איך אתם מתכוננים לצבא? מבחינת כושר גופני.. הת'רד הרישמי!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מתכוננים לצבא? מבחינת כושר גופני.. הת'רד הרישמי!!

nadaw

Recommended Posts

הדבר היחיד שאני עושה זה מתח, אני סוגר בסביבות ה35.

בריצות ארוכות אני עגלה אני לא מתאמן על זה בכלל, ב2000 אני עומד על משהוא כמו 9:10, אני צריך להתחיל לזוז.

גיל 17.5 סוף י"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
עגלות לא יכולים לעשות 35 מתח.. זה לא הגיוני.

למה לא יש כאלה שהסיבולת לב ראה שלהם חלשה ולעומת זאת השרירים והכוח הוא יותר זמין בטווח הקצר זאת אומרת

תן למשל למישהו לרוץ 2000הוא יעשה את זה באיזה 10 דקות אבל תן לו לעשות מתח או שכיבות שמיכה הוא ירביץ לך כמו כלום

הכול תלוי בסיבולת ומנסיון שלי עדיף לקראת הצבא לרוץ הרבה (לשפר את הסיבולת לב ריאה) אם אתה רואה שאתה רץ קילומטרים

וזה בסדר לך אז אתה יכול לקחת איתך תיק עם בקבוקי מים או כול דבר אחר שיוסיף משקל או משקולות שמחוברות לרגלים בסקוואצ כזה

אבל זה רק אם הגעת לרמות גבוהות

אתה יכול אפילו לעלות במדרגות בבית חח וכמובן לא לשכוח לחזק את השרירים העיקריים האחרים כמו חזה,גב (כתפיים,ידיים,בטן לא עיקרי אבל מחייב גם)

בהצלחה ותתוצאות תראה אתה כבר  :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עגלות לא יכולים לעשות 35 מתח.. זה לא הגיוני.

אתה לא מאמין? אל תאמין אני יכול לסגור 35 מתח בכול מקום ובכול זמן תמיד הייתי טוב במתח, גם לפני שקניתי אחד והתחלתי להתאמן סגרתי 12.

אין ממש קשר כמו שאמרו בין סיבולת לב ריאה למתח/שכיבות שמיכה/בטן אלו דברים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מאמין? אל תאמין אני יכול לסגור 35 מתח בכול מקום ובכול זמן תמיד הייתי טוב במתח, גם לפני שקניתי אחד והתחלתי להתאמן סגרתי 12.

אין ממש קשר כמו שאמרו בין סיבולת לב ריאה למתח/שכיבות שמיכה/בטן אלו דברים שונים.

גם לי קשה להאמין לזה. אתה עגלה אז זה משפיע על הכל. אתה לא יכול להיות טוב במשהו ובשאר אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא עושה אותם נכון ובטח גם עם ידיים הפוכות (כאילו שהאצבעות לכיוון הפנים, ככה הבנות עושות :\)

35 זה לא כלכך הרבה, פשוט להיות עגלה וגם 35 זה לא הולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לכם להאמין אה? מה האינטרס שלי לשקר לכם? מה נראה לכם שאני בא לעשות פה פוזות? הרי אמרתי שאני עגלה ב2000 אם הייתי מחפש לעשות עליכם רושם הייתי רושם שאני סוס מטר 80 רץ 2000 ב6:30 ועושה 50 מתח.

אני עושה מתח נכון! לאט! וטוב! ידיים קדימה כמו שצריך נתלה לפני ויורד עד הסוף לפני כול עליה, אם אתם לא מאמינים אין לי מה להגיד לכם זה גם לא ממש מעניין אותי כי אני יודע מה היכולות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... אל תדאג אני לא חושב שאתה משקר...

בדרך כלל לאנשים גדולים קשה לעשות מתח... בגלל זה כל המתעמלי קרקע הם נמוכים, כדי שלא יהייה להם הרבה משקל מהגובה.

אצלנו היה שחיף אחד שהצליח הרבה מתח, לעומת סוסים אחרים שעשו פחות ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה, מה לא הגיוני שהבנאדם סוס במתח ולא טוב בריצה?

בשביל לרוץ למרחק ארוך ממש טוב צריך להתאמן, מי שלא מתאמן לא רץ משהו.

בשביל לעשות הרבה מתח צריך להתאמן על כח, ואם הוא יעשה את זה הוא יעשה הרבה מתח, בלי קשר לכמה שאיך שהוא בריצה.

קיצר אין קשר בין כמה שהוא חזק לכמה שהוא טוב בריצה.

אני לדוגמא גם טוב במתח, אני עושה 23, כל יום אני מתאמן, ובריצה אני לא משהו, ככה 8:30 ל2000 וזה בגלל שאני לא מתאמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...