כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!! - עמוד 8 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!!

ye_3333

Recommended Posts

כי הרגל נישברה ממש מבתוך הלוח עצמו עם זכוכית מגדלת אפשר אולי לראות את החור!! ואת החצי הרגל השבורה שבפנים בכלל לא רואים מרוב שהיא קטנה.. בכול קמרה יש לי גם חבר שעובד באינטל משהו בהלחמות וכאלה בקיצור הוא אמר לי אין מצב.. אז אני מיואש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

וואלה תחפש תחפש לוח זול אם אין כסף תמכור תכרטיס מסך ותקנה משהו זול יותר כמו 6800NU או 6600GT שצריך להספיק ותקנה לוח טוב

תשמע אחרי הכל מי שעושה כבד לא ממש שם על גרפיקה אז אחד מהכטיסים הנל צריך להספיק בהחלט! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הרגל נישברה ממש מבתוך הלוח עצמו עם זכוכית מגדלת אפשר אולי לראות את החור!! ואת החצי הרגל השבורה שבפנים בכלל לא רואים מרוב שהיא קטנה.. בכול קמרה יש לי גם חבר שעובד באינטל משהו בהלחמות וכאלה בקיצור הוא אמר לי אין מצב.. אז אני מיואש..

הרגל שנשברה, זה רגל של קבל?

סתם מעניין אותי לדעת... אם יש לך עצבים לספק תמונה :P

מצטער על אובדנך, זה באמת בעסה רצינית אבל למה אתה מוכר את הכל? קנית כ"כ הרבה חלקים בכ"כ הרבה כסף ולבסוף אתה מוכר? הלוח הזה שאיבדת לא כ"כ יקר יחסית לשאר הדברים שקנית, אני מאמין שבטח השקעת הרבה יותר כסף במערכת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מוכר את הכול מה פתאום..... אני מוכר רק את המתאם והמעבד מסיבה אחת שפשוט אני לא יכול לראות את החלקים האלה מול העיניים ולראות שהם לא מחוברים לכלום.. אני בסוף ימשכן את החברה בשביל קצת כסף עם הם יהיו פה מול העיניים חח בכול מקרה אני צריך כסף אני ימכור את המתאם+המעבד יביא את אותו לוח ויחבר לו נוורטאווד 3 גיהרץ שיש לי פה ועוד איזה חודשיים ניקנה את המתאם+המעבד מהתחלה..

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי אבל לא.. זה חלקים בלתי ניפרדים אחד מהשני..

אבל עם תירצה אני עושה הזמנה למישהו אז עם תירצה דבר איתי בפרטי ואני יכול להוסיף אותך לקנייה ולהמזין לך רק את המתאם מהם... וכך תיתחלקו במשלוח..

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה עושה צעד טיפשי כשאתה מוכר את החלקים האלה.

אם אתה לא יכול להסתכל עליהם אז דחוף אותם לארון או משהו אבל ממש חבל למכור אותם בגלל מחסור בלוח שזה החלק אולי הכי פחות יקר במערכת :screwy:

תחסוך איזה חודש ותקנה את אותו הלוח מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תמקור את המעבד והמתאם

כי אם תמקור אכשיו אתה תעבד סתם כסף

כי תמקור אותו יותר זול ממה שקניתה ואז תקנה שוב יותר יקר ממה שמכרתה אז תעבד פעמיים

עדיף שים אותם איפשהו בצד ותחסוך רק ללוח חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"איך נפלו גיבורים?"...

שמו להם רגל....

לפותח ההודעה יש לי רק דבר אחד לומר:

איזה סוססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס!!! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...