צבא או מחשב יקר ?!? - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא או מחשב יקר ?!?

rtr

מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?  

702 הצבעות

1. 1. מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?

• רק קרבי אין על מה לדבר
    • בטח שמחשב+אוטו
    • בעיה שלך ;)

Recommended Posts

מה הבעיות שלך, ילדון שעדיין לא התבגר ועדיין חושב שיש לו רק זכויות ובלי שום חובות במדינה שהוא חיי בה ?

כמו ששמת לב בתגובות הקודמות שלי הרביתי בחובת כל אדם ללכת לשרות קרבי אבל אתה צריך להבין שעכשיו אבא שלו נמצא בתהליך לא פשוט שבו המדינה הפנתה לו עורף אחרי שהוא שירת את המדינה אפשר להבין אותו ולא לצעוק עליו, "אין מרצים לו לאדם בשעת כעסו" אני מאמין שעם הזמן הוא יעשה חושבין ויעמוד על טעותו אבל כרגע אל לנו לצעוק עליו אלא רק לעודד אותו.

תגלו מעט רגישות ותנסו להבין גם את הצד השני.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה הבעיות שלך, ילדון שעדיין לא התבגר ועדיין חושב שיש לו רק זכויות ובלי שום חובות במדינה שהוא חיי בה ?

קצת מצחיק לשמוע את זה ממך,

אבל בכל מקרה, לתגובה שלך

שמע, זאת דיי אשמת אבא שלך שהוא לא התלונן בזמן..

וואלה יופי, נראה לך הגיוני שאתה יכול לבוא ככה סתם בלי קשר לעולם ולהגיד "שמעו, לפני חצי שנה הייתי במילואים ונפצעתי, אבל לא התלוננתי.. ועכשיו כואב לי יותר אז באתי להתלונן.." ??

אני קורא חוסר טאקט,

לא מדובר פה על איזה משחק או תביעת נזיקין על מישהו שדפק לו את המראה באוטו,

מדובר פה בבריאות של בנאדם מבוגר, שהוא אבא לילד שקשה לו מאוד לראות איך מתייחסים לאביו.

ואל תדאג, אני את ה"תרומה" שלי מתחיל עוד שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יותר מבינוני -  ;):smile1:

כבר ל הכי קשור לנושא הדיון אבל הייתי חייב:

תעושה צחוק? בינוני - ? אני עם מחשב הרבה פחות טוב משלך ורק עם ג'יגה ראם מריץ את כל המשחקים שיש מלבד דום 3 על הגדרות הכי גבוהוות.

אתה צריך שדרוג לג'יגה ואתה שורף תכביש מה תמדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתגובה שלך אני קורא חוסר טאקט

אולי אין לי טאקט, ואולי אני אומר את האמת בפנים למרות שלפעמים היא כואבת, אבל לפחות אני לא אגואיסט שחושב רק על עצמו, לא מוכן לתרום כלום למדינה (שזה גרוע) ומנסה לשכנע אחרים לא לתרום כלום (שזה אפילו יותר גרוע).

ועם כל הכבוד למקרה המצער שלו, וכמובן שיש עוד מקרים מצערים ולא ראויים במערכת שמתופעלת ע"י בני אדם - אין שום קשר לעובדה שאם כולם יהיו כמו כל אותם מגיבים בדיון הזה שניסו לשכנע אותו להשתמט מהשירות הצבאי, המצב של המדינה שלנו יהיה אפילו יותר גרוע ממה שהוא עכשיו.

אני יודע שרוב האנשים שיקראו את ההודעה הזאת הם ילדים בני 16-18 שעדיין חיים בסרט (ומישהו פה אמר משהו מדוייק: "הוא עדיין מחשב איך לא להפסיד בגלל הצבא פרקים של דרגון בולזיי"), אבל אם לפחות מישהו אחד יקבל קצת שכל בעקבות כל הדיון הזה - מה טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סגרו את הדיון הזה כבר! הוא לא מוסיף כבוד ליושביו (או לפחות חלקם... ::)). בכל מקרה, אני בהחלט לוקח בערבון מוגבל ביותר (!) את האנשים שלא עברו לפחות שנה של (לפי דעתי זה הזמן שלוקח לעכל את המערכת) ובטח לא ילדים בני 16-17-18. עם כל הכבוד, אין לכם מושג על מה אתם מדברים. אתם לא תסכימו איתי עכשיו אבל בעוד כמה שנים אחרי שתסיימו את השירות, קרבי או לא קרבי (זה כבר לא משנה) אתם תבינו כמה טעיתם או צדקתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצבא אתה נדרש להקריב את החיים שלך תמורת כמה דברים לדעתי חשובים אבל לא עד כדי כך ( לא תמיד זה באמת יוצא לך להקריב את החיים אבל אתה נדרש לעשות זאת כשצריך , ואם לא תעשה זאת תישפט )

מי שיש לו שכל וקורא את הדיון צריך להבין שאין שום טעם ללכת לצבא כי שום דבר לא שווה את החיים שלך , אבל מצד שני אני לא יכול להחליט לגבי כל האנשים פה, כל אחד וסדר העדיפויות שלו לגבי מה יותר חשוב ממה . זו דעתי.

וכן, אני עשיתי ואפילו עשיתי מילואים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצבא אתה הדרש להקריב את החיים שלך תמורת כמה דברים לדעתי חשובים אבל לא עד כדי כך

מי שיש לו שכל וקורא את הדיון צריך להבין שאין שום טעם ללכת לצבא כי שום דבר לא שווה את החיים שלך

בתור בנאדם בן 25 אתה לא נשמע טוב....

1. מה מבטיח לך שאתה הולך לקרבי ומאבד את החיים שלך (למרות שת'כלס הסיכוי למות בתאונת דרכים יותר גדול?!)

2. ההורים שלך לא מספיק חשובים? אצלי לפחות ערך חיי ההורים, אחי, אחותי, סבתי וארבעת אחייני חשוב מחיי שלי!!!

3. לא חשובים עד כדי כך?! תגיד Are U For Real? באיזו בועה מקולקת אתה חי?? מילד בן 16 אני יכול להפנים תגובה כזאת אבל בן אדם בן 25 :o :o :o

לך לישון!!! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבה נסיק מהדיון כמה וכמה מסקנות:

1. אם בן שהוא בן יחיד ללכת לקרבי....!

2. עדיף מאזדה 2 ליטר ומחשב ב 12 אלף מאשר קרבי....

3. המשפחה יותר חשובה מאשר קרבי וכול המדינה ביחד!!!

זה המסקנות שלי...

בקיצור חברים שלי תרוצים ללכת לקרבי לכו לטופ

אתם לא רוצים תהיו ג'ובניקים  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והדעות שלו , בצבא יש גם מכוניות ותאונות דרכים רק שבנוסף הסיכון שם הוא יותר גדול

חוץ מזה אם אתה אומר שהחיים של סבתא שלך יותר חשובים מהחיים שלך אז נראה לי שהבעיה היא אצלך ( לא בעיה גדולה ,אבל בכל זאת ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והדעות שלו , בצבא יש גם מכוניות ותאונות דרכים רק שבנוסף הסיכון שם הוא יותר גדול

חוץ מזה אם אתה אומר שהחיים של סבתא שלך יותר חשובים מהחיים שלך אז נראה לי שהבעיה היא אצלך ( לא בעיה גדולה ,אבל בכל זאת ...)

בהחלט כל אחד והדעות שלו הבעיה ששלך רקובות לאללה ואחרי התגובה הזאת אני לא ממש יודע מה לענות לך אני פשוט חושב שאתה בן 25 (או שלא ::)) שמדבר כמו ילדון בקיצור אתה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...