איך אתם מתכוננים לצבא? מבחינת כושר גופני.. הת'רד הרישמי!! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מתכוננים לצבא? מבחינת כושר גופני.. הת'רד הרישמי!!

nadaw

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל אלה שחושבים שהם יודעים משהו מהחיים שלהם בגלל שהם שמעו סיפורים מה"חברים שלהם בגדוד 939" אבל למעשה הם יושבים כל היום במשרד, אין מה לעשות - אתם נדפקתם, מרצונכם האישי או לא מרצונכם האישי וזכיתם לראות את הפן הלא איכותי בעליל של צה"ל (שדרך אגב, קיים כזה בכל בעולם).

ישנם מספר אנשים בפורום הזה, שאת שמם אני לא יכול לפרסם מסיבות שהן מספיק מובנות - שיכולים לספר לכם על צה"ל ה"אמיתי", ז"א קרבי מובחר וכדומה - שאם בן אדם מגיע לשם עם רצון לעשות שירות משמעותי - זה משנה לו את החיים. שמה אתה באמת לומד על הגבולות שלך, לומד מהי חברות אמת וזוכה לשירות מהמעניינים ביותר שיש (שוב, תנסו למצוא את אותם אנשים מסויימים - אולי הם יסבירו לכם יותר טוב ממני...).

ד"א זה לא תקף רק לקרבי המובחר. לא חסרות יחידות שהן "קרבי רגיל" דוגמת כל החי"ר הייעודי - שגם שם ישנו שירות מעניין, אבל שמה זה יותר עניין של מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם לא שחייה אז גלישה, תלמד לגלוש!!!!!!! גם זה עוזר :), ואם אתה רוצה לפתח ריבועים ושרירים בכל הגוף בפעם אחת זה רק דרך שחייה!!!

אם אין לך הרבה זמן אז שחיה לא תעזור לך. שחיה זה מקצוע שדורש הרבה השקעה ולוקח הרבה זמן עד שאתה מתחיל לראות תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שחושבים שהם יודעים משהו מהחיים שלהם בגלל שהם שמעו סיפורים מה"חברים שלהם בגדוד 939" אבל למעשה הם יושבים כל היום במשרד, אין מה לעשות - אתם נדפקתם, מרצונכם האישי או לא מרצונכם האישי וזכיתם לראות את הפן הלא איכותי בעליל של צה"ל (שדרך אגב, קיים כזה בכל בעולם).

ישנם מספר אנשים בפורום הזה, שאת שמם אני לא יכול לפרסם מסיבות שהן מספיק מובנות - שיכולים לספר לכם על צה"ל ה"אמיתי", ז"א קרבי מובחר וכדומה - שאם בן אדם מגיע לשם עם רצון לעשות שירות משמעותי - זה משנה לו את החיים. שמה אתה באמת לומד על הגבולות שלך, לומד מהי חברות אמת וזוכה לשירות מהמעניינים ביותר שיש (שוב, תנסו למצוא את אותם אנשים מסויימים - אולי הם יסבירו לכם יותר טוב ממני...).

ד"א זה לא תקף רק לקרבי המובחר. לא חסרות יחידות שהן "קרבי רגיל" דוגמת כל החי"ר הייעודי - שגם שם ישנו שירות מעניין, אבל שמה זה יותר עניין של מזל.

:xyxthumbs: הוצאת את המילים מפי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי.. בן 21 זה לא כזה "מבוגר".. ואני לא מתכוון "שתכניס לי".. אם אתה חושב כך אולי אתה הילד הקטן שבחבורה..

כולה השתחררת.. אתה לא תרח לעומתי..

מה שאני אומר.. זה שכמו שאין לי פלזמה 120 אינצ'.. אני לא יכול להגיד למישו לא לקנות אותה.. או כמה שהיא חרא.. כי אין לי אותה!!!!!

אז גם מי שלא היה בקרבי לא יכול להגיד מילה על קרבי.. כי ממש ממש אין לא מושג איך זה..

אתה מצחיק... "לא כזה מבוגר" זה בדיוק אחרי 3 השנים שמפרידות בינינו, אותן 3 שנים שמפרידות בין אחד שמבין משהו מהחיים שלו כי הוא כבר עבר את אותן שנים מדוברות, לבין אחד שרק שמע סיפורים ממשפחה\חברים. ותאמין לי שיש הרבה גדול בין לשמוע סיפורים לבין לחיות את זה במציאות. הבדל ענק.

ההשוואה שלך לפלזמה, אגב, מטופשת לגמרי. ברור שאפשר לדעת את טיבו של מוצר צריכה פיזי כלשהו גם בלי שיהיה לך אחד בבעלותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההשוואה שלו בסדר אם אין גם בחנות וגם אין לאף אחד שאתה מכיר ואף פעם לא נתקלת באחת. אבל זה כבר פילוסופיה.

ובקשר לנושא: כדאי לך לרוץ או ללכת. בהתחלה אל תמדוד זמנים רק תנסה להשלים את מה שרצית. אחר כך שתרגיש שאתה כבר מסוגל לרוץ הכל במהירות סבירה אז תתחיל למדוד. אם תמדוד כבר בהתחלה זה לא יגיד כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צה"ל האמיתי זה קרבי מובחר? מעניין, בפעם האחרונה שבדקתי רוב חיילי צה"ל, בסדיר, קבע ומילואים, שייכים דווקא למערך העורפי. מיעוט מהחיילים בצבא הם חיילים קרביים, ומיעוט עוד יותר קטן (הרבה יותר קטן) מתוכם כבר שייך ליחידות המובחרות. צה"ל האמיתי זה הצה"ל ש-90% מהחיילים מכירים, לא 10%.

ודרך אגב, בחיים לא ישבתי במשרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגייסת שאתה אומר את זה?

ועמרי.. זה ש"עברת" את הצבא.. לא אומר שאתה מבין גדול כ"כ בזה..

ואם אני לא טועה.. ובאמת לא היית בקרבי.. אז בכללל אין לך מושג מזה.. אפילו ש"עברת" את זה..

אתם יודעים.. אלה שקופצים וצועקים "למה קרבי?? מיצריך את זה?? אתה חיי בסרט אתה לא תתקבל!!".. כנראה שאנשים אלה לא מספיק

בטוחים בהחלטה שלהם, אי-הקרביות.. ויש בהם עוד רצון להיות שם.. "כלב נובח לא נושך" - תמיד אלה שלא הולכים לקרבי מצדיקים את עצמם... שמתם לב???

אבל ת-מ-י-ד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקריאה בריפרוף, בתור חייל קרבי בנצרים, עזה, אני יכול להגיד רק ששום ג'ובניק בעולם לא יכול להגיד או לסמפט את הקרבי הכי פשוט שיש

כן אני יודע שאתם עובדים 'ממש קשה' במשרד 'וקורעים את התחת' בניירות וכאלה וכן קשה לא להיות בבית כל יום ואכן הנעליים הכבדות ממש כואבות

שאתם חייבים ללכת עם כפכפים והגומיות עוצרות לכם את הדם וכאלה...ג'ובניק בחיים לא יוכל להבין מה עובר על קרבי לא משנה כמה חברים יש לו

או לא יודע מה...כל עוד הוא לא שם כל שניה, לא שומר איתו באותה עמדה, לא איתו במסעות,כשנשבר הזין ובכל הקטעים הקשים באמת הוא לא מבין מה זה שירות קרבי, לא מבין את תחושת האחריות, שליחות ושאר ערכי צה'ל למינהם...אבל עזבו זה דעה אישית

בקשר לת'ארד...חשוב להתאמן לקראת הצבא רק בכושר אירובי, כי זה מה שצריך שם, סיבולת לב ריאה טובה והרבה מוטיבציה וכוח נפשי, בהצלחה לכל מי שפונה לשירות קרבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקריאה בריפרוף' date=' בתור חייל קרבי בנצרים, עזה, אני יכול להגיד רק ששום ג'ובניק בעולם לא יכול להגיד או לסמפט את הקרבי הכי פשוט שיש

כן אני יודע שאתם עובדים 'ממש קשה' במשרד 'וקורעים את התחת' בניירות וכאלה וכן קשה לא להיות בבית כל יום ואכן הנעליים הכבדות ממש כואבות

שאתם חייבים ללכת עם כפכפים והגומיות עוצרות לכם את הדם וכאלה...ג'ובניק בחיים לא יוכל להבין מה עובר על קרבי לא משנה כמה חברים יש לו

או לא יודע מה...כל עוד הוא לא שם כל שניה, לא שומר איתו באותה עמדה, לא איתו במסעות,כשנשבר הזין ובכל הקטעים הקשים באמת הוא לא מבין מה זה שירות קרבי, לא מבין את תחושת האחריות, שליחות ושאר ערכי צה'ל למינהם...אבל עזבו זה דעה אישית

[/quote']

אני מסכים עם כל מילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה כבר 10 עמודים מנסה לשחק אותה ג'ובניק בשבילם ולא אומר להם איפה באמת היית (אני בעקרון יודע, אבל אם אתה לא רוצה להגיד אני לא אגיד סתם בכח)

בכל מקרה, אם לבן אדם יש ראש טוב ומספיק אני חושב שאת אחד מהגיבושים הוא יצליח לעבור (טיס, [חובלים, מטכל, שייטת], [צוללות, 669, שלד], אגוז, צנחנים). כי בחלקם לא מחפשים ממך להיות הכי סוס שבעולם אלא עם טוב, חברותי ועובד עבודת צוות.

2 מהשכבה שלי הולכים לקורס טייס, ואני יודע על אחד שנדמה לי לשייטת, ויש עוד אני מניח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מילה.

אז אתה מוכן להסביר לי על מה אתה מתווכח כ"כ הרבה?? מה נסגר??

"אפילו הגובניק הכי דפוק יותר טוב מעדיין לא להתגייס".. אני חושב שזה משפט.. אממ.. אני לא אגיב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...