איך אתם מתכוננים לצבא? מבחינת כושר גופני.. הת'רד הרישמי!! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מתכוננים לצבא? מבחינת כושר גופני.. הת'רד הרישמי!!

nadaw

Recommended Posts

אז למה אתה כבר 10 עמודים מנסה לשחק אותה ג'ובניק בשבילם ולא אומר להם איפה באמת היית (אני בעקרון יודע, אבל אם אתה לא רוצה להגיד אני לא אגיד סתם בכח)

כי אני מנסה להחזיר את הבחור למציאות ולהסביר לו שהוא אפילו עוד לא התגייס, ולכן, כל השטויות שהוא פולט הן לא מבוססות לחלוטין ואפילו ג'ובניק, לצורך העניין, יודע יותר טוב ממנו (כמובן שזאת הכללה לא הכי נכונה, אבל ברמת העיקרון..) כי הוא מבסס את הדעה שלו על סיפורים.

חוץ מזה, אני לא שחקתי אותה ג'ובניק. אני פשוט לא טרחתי להגיד לו מה עשיתי בשירות, ואני עדיין לא טורח בשבילו.. הוא זה שהסיק לעצמו מסקנות (נכונות או לא, זה באמת לא מטריד אותי).

בכל אופן, הוא החליט בשלב מסויים שאני "מזלזל" בכאלה שרוצים להגיע לקרבי (:screwy:), ואני כבר פעמיים שאלתי אותו איפה הוא רואה שזלזלתי (והוא לא ענה..).

כל מה שאמרתי לדן זה שיעזוב אותם ויתן להם "להתלהב", כי ככה זה כולם... כולם בהתחלה שומעים סיפורים, רואים סרטים - חיים בסרטי מלחמה ורוצים להיות רמבו. הכל טוב ויפה, עד שהם מתחילים לעשות מארבים במשך לילות שלמים, בגשם, בקור, בבוץ... או אחרי שהם עושים מעצרים עם כניסה שקטה והולכים קילומטרים רבים עם המון ציוד על הגב.. או, "אפילו", סתם כשהם עושים 2-2 בעמדה במשך 17 יום, ואז יוצאים 4 יום הביתה (וגם זה לא מעט פעמים משתבש בגלל כוננויות, מתוכננים, וכו')..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חייב להגיד, שלמרות שהוא לא קרבי, עדיין הוא מבין קצת יותר ממישהו שלא בצבא וניזון רק מסיפורים, עד שאתה לא בתוך הגוף הזה

אתה לא ממש מבין מה זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד' date=' שלמרות שהוא לא קרבי, עדיין הוא מבין קצת יותר ממישהו שלא בצבא וניזון רק מסיפורים, עד שאתה לא בתוך הגוף הזה

אתה לא ממש מבין מה זה...

[/quote']

על מי אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה כיוונתי את זה לעומרי,אבל השירות שלו מעורפל(קרבי או ג'ובניק), אז זה מכוון לכל מי שאומר שג'ובניק לא יכול לדבר והוא בעצמו עוד לא התגייס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד' date=' שלמרות שהוא לא קרבי, עדיין הוא מבין קצת יותר ממישהו שלא בצבא וניזון רק מסיפורים, עד שאתה לא בתוך הגוף הזה

אתה לא ממש מבין מה זה...

[/quote']

כמה שזה נכון...סיפורים יכולים עד מחר לספר...אבל עד שאתה לא בפנים

You don't know the half of it...

הגעתי לבסיס עורפי אחרי שחטפתי 3 פריצות דיסק בגב התחתון...

ואז כבר לא רציתי קרבי :) למעשה נכון לעכשיו אני מאוד שונא אתה הצבא...

אבל זה לא משנה ואני גם לא מבין איך הדיון הגיע לזה מלהתכונן לצבא מבחינת

כושר לדיון אם מישהו חי בסרט שהוא יגיע לסיירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שיש הרבה כאלה שמתאמנים לקראת הצבא כי הם חושבים להיות רמבו אבל ממש לא כולם כאלה

אני תמיד חלמתי להיות מטכ"לניק אבל גם תמיד ידעתי שה-97 שלי לא יהיה נקי(סעיף עיניים) ועכשיו אני כבר 24 בדרך ל-64 אחריי ניתוח

ככה שתמיד ידעתי שרמבו אני לא יהיה, אבל תמיד ידעתי שצה"ל זאת חוויה מיוחדת במינה(לטוב ולרע) ושאני לא רוצה להעביר אותה במשרד ממוזג אלא בקרבי.

הייתי בגיבוש(ברור לי שזה לא מה שאני הולך לעשות בשירות ושזה אפילו לא חלק קטן מצה"ל) וזאת פשוט הייתה חוויה מיוחדת במינה ואני ממש לא מתחרט.

מה שאני רוצה להגיד זה שגם אם הרבה אנשים עושים את האימונים האלה כי הם חושבים להיות רמבו, למה זה מפריע לכם?

לבן אדם יש חלום לשרת את המדינה שלו והוא רוצה לעשות מה שהרבה היום בוחרים להשתמט ממנו, ואתם גורמים לא לשנוא את צה"ל עוד לפני שהוא נכנס בכלל.

בשביל מה זה טוב? הרי אם כולם היו שונאים את צה"ל לא הייתה לנו מדינה. נכון שיש המון חרא בצה"ל והמערכת רחוק מלהיות מושלמת אבל למה ככה להוריד לאנשים את המוטיבציה. חוץ מזה גם אם הם בסופו של דבר לא יתקבלו ליחידות המובחרות שאליהם הם התאמנו, ויגלו שצה"ל זה לא סיירת של אנשי רמבו למיניהם, הם עדיין עושים . מה רע כל כך בכושר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה קראתי פה דיי הרבה תגובות ולא ראיתי כמעט אנשים שהזכירו את השחייה.

מי שיודע לשחות נכון אני ממש ממליץ לו לשחות. השחייה מפתחת הרבה שרירים בבת אחת(כל סגנון וקבוצת השרירים שלו) ולכן זה חוסך זמן,חוץ מזה שחייה עובדת מצויין על סיבולת לב ריאה ואני חושב שזה חשוב לצבא. אני אישית שוחה 3-4 פעמים בשבוע מידי פעם אני רץ איזה חצי שעה,נוסע באופניים, משחק טניס... ואני חושב שכל אלה יספיקו כדי להיות בכושר טוב לקראת הצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... היום רציתי לעשות ניסויון עם יותר מרחק.. עשיתי 4 קמ ב18 דקות.. זה טוב?

וממש התנפחו לי שרירי בטן צידיים כאלה אחרי הריצה!! אני סוס!! :elkgrin: (סוס ?)

ולפי המאמץ בריצה הזאת אני יכול להגיע ל7 בכיף..

מה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סתם חמור לפי התגובות שלך הייתי אומר שאתה חמור לא קטן.

לדעתי עליך לשקול מילים עד אשר תבלה זמן מה בצבא הגנה לישראל  ואז תשכיל לראות את הדברים מפרספקטיבה נכונה ובעלת נסיון אשר שונה מזו שאתה רואה כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עליך לשקול מילים עד אשר תבלה זמן מה בצבא הגנה לישראל  ואז תשכלי לראות את הדברים מפרספקטיבה נכונה ובעלת נסיון אשר שונה מזו שאתה רואה כיום.

אני מסכים

אבל איך זה קשור למה שאמרתי? או לדיון בכלל :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו בחשבון ש-90% מכם, מורעלים יקרים, גם אם יגיעו בסופו של דבר ליחידה קרבית, יצטרכו להסתפק בגדודים ורק בודדים יגיעו לפלס"רים או ליחידות המובחרות האחרות. כל העניין הזה של "כושר לפני צבא" הוא תעשיה שמגלגלת לא מעט כסף על גבי אנשים שחושבים שבצבא הם הולכים להיות רמבו ולפשוט על מעוזים סוריים (וכפי שאתם רואים - יש הרבה כאלה).

למעשה, אני אפילו מכיר מקרים כאלו של אנשים שעברו מסלול ארוך של הכנה לצבא ובסופו של דבר באמת סיימו בגדודים, או הגיעו ליחידה מובחרת ופרשו ממנה אחרי כמה חודשים (לא כי זה קשה פיזית, אלא כי זה באסה לחיות כל הזמן בשטח וכשכבר חוזרים הביתה אז זו רק מקוצרת).

מצטער להיות זה שמבשר לך את זה, אבל יש לך גישה של מפסידנים.

"עזוב, מה יש לך להשקיע כ"כ הרבה, גם ככה 20 מתקבלים מתוך 300".

מזל שלא כולם כמוך.

ולכל אותם אנשי ה-"מה קרבי ?!, פראייר", במקומכם הייתי יושב וסותם את הפה.

מילא לא לעשות שום דבר מועיל, אבל לשבת ולהתרברב בזה ?!

להזכירכם אנחנו עדיין צריכים לוחמים במדינה הזאת, גדודים או לא גדודים... בושה, פשוט בושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...