איך אתם מתכוננים לצבא? מבחינת כושר גופני.. הת'רד הרישמי!! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מתכוננים לצבא? מבחינת כושר גופני.. הת'רד הרישמי!!

nadaw

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עמרי.. בן 21 זה לא כזה "מבוגר".. ואני לא מתכוון "שתכניס לי".. אם אתה חושב כך אולי אתה הילד הקטן שבחבורה..

כולה השתחררת.. אתה לא תרח לעומתי..

מה שאני אומר.. זה שכמו שאין לי פלזמה 120 אינצ'.. אני לא יכול להגיד למישו לא לקנות אותה.. או כמה שהיא חרא.. כי אין לי אותה!!!!!

אז גם מי שלא היה בקרבי לא יכול להגיד מילה על קרבי.. כי ממש ממש אין לא מושג איך זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה לזלזל באלה שחושבים שהם יתקבלו?   כי אתה/אתה/ אתה לא התקבלת??

מה זה קשור בכלל? אין קשר בין התפקיד של מישהו בצבא לבין מה שהוא חושב על הצבא - הכל תלוי בבן אדם. זה לא משנה אם אותו אחד יהיה שק"מיסט בקריה או  לוחם בגדודים, הוא עדיין יחשוב על הצבא אותו דבר. זה תקף לגבי 98% מהתפקידים בצבא, למעט הסיירות והיחידות המיוחדות - אנשים שלא מאמינים במה שהם עושים לעולם לא יוכלו לשרוד שם.

וזה מחזיר אותי לנקודה שלי - 90% מהילדים פה שהם בני 16-17 וכבר חושבים על זה שהם הולכים מינימום לצנוח בעירק ולחסל מחבלים בלבנון חיים בסרט. (<-- נקודה)

אז גם מי שלא היה בקרבי לא יכול להגיד מילה על קרבי.. כי ממש ממש אין לא מושג איך זה..

וואלה ::)

ואני מניח שאי אפשר ללכת לחבר ולראות את הפלזמה אצלו, נכון? כי הרי מה שלוחם א' עושה בגדוד 202 (לדוגמה) *כל כך* שונה ממה שלוחם ב' עושה באותו גדוד, או לוחם ג' עושה בגדוד 51 או לוחם ד' עושה בגדוד 932... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי.. התחלתי את התגובה טוב.. וסיימת כמו ילד בגן!!

כדי לדעת מזה קרבי, אתה צריך לחוות את זה על בשרך!, ולא "לראות" מה הם עושים..

גם אני יודע להגיד "שיוואווו איך הוא פספס!! גול בטוח!!@!@".. כשתהיה שחקן.. תחזור אלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור בכלל? אין קשר בין התפקיד של מישהו בצבא לבין מה שהוא חושב על הצבא - הכל תלוי בבן אדם. זה לא משנה אם אותו אחד יהיה שק"מיסט בקריה או  לוחם בגדודים, הוא עדיין יחשוב על הצבא אותו דבר. זה תקף לגבי 98% מהתפקידים בצבא, למעט הסיירות והיחידות המיוחדות - אנשים שלא מאמינים במה שהם עושים לעולם לא יוכלו לשרוד שם.

"מה שרואים משם לא רואים מכאן". אני מניח שאתה מכיר את המשפט הזה

אתה "יודע" מה קורה בגדודים וביחידות הקרביות, אבל אין לך מושג איך ההרגשה וכמה גדולה ההשפעה עד שלא חווית אותה בעצמך.

וממש לא הכל תלוי בבן אדם. הרוב המוחלט תלוי במקום שבוא האדם גדל ופיתח את דעותיו.

ילד שגדל בבית עם הורים בעלי קריירה צבאית או אחים גדולים שמספרים לו סיפורים יגדל עם הרבה יותר מוטיבציה מאשר ילד להורים פציפיסטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדורגל? זאת הדוגמה הכי טובה שיכולת לחשוב עליה..? מה הקשר בכלל?

לא צריך להיות שחקן כדורגל כדי להכיר את חוקי המשחק, את שיטת המשחק ואת התפקיד של כל שחקן על המגרש, ולא צריך להיות קרבי כדי להכיר את מבנה הגדודים, המשימות שלהם והתפקיד שלהם במערך הבט"שי של צה"ל.

וממש לא הכל תלוי בבן אדם. הרוב המוחלט תלוי במקום שבוא האדם גדל ופיתח את דעותיו.

ילד שגדל בבית עם הורים בעלי קריירה צבאית או אחים גדולים שמספרים לו סיפורים יגדל עם הרבה יותר מוטיבציה מאשר ילד להורים פציפיסטים

כן, וזה סותר את מה שאמרתי איך בדיוק..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שאם אתה יודע את החוקים בכדורגל אתה שחקן??@?@?@????

או אם אתה יודע את "מבנה הגדודים" אתה חייל קרבי??@??!??@??@?!?

אני מצטער.. אבל זה מה שנקרא טמטום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי.. התחלתי את התגובה טוב.. וסיימת כמו ילד בגן!!

כדי לדעת מזה קרבי, אתה צריך לחוות את זה על בשרך!, ולא "לראות" מה הם עושים..

גם אני יודע להגיד "שיוואווו איך הוא פספס!! גול בטוח!!@!@".. כשתהיה שחקן.. תחזור אלי..

אף אחד לא אמר שלהיות קרבי זה לא טוב, להיפך זה מכובד ואני מאוד שמח לשמוע

שעדיין יש בדור שלכם (אני לא כזה זקן, כולה 21, אבל אני מדבר על חברה בני 15-18)...

קיימים חברה שרוצים ללכת לקרבי ולסיירות ולחוות את זה כי זה באמת אחד הדברים המהנים

שאתה יכול לעשות בשירות שלך...שירות קרבי.

אני אישית סובל מבעיות רפואיות קשות בגב התחתון ולמרות זאת הייתי חייל קרבי אבל יצאתי

משם...כי יש גבול :)

אבל התופעה שמינימייזר מדבר עליה היא, אנשים שהולכים ליום סיירות בתקווה שהם יתקבלו לאחת הסיירות

שיש בצבא ויש הרבה כאילו, ככה שאל תרימו ידיים החל מהיחידות החטיבתיות של החי"ר עד לשייטת 13, שלדג וסיירת מטכ"ל.

קיימת תופעה של מה שנקרא "או סיירת או ניירת" שאנשים שהלכו ליום סיירות אחרי שהתאמנו קשה...לא התקבלו לכלום (לא חייב להיות

על בסיס גופני ירוד, אלא על מוטיבציה ירודה, הפגנה של חוסר איכפתיות לחבריך ביום סיירות) ואז מגיעים לצבא לאחד גדודי החי"ר הרגילים

שאין כל צורך בגיבוש בשביל להתקבל לשם...ואומרים שבעסה להם וחרא להם והם רוצים לאמא ולבית ושטויות כאלה

ובסוף מגיעים לקרייה אחרי ששגעו לקב"ן את המוח איזה חודש וחצי...ופשוט משתמטים מקרבי ללא כל סיבה מוצדקת!

מיני, אני לא שמעתי אף אחד מהחברה' כאן מדבר על לצנוח לשטחי אויב במשימות סודיות ביותר...

אלא רק רוצים לדעת איך לשפר את הכושר הגופני שלהם לקראת ימי הסיירות והגיבושים שיהיו להם...

אין בזה שום דבר רע וזה לא נקרא לחיות בסרט...והרבה אנשים עושים שירות קרבי בגדודים הרגילים של החי"ר בצורה

הטובה שאפשר ונהנים מזה...ויוצאים למ"כים ולקצונה ומשגשגים....

ונכון שזה לא תמיד קל ולא תמיד נוח ונעים וכיף...וסוגרים 21 וסוגרים 35...

אבל זה מהנה וחוויה ומשהו לספר לנכדים :)

אני אישית כשהתאמני בכושר קרבי...עשיתי הרבה ריצות בחול ים שזה קצת יותר קשה

כי יותר קשה לרוץ בחולות וזה מחשל אותך וגם מכין אותך טוב ליום סיירות כי זה גם מה שהולך

להיות שם. בנוסף הייתי ממליץ גם על תרגילי כוח שעובדים על המשקל של הגוף....כמו למשל שכיבות

שמיכה, מתח, כפיפות בטן ומקבילים.

אני לא אגיד לכם כמה פעמים ביום לעשות את כל הדברים האלה...כי אני לא מכיר אותכם באופן אישי

ואת התוכנית אתם צריכים לבנות בעצמכם עם התייעצות קלה אולי ברופא או מישהו מנוסה בתחום הכושר

שמכיר את הגוף שלכם.

לכל ה"מורעלים" שיהיה לכם בהצלחה, שתגיעו למה שאתם צריכים ותשגשגו!

יאללה, I'm out!

peace!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, וזה סותר את מה שאמרתי איך בדיוק..?

הזלזול הוא לא באלה שרוצים להתאמן ולהגיע לקרבי ולהגיע ליחידות המובחרות, אלא באלה שעושים את זה כי הם חיים בסרט שהם באמת יגיעו לשייטת

Grave_Digger

אני רואה שאנחנו באותו ראש..

ואני דווקא לא ממשפחה עטורת פאר מלחמה וצבא..

נחמד לדעת שיש מישהו בראש שלך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד קיוביקל ,

אתה נגרר לוויכוח סתמי שאינו קשור לדיון , רוצים להתווכח על זה , בפרטי ( מירק , איציק וכו... )

אני לא ממש מתכונן לצבא ( לא מתכוון ללכת לקרבי ) אבל כבר חודש ומשהו אני הולך לחדר והתחלתי לרכוב על אופניים ( כשאני רץ אני מרגיש שאני דופק לעצמי את הברכיים ) . ( בן 17 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lev0 יפה אמרת!

אפשר לשאול איפה היית?

וממה שאמרת.. אני מקווה שילמדו פה כמה אנשים..

אני הייתי בגבעתי...

אני כרגע משרת בבסיס עורפי...ולא ידעתי

שיש זן של אנשים כמוכם בכלל עם מוטיבציה

לשרת בקרבי...כל הכבוד לך, לא לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...