צבא או מחשב יקר ?!? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא או מחשב יקר ?!?

rtr

מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?  

702 הצבעות

1. 1. מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?

• רק קרבי אין על מה לדבר
    • בטח שמחשב+אוטו
    • בעיה שלך ;)

Recommended Posts

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעיה של נכון ולכן גם קיבלתי החלטה עוד ליפני פתיחת התארד ..

שד"א נהיתה סופית ..

והיא...שרות לא קרבי . :-\

אז הפעם לא הלכתי עם הלב אלה אם הראש,הרגש(כלפי אמא ..) ולבסוף גם השוחד  :-X

עריכה: ובעצם כאן אני נועל את הסקר.

תודה לכל המגיבים והמצביעים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרבי למען העם והמולדת. אני אישית קסם לי מאוד תחום המחשבים ויכולתי בקלות להשיג כל משרה שאני הייתי מעונין בה אבל אני חושב על הכלל.

קרבי זה הכי אחי זה לא רק סיסמא זה דרך חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לשחק אותה, לא היית הולך לקרבי בכל מקרה

:auto: כל מה שמעניין אותך.

כבר 3 עמודים שאני מנסה להיתעלם ממך..

הפעם עברתה את הגבול .

אני נילחמתי כדי לכבל את החתימה הזו.

יותר מחודשיים אני רץ אחריהם יום יום כדי שיאשרו לי את החתימה ..(היתה להם בעיה שם ..)

ולבסוף האוטו ישנו בכל מיקרה ..

אז את דעות המפגרות שלך שמור לעצמך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rtr אולי תצליח להגיע לפשרה עם ההורים על שריון שזה קרבי אבל בדרגת סיכון נמוכה.

בכל אופן שיהיה לך בהצלחה הלבטים שלך עניינים ומוצדקים-להיות בן יחיד זה לא פשוט-אני מאמין שהאוטו והמחשב לא היוו שיקול אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ אני לא יכול להגיד שהיתעלמתי מהם כן..

אבל הם רק היו הבונוס לזה שיהיה שקט לאמא שלי וביחד כנגד הרצון שלי לשרת בקרבי .

ד"א שיריון היהיה העדיפות הראשונה שלי ואחריו נ"מ ותותחנים .

ככה שבכל מיקרה הלכתי לקרבי 'לייט' אבל גם זה היה קשה להורים ..

ד"א השם שלי הוא עידן ככה שאי צורך ב 'RTR' ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלו שטוענים שהצבא דואר לחיילים שהמדינה דואגת לאזרחיה ולכן יש חובה לשרת בצבא

רק תזכרו בכל החיילים שננטשו על ידי המערכת אם זה מחלות כמו סרטן או מקרים שאחר כך הם העומדו לדין וראשי הצבא יצאו נגדם רק כדי להראות לתקשורת שהם המפקדים בסדר

היום שבו אני הפסקתי להאמין בחובה לשרת זה היום שראיתי בחדשות את הצבא נוטש חייל פצוע בשטח (קבר יוסף אני חושב שזה היה) הייתי די קטן בתקופה ההיא אבל אני לא ישכח ועד היום אני לא מבין איך לא הולך ועושה הכל כדי להציל חייב פצוע ומשאיר אותו למות בשטח.

ובקשר לשמירות בהתחלויות אני גם לא הייתי מוכן לשרת בהגנה על התנחלות כשאר התושבים במקום להודות לי זורקים עלי חפצים ומאיימים על חיי או הופכים את חיי לגהנום כאשר אני שם כדי להגן עליהם. נכון זה לא הרוב אבל זה קיים.

ולגבי ההתנתקות אני גם לא רואה למה צריך להפעיל כוח

לא רוצים שלא יתפנו ואחר כך יחטפו מהערבים נכון שלמדינה יש חובה לדאוג לשלום אזריחה אבל בשביל זה נותנים להם אפשרויות לעבור ולקבל פיצויים אין שום סיבה שחיילים יסכנו את חייהם בקרב נגד אזרחי המדינה או בהגנה על אזרחים שעוברים על החוק.

יש חובה לתרום למדינה אבל חלק מהאנשים מרגישים נבגדים על ידי המדינה ואפשר להבין שהם לא ירצו לתרום חזרה למדינה.

הבעיה לדעתי של הצבא בארץ הוא שהוא הפך להיות פוליטי מדי. יותר מדי קומבינות וזלזול במערכת, כמו ששאר המדינה נראית בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להתערב בדיון הזה.

שנים שלא כתבתי באתר הזה ובטח שמעולם לא בפורום הזה. אני רק עוקב מידי פעם אחרי החדשות וכמה דיונים מעניינים.

אבל היום חרגתי ממנהגי וכמי שיש לו קצת נסיון עם הצבא והמדינה (כמו שאתם מבינים אני לא ילד, בואו נגיד שכבר כמה שנים אני עושה מילואים ביחידה קרבית).

אתם חבורה של דפוקים, מצטער על ההכללה אבל באמת.

הדיון הזה לא מוסיף כבוד לכותביו.

דעתי בנושא היא ששירות צבאי, לא משנה עם קרבי או לא, תורם למדינה וזה המינימום הנדרש מכל אזרח שקורא לעצמו ישראלי וחי במדינה שלנו.

שירות קרבי, כמי ששירת בחי"ר ואח"כ בשריון (ומי שיאמר ששריון זה קרבי לייט כנראה מעולם לא ראה בחייו, אני לא מתכוון להתפאר פה במה שעשיתי), בונה את האישיות בצורה חסרת תקדים, אז אין ספק, זה קשה אפילו קשה מאוד בהתחלה. ישנם אנשים שזה קשה להם יותר וישנם אנשים שפחות אבל לכולם קשה בהתחלה אבל אחרי שהתקופה הראשונה עוברת ואם מקבלים דברים בהבנה ובבגרות (גם משהו שנבנה עם הזמן בצבא) מתחילים להנות, לומדים המון וצוברים חוויות שלא מקבלים בשום מקום אחר. כמובן שהדבר שהכי נשאר מהשירות הצבאי (חוץ מהברכיים הדפוקות) הוא החברים שכאלה לא תמצאו בשום מקום אחר.

אז זהו, שפכתי את ליבי, קבלו את זה או לא, זה לא ממש משנה.

כל החלטה שתקבל בסופו של דבר תצטרך להתמודד איתה ומנסיון שלי אני אומר שלפעמים כדי לקבל את ההחלטה המסעירה והקשה יותר כדי לא להיתקע אחר כך עם השאלה "ומה היה קורה אם...?"

שיהיה המון בהצלחה וחיים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לשמירות בהתחלויות אני גם לא הייתי מוכן לשרת בהגנה על התנחלות כשאר התושבים במקום להודות לי זורקים עלי חפצים ומאיימים על חיי או הופכים את חיי לגהנום כאשר אני שם כדי להגן עליהם. נכון זה לא הרוב אבל זה קיים.

הטעות היחידה שלך היא שזה פשוט לא קיים. אני לא יודע מאיפה הבאת את המידע הזה אבל יש הרבה אנשים שאני מכיר ששירתו בעזה ואף אחד מהם לא זכה ליחס כזהתההפך הוא הנכון היחס שהחיילים מקבלים הוא לבבי מאוד והם מאוד מוקירים את אנשי המקום. אם אני זוכר נכון אחד מחברי הפורום שירת באזור והוא סיפר שבחים על תושבי המקום(אם זכרוני אינו משלה בי זה היה עמרי עמוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דעה  חי חי.

צבא  חרא  לא דואג לחיילים. ו  at first sing of liability   זורקים אותך  !

אם אתה ג'ובניק במרחק שעה ממקום השרות שלך  אתה  חרא סציומט,  ולא יודע מה זה .  (אלה אם אתה פצוע פיזית וזה כל יכולתך)

ג'ובניק שנוסע למקום שרותו שעתיים לכיוון 1  (4 שעות ביום סה'כ)  נדפק. כי לא נותר לו בכלל זמן פנאי.

רוב המפקדים וקצינים ג'ובניקים שיש להם זמן לצחצח תנעליים לא נשאר בהם הרבה מבני אדם.

קרביים טוחנים שמירות    ב ע י ק ר  !     גם הנדסה קרבית.

קרבי שנמצא כל'ב  וממשיך לנעול נעליים אדומות  בושה וחרפה !   (אלה אם הוא נפצע פיזית ולא מתאים יותר לשטחים)

יש ג'ובניקים  שטוחנים פי כמה וכמה מקרביים !  וקרביים יכולים לתקוע גרב בפה  put a sock in it

וצבא שלא מוכן אפילו לשים אמצעי מיגון תקניים,  ו  או תנאים תקניים מסביב למתחם המוגן <- - -  לא שווה להקריב שום דבר בשבילו ! :pissed:

היה לי עוד חוות דעת אבל שכחתי  :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The-Master אני מצטער אני רואה שלא כתבתי במקרים מסוימים והכללתי. זאת לא היתה כוונתי

כמובן שרוב המתנחלים יותר מבסדר ומתנהגים למופת לחיילים.

אבל מה לעשות קיימים גם מקרים כמו שציינתי ואני יודע זאת מחברים טובים שמשרתים שכל פעם חוזרים ואומרים שעוד יבוא היום ואחד מהם פשוט ישתמש בנשק כנגד המתנחלים האלו שתוקפים אותם.

שוב זה כמובן רק חלק קטן קטן קטן אבל הוא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שכל הדיון הזה היה לגבי ללכת לשריון :pissed:

חשבתי שאתה רוצה ללכת לשייטת או סיירת מטכל שאתה עושה מזה כזה ביג דיל,

ותפסיק לחפור שאתה הולך עם הראש או הלב, אם באמת היית כ"כ רוצה קרבי היית הולך לקרבי,

אבל אתה מעדיף אוטו ומחשב ושירות קל, אין בזה שום דבר פסול אל תקח את זה בשלילה,

אז אם החלטת שאתה מעדיף את המחשב והאוטו, אז כנראה שזה לא היה מספיק חשוב בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...