איך אתם מתכוננים לצבא? מבחינת כושר גופני.. הת'רד הרישמי!! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מתכוננים לצבא? מבחינת כושר גופני.. הת'רד הרישמי!!

nadaw

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין מצב, אני חוזר - אין מצב, שתוך שבוע שיפרת את התוצאה שלך בריצת 2,000 מ-12 דקות ל-7 דקות (6:50, נו).

או שאחת המדידות לא היתה נכונה, או שפשוט בריצה הראשונה רצת ריצה קלה ובכלל לא התאמצת, לעומת הריצה השניה..

דבר נוסף הוא, עם או בלי קשר לשיפור שהשגת בריצות- מאוד לא בריא לרוץ כל יום.

שרירים הרגליים(בניגוד לשרירי הבטן לדוגמא- שגם לוקחים חלק בריצה) זקוקים ל48 שעות התאוששות לאחר פעילות אינטנסיבית, אם אתה לא נותן להם את זמן ההתאוששות לו הם זקוקים, אתה מגביר את הסיכוי שלך לקבל שברי מאמץ, פגיעה בגידים(וכתוצאה מכך גם בברכים) וגם מבחינת תוצאות, השיפור שיהיה לך אם תרוץ 3 פעמים בשבוע יהיה גדול מהשיפור שיהיה אם תרוץ 7 פעמים בשבוע

איזה עוד אימונים? כפיפות בטן, שכיבות שמיכה וספרינטים עומס אקסטרה העמסה(לדוגמא עוד 10 קילו בנוסף למשקל הגוף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפור שאמרת הוא בכלל לא הגיוני, לרדת מ12 דקות לזמן של 6:50 שזה זמן מעולה תוך שבוע אימונים זה פשוט בלתי אפשרי.

לפתח ריבועים בבטן אחרי שבוע זה בכלל בכלל לא הגיוני.

אני מתאמן באחרי! (הכנה לצה"ל) כבר קרוב לשנה (אמנם יש תקופות שזה לא היה סדיר כל כך) ולקח בערך חודש-חודשיים לפתח ריבועים (של אימון סדיר 4 פעמים בשבוע בטן)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להשוות בין שניכם הכלל. הכל תלוי גם במבנה גוף ובנטייה של כל אחד.

יכול להיות שלך יש נטייה להשמנה, או שהיית מלא לפני כן ולכן לקח לך קצת יותר זמן כדי לראות את השרירים.

יכול להיות שהוא שחיף ומהר מאוד הוא שם לב לשינויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת רחוק מהצבא - 16.5, אבל בגלל שאני משתדל מאוד להגיע לגיבושים השונים, חוץ מה -3 פעמים בשבוע אימוני קראטה (כבר 6 שנים) אני גם עושה כל יום 8 דקות תרגילי בטן (עם מאמן (הורדתי מהאינטרנט תוכנית : :)), בין 100 ל-120 שכיבות סמיכה מלאות (סטים של 25 דקה הפסקה), ומרים משקוליות של 3 קילו (יד קידמית). מתח אני חייב להשתפר כי כרגע במאמץ אימתני אני מצליח לעשות רק 10 ברצף |:

8 minute abs? :)

תכנית מעולה, אבל אני עושה אותה פעם ב... כי אני מסודר כבר מבחינת הבטן

3 קילוגרם? :\ תעלה תעלה...

אני בן 15, 4-5 אימונים בשבוע בחדר . את האימונים אני עושה כרגע בעיקר בשביל עצמי, הצבא עוד רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל ספורטאי ה pre שלנו, המלצה -

תזהרו ! , שימו לב לגוף שלכם, אל תעמיסו יותר מידי, גם אם קצב ההתקדמות נראה מאוד קורץ

ההגזמה הזאת היא מתכון לשברי מאמץ והרבה בעיות אח"כ, תעשו הכל בזהירות, לא בעומס, וכן, אם אתם מתחילים להרגיש כאבים חשודים בריצה

אל תהססו ללכת לרופא, ה-18 ש"ח שיורדים לאמא שלכם מהחשבון בקופת חולים לא יהרגו אותכם.

בד"כ אם מאתרים את הבעיות האלו בזמן די קל לפתור אותם בעזרת מנוחה קצרה, הבעיות מתחילות שלא מודעים להן וממשיכים.

(ולמי שבכל זאת רוצה לדעת מה יכול לעזור, בעיקר שעות שינה מסודרות ומספיקות, נעליים מתאימות, ואם אפשר משטחים רכים יותר מאספלט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 minute abs?  :)

תכנית מעולה, אבל אני עושה אותה פעם ב... כי אני מסודר כבר מבחינת הבטן

3 קילוגרם? :\ תעלה תעלה...

אני בן 15, 4-5 אימונים בשבוע בחדר . את האימונים אני עושה כרגע בעיקר בשביל עצמי, הצבא עוד רחוק.

כן, זו התכנית  :) תכנית מעולה, הבעיה איתה שבכלל לא עושים שם שיחרורים אחרי התרגילים (משהו הכרחי שהשרירים לא יתפסו)

איזה  סוס המנחה, הוא מדבר לאורך כל התכנית ובכלל לא מתאמץ. בסוף הוא עושה טובה שהוא נושם  :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ב16.5 יש עוד זמן (עולה לי"א) ואני בחדר עושה רק משקולות

דחיקת חזה 25 קילו

יד קידמית 7.5 כל יד

כתפיים 2.5

סטים של מתח, 3 פעמים כל פעם הפסקה קצרה וכמה שאני מצליח בדרך כל זה 8 6 4-3..

המבנה שלי זה: שחיף מוחלט..

בזמן האחרון התחלתי לרוץ והצלחתי לרדת מ10 ועכשיו כל פעם שאני רץ אני שובר ת'שיא בכמה שניות עכשיו הוא עומד על 8:20 המטרה שלי זה לרדת מ8..

ורציתי לדעת מה הריצות הכי ארוכות בצבא? אני לא מדבר על מסעות (הליכה) אלא ריצה ברצף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שאמרו מה שאמרו.. ההתפתחות של הגוף שלי היא סופר-מהירה.. ואני לא שחיף.. ואני 192 (מטר תשעים ושתים..)

אז כל כמה זמן לעשות אימון ריצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הילד שאמר שהוא בן 15 והולך באופן סדיר לחדר יהיה לך זמן מהנה וחשבונות שמנים לבית חולים כשתתבגר בגיל שלך אתה יכל להפסיק לגבוהה,להיות גיבן ולהרוס לעצמך את הלב חדר זה רק מגיל 17-18 ומעלה את זה אני יודע כי אח שלי אבא שלי הוא מאמן שלא הכשירו אותו בחמש דקות....חוץ מזה יש סיכוי גדול שגם אם לא תהרוס לעצמך בגיל 18 תרגיש נחיתות מבחינת הכוח לעומת אחרים באותו גיל שלא הלכו לחדר בגילך השרירים התפתחו באופן בריא בפני עצמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הילד שאמר שהוא בן 15 והולך באופן סדיר לחדר יהיה לך זמן מהנה וחשבונות שמנים לבית חולים כשתתבגר בגיל שלך אתה יכל להפסיק לגבוהה,להיות גיבן ולהרוס לעצמך את הלב חדר זה רק מגיל 17-18 ומעלה את זה אני יודע כי אח שלי אבא שלי הוא מאמן שלא הכשירו אותו בחמש דקות....חוץ מזה יש סיכוי גדול שגם אם לא תהרוס לעצמך בגיל 18 תרגיש נחיתות מבחינת הכוח לעומת אחרים באותו גיל שלא הלכו לחדר בגילך השרירים התפתחו באופן בריא בפני עצמם...

הממ...לא.

מצטער להגיד לך אבל כנראה אבא שלך לא מבין בזה כלום.

אבא שלך פשוט מלא במיתוסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...