כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!! - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!!

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: רק בשביל זה שווה להחליף את המעבד ל 750 :smile1:

כן אהה.. לדעתי אין מצב שזה המעבד!! עם תבדוק טוב טוב באתרים תראה כי האוברקלוק הגבוהה ביותר נעשה עם 740!! ואני מיתכוון לאוברקלוק הטוב ביותר מבחינת ביצועים (פאי וכו וכו) ראיתי מישהו הגיע איתו ל3930 מגהרץץץ ואני מדבר עם מעבד כמו שלי!! וזה המוןןן חח בכול מקרהעשיתי את הdrop mod עוד ביום שקניתי את הלוח!! זאת לא הבעיה!! משום מה הלכתי לפי מה שואמרים בשביל ה vcore mod וההלחמה היתה טובה הכול היה טוב בדוק!! ואין עם אני מפעיל את הלוח והמוד מחובר אז הלוח לא עושה פוסט ועושה רעשים מפחידים!!! של זרם וכו כו מוזר אני יבדוק!!.. בוכל מקרה אני בא לבית יום חמישי ואני יבוא רענן ויעשה הכול לאט לאט לפי הספר חח

צודק :beerchug:

יותר מידי לחץ, תעשה את זה בכיף בשביל זה אנחנו בתחום הזה.

נ.ב - אם אתה עדיין מתכנן לעקוף כל "כל fx55 שקיימים בעולם" יהיה לך הרבה עבודה .

קפוארה הטמפרטורה לא אומרת הרבה בכלל גם לי יכול להיות רשום בתצוגה מינוס 56 אבל זאת הטמפרטורה של הבלוק!! ולא של המעבד! על כמה עומד המעבד שלך??

כמו ןכ זה המערכת קרור של אליאור!!נכון?

והוא הצליח להגיע איתה מנוורטאוד 3000 ל4500 עם אני לא טועה ואני הצלחתי עם פרסקוטטטטט 3200 להגיע ל4540!! אז תחליט אתה מה יותר חזק וטוב ואז תבין שהטמפרטורה לא משחקת פה!!

יחיאל!!

0508333466

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוקא ב XTREME הם כותבים שה 740 בעייתי ושעדיף 730 או 750 אבל אני מחזיק לך אצבעות :xyxthumbs: (גם ברגליים :smile1:)

לגבי מוד פין 8, ותסלח לי על השאלה, אבל יכול להיות שהתבלבלת באיזה משהו? למשל ספרת 8 מהכוון הלא נכון או משהו כזה שזה יכול לקרות לטובים ביותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ןכ זה המערכת קרור של אליאור!!נכון?

והוא הצליח להגיע איתה מנוורטאוד 3000 ל4500 עם אני לא טועה ואני הצלחתי עם פרסקוטטטטט 3200 להגיע ל4540!! אז תחליט אתה מה יותר חזק וטוב ואז תבין שהטמפרטורה לא משחקת פה!!

יחיאל!!

0508333466

+

-60 הבלוק נמצא שהמערכת בביוס - לא בעומס ולא במערכת ההפעלה.

אני לא רוצה לכנס לפרטים על המערכת זו לא מטרת הטראד הזה, ואין לי מה להבין - הטמפרטורה כן משחקת פה - ואוי לאדם שיבדוק מערכות כמו שאתה מתאר.

רק בקצרה המערכת פשוט חזקה יותר מ vapo ls ומהמאך2 gt, מכאן שהיא חזקה יותר מה xe2 ולא במעט ואין מקום להשוואה.

טענת ואמרת ללא הרף שהמערכת שלך תיהיה חזקה הרבה הרבה הרבה יותר מכל fx55 שקיים, אני חוזר ואומר שלא כך יהיה הדבר.

ביצועי המעבד שלך עכשיו מכובדים אבל עדיין 28 שניות זה ה fx עם הקירור המקורי ,הדותנים מתחילים להיות xtreme רק שעוברים איתם את ה 3 גיגה בקלילות אם וכאשר תגיע לשם נוכל להשוואת ביצועים.

מחכה ומצפה :beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיאל, יש לך מערכת קירור גז? איזה מערכת? כמה עלתה? מה הטמפרטורה של הדותן במהירות סטוק עם הקירור שלך?

CUPRA, ראיתי שיש לך מערכת קירור גז, איזה דגם היא? מה הטמפרטורה של הFX 55 במהירות סטוק? עד לאן הגעת עם האוברקלוק?

שאלה אחרונה שמופנת עליכם (סליחה על ההסתה מהנושא העיקרי), איך מערכות קירור הגז האלו ביחד למערכות שלהם (יחיאל וקפורא)?

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=55_141_169_1516

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני הולך להגיד את זה.. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(  אבל....

במהלך :'(  עבודה על מוד ללוח הכול כך טוב שלי (עושה 320 fsb)  :'( גרמתי לשבירת רגל של ציפ שאין מצב לתקנה.. :'( ובזה גרמתי ללוח שלי ללכת לעולמו....

לאאאאאאאאאא :'( :'( :kopfpatsch: :kopfpatsch:  בכול מקרה אני עכשיו מישתמש במחשב של אחי (סלרון 2400 בלי שום אוברקלוק  הצילו איזה עלוב..) ועקב מחסור כבד בכסף... אני נאלץ להודיע על מכירת שני החלקים הטובים בארץ  :'( הדותן שלי 1.73 והמתאם של לצערי אני חייב כסף בשביל להתחיל שוב אז למעונינים שיבואו לפרטי.. תודה...

יוו אני כזה מבואססססססס אתם לא יודעים עד כמה היתיבשתי בשביל המעבד והמתאם הזה עד שהם הגיעו ועכשיו אני נאלץ לתת אותם למישהו אחר בשביל כסף.. טוב לא נורא מקווה שנימצא איפה לעבוד בשביל להביא מעבד +מתאם+לוח חדשים ...

יחיאל..

קפוארה: תשמור את הדו קרב שלנו לפעם אחרת בנתיים ספר לי קצת (אבל לא יותר מדיי שאני לא יקנא כי לי אין מחשב..) לכמה הגעתה מבחינת וכו וכו??

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

למעונינים לשלוח הודעה לפרטי או להרים צילצול 0508333466...

יחיאל

פעולתו האחרונה של הלוח עם הזיכרנות הפשוט מדהימים האלה עם קצת מתח מה הם עושים..: חבל שהם יהיו מקורקעים לכמה זמן.. :-\

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:( :( :( :(

אני עכשיו מדמיין איך אני הייתי מרגיש אם הקירור מים שאני הולך להזמין היה מתקלקל...

אני אומר, תמכור את המעבד (שגם ככה לא נראה מהפנינות שבפנינות) במחיר טוב, תעבוד ותקנה חדש ותאמין לי שתשמח הרבה יותר.

נדמה לי שהגורם העיקרי לשבירת החלק הזה הוא הלחץ והפזיזות שבהן עבדת במהלך כל המודים.. פעם הבאה (אני מאמין שתהיה) תעבוד לאט.. בכיף שלך ולא בלחץ לסיים מהר ולהביא תוצאות..

אני מאמין שתוכל לקנות את מה שתצטרך לאחר חודש-חודשיים של עבודת חמורים ואחרי זה יבואו גם התוצאות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...