צבא או מחשב יקר ?!? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא או מחשב יקר ?!?

rtr

מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?  

702 הצבעות

1. 1. מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?

• רק קרבי אין על מה לדבר
    • בטח שמחשב+אוטו
    • בעיה שלך ;)

Recommended Posts

שמע...לדעתי אתה צריך לשים את האוטו והכסף בצד לרגע ולחשוב שנייה - האם קרבי זה באמת מה שישנה אותי?

אני בטוח שאם יש את הרצון, שום דבר לא יכול לעצור אותו אבל תחשוב איזה נזק פסיכולוגי תגרום למשפחתך ובעיקר להוריך, שבנם היחיד מסכן את חייו (אמנם למען מטרה נעלה).

בהחלט החלטה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכל מקרה זאת החלטה שלך, ויש לך את הבחירה.

אני חושב שקרבי ייתן לך, למען עצמך ולמעך העם בו אתה חיי הרבה יותר מאשר מחשב ואוטו (שאותו כבר קיבלת).

ולתת משהו זה לאו דווקא חומרי, דברים רוחניים ומחשבתיים הם הרבה יותר חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח תאוטו ותמחשב תאמין לי לא שווא לתרום לצבא המ... הזה היום :screwy:

אנשים כמוך אני שונא... אני אישית כנראה לא אלך לקרבי, אבל לא בגלל שאני חושב כמוך אלה בגלל שההורים שלי לא רוצים שאני אלך לקרבי, בשבילם זה סוף העולם וכמה שאני רוצה ללכת לקרבי ולתרום למדינה אני לא הולך לעשות "דווקא" להורים שלי. מצד שני, כל תפקיד בצבא הוא חשוב, גם אם הוא לא קרבי.. הצבא צריך את כולם וכל תפקיד תורם למדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אני אחשוב כשיגיע הזמן להתגייס, אבל אני במקומך הייתי מוותר על קרבי, לוקח את הכסף מהמכונית והמחשב ומשקיע את זה בלימודים באוקספורד\ קמברידג'\ הארוורד\ סטאנפורד בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כמוך אני שונא... אני אישית כנראה לא אלך לקרבי, אבל לא בגלל שאני חושב כמוך אלה בגלל שההורים שלי לא רוצים שאני אלך לקרבי, בשבילם זה סוף העולם וכמה שאני רוצה ללכת לקרבי ולתרום למדינה אני לא הולך לעשות "דווקא" להורים שלי. מצד שני, כל תפקיד בצבא הוא חשוב, גם אם הוא לא קרבי.. הצבא צריך את כולם וכל תפקיד תורם למדינה

אא גם אתה מאלה שחושבים שאנשים שבאים חצי שעה ביום מרמים בדיל של סיגריה תורמים לצבא כולך צעיר

וגם אני הייתי אמור ללכת בקרבי רק שהצבא דפ... אותי ומאז ירד לי מכול הצבא המז... הזה וראיתי הרבה אבל הרבה אנשים שרצו קרבי ולא הלכו או שהיו בקרבי והשתחררו ותאמין לי כולם התחרטו אחרה זה כי הצבא נתן להם ז...

ואם אתה רוצה אני מוכן לעשות איתך סקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אני אחשוב כשיגיע הזמן להתגייס, אבל אני במקומך הייתי מוותר על קרבי, לוקח את הכסף מהמכונית והמחשב ומשקיע את זה בלימודים באוקספורד\ קמברידג'\ הארוורד\ סטאנפורד בעתיד.

בחייך... ::);)

אני לא יגיד שאני שונא אנשים כמו taotao אבל הגישה שלהם ממש לא לטעמי..

חחח HOT-DOG הלוואי שזה היה כל כך כל..

אני רואה שהרוב אומר מחשב ואוטו .. מעניין אם היתה התוצאה אם הסקר היה ניפתח באחד הפורומי של פרש למשל... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטו וכסף או לא...רק המחשבה על מה שיעבור על אמא שלי בזמן שירותי הצבאי כחייל קרבי גורמת לי לא להתגייס לקרבי (גם אני בן יחיד).

ומה יהיה כשתרצה לטוס לחול? לגור לבד?

זה מה שאנשים לא מבינים... הצבא זה המקום להתבגר ובחינם! מתישהו אימא שלך תצטרך להבין וגם אתה שצריך לחיות לבד בסופו של דבר ולהסתדר בכוחות עצמך ואין מקום טוב יותר לעשות את זה מאשר בצהל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה יהיה כשתרצה לטוס לחול? לגור לבד?

זה מה שאנשים לא מבינים... הצבא זה המקום להתבגר ובחינם! מתישהו אימא שלך תצטרך להבין וגם אתה שצריך לחיות לבד בסופו של דבר ולהסתדר בכוחות עצמך ואין מקום טוב יותר לעשות את זה מאשר בצהל

אני מגיל 14 חי בפנימיה ורואה את ההורים שלי פעם בשבועיים, ככה שהמרחק והאי ידיעה מה קורה איתי זה לא מה שיעשה לאמא שלי התקפי לב אלא הידיעה שהבן שלה נמצא בסכנה מתמדת ויכול חס וחלילה להיהרג כל רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די פשוט...תחליט מה יותר חשוב לך וזהו. אם ההורים שלך אוהבים אותך הם יבינו

את ההחלטה שלך ויכבדו אותה. ואל תקשיב לאף אחד, רק לעצמך(נשמע פלצני אבל במקרים כאלה צריך באמת להקשיב

רק לעצמך כי זה החיים שלך ולא של החברים פה בפורום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...