צבא או מחשב יקר ?!? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא או מחשב יקר ?!?

rtr

מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?  

702 הצבעות

1. 1. מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?

• רק קרבי אין על מה לדבר
    • בטח שמחשב+אוטו
    • בעיה שלך ;)

Recommended Posts

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בגיל כזה מחשב לא צריך להיות כזה ביג דיל בשבילך בכלל, בטח לא משהו שימנע ממך לשרת בצבא.

אם הוא כן כזה ביג דיל אתה צריך לעשות משהו בעניין דחוף אם אתה לא רוצה למצא את עצמך בגיל 40 מדבר בצ'טים של ואללה :lol:....ויש כאלה אנשים :-X.

אז שרות צבאי יעשה לך רק טוב בכל מקרה.

וד"א M16 של קולט במציאות הרבה יותר טוב מעכבר של .

תחשוב על זה כמו משחק פוטוריאליסטי בווירטאל ריאלטי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאם הייתי במקומך ולא היתה לי נטייה לכיוון של חיל מודיעין, אז רק בשביל הדווקא הייתי הולך לקרבי (אני לא מגיב טוב לשוחד).

אגב, אם אתה הולך לקרבי, אתה לא תראה את המחשב הרבה במילא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגיל כזה מחשב לא צריך להיות כזה ביג דיל בשבילך בכלל, בטח לא משהו שימנע ממך לשרת בצבא.

אם הוא כן כזה ביג דיל אתה צריך לעשות משהו בעניין דחוף אם אתה לא רוצה למצא את עצמך בגיל 40 מדבר בצ'טים של ואללה :lol:....ויש כאלה אנשים :-X.

אז שרות צבאי יעשה לך רק טוב בכל מקרה.

נכון.

ודרך אגב, תסתכלו בחתימה שלו. שדרוג זה לא בדיוק משהו נחוץ במקרה שלו (מן הסתם, לא חשבתי שמישהו שההורים שלו מציעים לו מכונית משלו ככה סתם כאילו שזה משלו לחדר, יסתובב עם 3 עייף...) :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף קרבי, זה יחשל אותך אחושילינג.

מחשב תוך 3 שנים אתה כבר קונה חדש, וגם אם יש כסף אז אוטו.

אבל מה שקרבי יתן לך מבחינת נסיון קרבי, התמודדות עם מצבי לחץ והתמודדות עם אנשים, זה לא יסולא בפז.

(אני לא הייתי בקרבי, למעשה לא גייסו אותי בכלל, אבל מאנשים שאני לומד איתם, אני מבין שזה פשוט נכון.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ יש את עדיין "תרבות העדר " בצורה מאד חזקה , לכן רוב התשובות פה היו צפויות

אני לא אומר לך לא להתגייס אבל אני רק רוצה להזכיר לך שיש סיכוי הרבה יותר גדול שתמות או תפצע ( במיוחד אם אתה קרבי ) בצבא

ואם באמת זה יקרה לך הדבר יכול לגרום לאפקט מאד הרסני אצל ההורים שלך . יש סיבה לזה שהחתימו אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול ליהיות שאתה צודק אבל

גם בצבא יש סיכוי שתמות בתאונת דרכים ( גם שם אתה תפגוש מכוניות ) , רק ששם יש סיכוי שתמות בנוסף גם מירי או מתאונת אימונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תחשוב אפילו לרגע אחד שזה הולך להיות לך קל ! יש לי מלא חברים בקרבי וביחידות מובחרות (אחד נשרט באוזן מכדור בהתקלות ביום ראשון שעבר  :smile1:) וכולם נשברים באיזה שהוא שלב ובאמת רק החזקים שהיו הכי מורעלים ונחושים שורדים , בסופו של דבר כולם מסתכלים אחורה בחיוך

כמו שאמרו מחשב זה לא הכל בחיים ואם תלך לקרבי גם לא תראה אותו הרבה  ;D , אתה צריך לשאול את עצמך אם אתה באמת רוצה את זה ואם כן אז ללכת עד הסוף בלי מחשבות של אפשרות לפרישה בשלב  :bash:זה או אחר כי זה רק יעשה את הכל יותר קשה ואתה תישבר בסופו של דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין מה הקשר

כאילו ההורים שלך ייקנו לך דברים בשביל כאילו לשכנע אותך לא ללכת לקרבי?

פשוט לא הבנתי מה הקשר, :nixweiss:

ההורים שלו חתמו לו שילך לקרבי ואז הם התחרטו, אז הם משחדים אותו שיצא מקרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו מחשב זה לא הכל בחיים ואם תלך לקרבי גם לא תראה אותו הרבה ;D , אתה צריך לשאול את עצמך אם אתה באמת רוצה את זה ואם כן אז ללכת עד הסוף בלי מחשבות של אפשרות לפרישה בשלב :bash:זה או אחר כי זה רק יעשה את הכל יותר קשה ואתה תישבר בסופו של דבר

למעשה ביגלל שאני בן יחיד אני יכול לשחק עם הצבא שבוע פה שבוע שם...

אבל כמובן שיש גבול גם לילדותיות שלי .. :P

בקשר לזה שאמר שאני לא צריך שידרוג מחשב ...

א זה לא חייב להיות רק לזה..אלא למה שאני בוחר..

ב עברה שנה כבר מאז שקניתי אותו... ושנה וחצי מאז הכרטיס מסך והם כולם ניקנו מכספי עד החלק האחרון.

אז עכשיו ההורים קונים אחד.. ::) (בתקציב כפול ממה שהיה לי אז ..)

Barbos בדיוק ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוטו וכסף או לא...רק המחשבה על מה שיעבור על אמא שלי בזמן שירותי הצבאי כחייל קרבי גורמת לי לא להתגייס לקרבי (גם אני בן יחיד).

להגיד לך את האמת בלי שהיא תישמע... ;) ...

גם לי המחשבה הזו מציקה .. אבל מנגד יש את הרצון הזה להיות בקרבי ..

ואז משום מקום באה ההצעה הזו והפרה את האיזון ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...