה הגיונית רציונלית מדינה בתנאים דמוגרפים כמו שלנו חייבת חזק מאוד וכל אחד חייב לתרום את חלקו וזה חייב ליהיות מעוגן בחוק ומחוייב על כל אזרח...הלוואי שיכולנו לוותר על זה ולשבת בבית לשחק במחשב...

חשיבה כמו שלך נובעת מכך שיש אנשים שלא תורמים ואתה לא רוצה לצאת פראייר-אבל צריך להוקיע מהחברה את הלא תורמים-ולהעמיס עליהם קשיים כדאי שאנשים כמוהם ידחקו לשוליים- אם כולם יתרמו אתה תרגיש שלם גם עם התרומה שלך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THE MASTER - אני בטוח שזה לא מכוון, אבל אני עדיין אתן לך100 על שיחזור הלקחים מהשואה שבית הספר שלך טחן לך במוח.

חשיבה כמו שלך נובעת מכך שיש אנשים שלא תורמים ואתה לא רוצה לצאת פראייר-אבל צריך להוקיע מהחברה את הלא תורמים-ולהעמיס עליהם קשיים כדאי שאנשים כמוהם ידחקו לשוליים- אם כולם יתרמו אתה תרגיש שלם גם עם התרומה שלך

זאת מחשבה מאוד יפה שאני בטוח שחברי הממשלה ששולטים בצבא יעריכו. ככה יהיה להם הרבה יותר קל לבצע את הפשעים שאף אחד לא מסכים לעשות בשבילם.

אולי אם יהיה צורך רציני בחיילים הממשלה שלנו תפסיק את הפשעים ותתרכז באמת בהפסקת הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THE MASTER - אני בטוח שזה לא מכוון, אבל אני עדיין אתן לך100 על שיחזור הלקחים מהשואה שבית הספר שלך טחן לך במוח.

את המסקנות שלי אני מסיק לבד ואת האידאולוגיה שלי אני מעמיד לפי ראיית פני הדברים בצורה עניינית וללא שום שיקולים זרים. קשה מאוד ל"האשים" את בית הספר בכך כי לא הרביתי לבקר בו והייתי שם אך ורק בגדר אורח. בכל אופן גם אני חושב שהמדינה שלנו מלאה שחיתות וחוסר מוסריות אבל עדיין זה לא מפריע לי לראות את הצדדים היפים שבה והיא מלאה צדדים כאלו. ההבדל ביני ובינך שאני רואה דבר כזה אני שואף לתקן את המעוות ואתה דואג שזה לא יפריע לך עוד ביטוי של האגוצנטריות והירידה המוסרית בדורנו.נסיים עם איחולים לבבים לקרוב הלבבות אני מאחל לך שתהיה עוד אחד מהצדדים היפים במדינה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תקשיב

זה תלוי בך.

להיות קרבי ולהיות ג'ובניק זה שתי עולמות שונים אבל אם אתה הבן אדם שרוצה קרבי אז תאמין לי שאתה תהנה כל כך שאתה לא מבין...זה הסיפוק הכי טוב וזה לא כמו עבודה מסריחה.

הלוואי היה עלי קרבי ולא הייתי נופל עמוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרבי... ללא ספק

אני חושב שהגעת כבר לשלב שהמחשב כבר לא אמור להיות הדבר המרכזי בחיים O_O

יש סיבה לזה שילדים יחידים לא הולכים

ליחידות קרביות....

בלי קשר למחשב, תחשוב טוב טוב לפני שאתה מחליט

להאכיל את ההורים שלך שלוש שנים של סרטים בלתי פוסקים.

קרבי זה טוב ואפילו מומלץ...אבל זה מומלץ לאנשים שמתאימים

לכך....לא לילדים יחידים ולא לאנשים עם בעיות ולא עם בעיות

בבית...דע את מגבלותיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK..

הרבה תגובות היו פה אני לא ממש יכול להגיב על כולם אבל אני רוצה להבהיר מס' דברים..

אני הצגתי את זה כניראה לא נכון..אבל לא המחשב והאוטו הם אלו שעומדים ישירות מול השירות הקרבי.. אלא הדאגה של ההורים .

המחשב והאוטו הם רק תוספת שיכנוע של הדקה ה90 מבחינתי ואני כבר אסביר למה..

אני כבר ההיתי בדרך לקרבי אבל לא בלב שלם (כל יום שחייל ניפגע אמא שלי באה אלי בגישה של 'תיראה לאן אתה הולך ומה אתה עושה לי' )

ואז בא האוטו והמחשב (סה"כ אני לא חייב מחשב חדש אבל אני רוצה אחד.. :P )ורק מראים לי שההורים שלי יעשו הכל כדי שאני לא אלך לקרבי אבל לא רוצים לעמוד ישירות בדרכי אלא לתת לי ליבחור בעצמי ..(עם כל מיני עזרים לטובתם ... :P)

ויש לי מקשה מכל המגיבים לעתיד

מכל מי שחושב להגיב בצורה של ..מי צריך , לא שווה ליתרום למדינה ועוד כל מיני ..

אני לא מבקש שתשנו את דעתכם אבל אני כן מבקש שלא תגיבו פה .

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת גם בלי ה"שוחד" הזה לדעתי אל תלך לקרבי. אם אמא שלך כל כך מפחדת ודואגת מהעניין זה לא שווה את זה שתהפוך את החיים שלה לסיוט יומיומי לתקופה כל כך ארוכה לדעתי.

חוצמיזה, תראה איזה מחשב ישך בשביל מה אתה צריך חדש? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...