כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!!

ye_3333

Recommended Posts

מה קורה אנשיםםם

זה אצלי בביתת אני יודע שהרבה מכם מחכים ומצפים למה שהולך להיות בתארד הזה אז פשוט תשאלו תיתענינו יכ אחרי הכול בשביל מה יש חברי פורום!!

אז הסברים:

הזמנתי מחו"ל:

1.פלטייה 170!!+שולט מתחים לפלטייה!!

2.asus ct-479!! המדהים ביותר!!

3. דותן המעבד הטוב בעולם לפחות עד הכפולי ליבות!! 1.73!! 533!!

ועכשיו להסברים מה היה מתוכנן ובוצע כמובן!!

1. חיברתי את הפלטייה של ה170ואט ל6800 אולטרה שלי!!! ובזכות השולט מתחים הצלחתי לשלוט בטמפרטורה של הכרטיס ושמור עליה יציבה ב27 מעלות!!!!!

לפני הפלטייה האוברקלוק הכי גבוהה היה: 493 ו1430 זיכרונות!! 6530 ב3dmark05!!

בנתיים לא עשיתי בכלל פשוט חיברתי הכול וישארתי באתי לדווח מבטיח עוד ביום או מחר תוצאות!!!!

2.עשיתי את כול המודים האפשריים ליצוב מתחים של הזיכרונות+כול המתחים בלוח וכמובן כול שאר המודים שקימים ללוח זה...

3.עכשיו לחלק החשוב מכול חיברתי את המתאם+המעבד לסוקט הרבה גריז דיאלקטרי וספוגים למניעת עיבוי!! והתוצאה!! = פשוט מדהימה כאילו הקרור גז עובד על ריק חח הוא בקושי מרגיש את המעבד (בנתיים לפחות עד שיתחיל האוברקלוק!!) בכול מקרה הטמפרטורה בנתיים מינוס 33 מעלות מעבד!!!! והראש של הגז 38 מעלות!! פשוט מדהים!!

עכשיו במקום לדבר הרבה נתן לתמונות לדבר!!

חברה תהנוווווווווווו  לא תיראו את זה עוד הרבה חח אז ילאה בלגןן  :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

יחיאל בן חמו

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז כך יקר לדעתי בכלל לאאאא במיוחד שהוא הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טובבב מה fx 55 ועולה חצי ממנו!!! יצא לי המתאם הפלטייה המשלוח והמכס 2500 שקל!!!! זה חצי fx55 בכול מקרה הינה עוד כמובן!

עריכה:

עם תירגעו שניהה עם כול ההודעות שלכם אולי אני יספיק להעלות את כולן חח

ובקשר ל vmode לא עשיתי שום מוד לכרטיס מסך אלה רק ללוח הכרטיס לא צריך שום דבר הוא פשוט מושלם רק היה חסר לו קצת קור חח וסיפקתי לו 27 מעלות נאי חושב שזה מצויין!!

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כך יקר לדעתי בכלל לאאאא במיוחד שהוא הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טובבב מה fx 55 ועולה חצי ממנו!!! יצא לי המתאם הפלטייה המשלוח והמכס 2500 שקל!!!! זה חצי fx55 בכול מקרה הינה עוד כמובן!

עריכה:

עם תירגעו שניהה עם כול ההודעות שלכם אולי אני יספיק להעלות את כולן חח

ובקשר ל vmode לא עשיתי שום מוד לכרטיס מסך אלה רק ללוח הכרטיס לא צריך שום דבר הוא פשוט מושלם רק היה חסר לו קצת קור חח וסיפקתי לו 27 מעלות נאי חושב שזה מצויין!!

יחיאל

אתה מבין שכשהשוו את זה ל FX-55 לא באוברקלוק כשהוא עצמו באובר קיצוני

וה" FX-55" ההוא היה מסורס ב 2T כדי להציג את הדותן באור חיובי יותר

שיבוא לידיעתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שכשהשוו את זה ל FX-55 לא באוברקלוק כשהוא עצמו באובר קיצוני

וה" FX-55" ההוא היה מסורס ב 2T כדי להציג את הדותן באור חיובי יותר

שיבוא לידיעתך

היו מאז עוד כמה השוואות ב T1. לא יעזור, במשחקים, באותה מהירות שעון הדותן משתווה (ואפילו לוקח את ה FX) אבל עולה חצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שסימנו עם התמונות נתחיל בעבודה הרבה שמצפהה!!

אז כך זה בעיקרון יש עוד עבדוה והיא:

1.משום מה שאני מפעיל את הvcore מוד שעשיתי ומדליק את המחשב הלוח עושה ציפצופים מוזרים של חשמל בדקתי כמה פעמים והכול בסדר בהלחמה וכו וכו כניראה לא עשיתי טוב אני יבדוק את זה מחר ויחזור עם תשובות בקשר לזה..השמח לקבל רעיונות למה? עם מישהו יודע!

2. אני מיתכוון לעשות מחר את ה u wire למעבד שזה לחבר שני פינים במעבד וכו וכו בכול חמקרה זה נותן לי  1.56 וולט במקום 1.298 בסטנדרד גם פה יבואו תוצאו בהמשך..

3. צריך לשנות משהו בביוס כדי שתינתן לי האפשרות לשליטה במתחים במכפלות של המעבד אני יבדוק את זה הלילה עם החברה הגדולים (אקסטרים סיסטם) ויחזור עם תשובה!!

בכול מקרה הינה נחמד מאד! בלי הרבה מאמץ ועם מתח אורגינאלי!! בלי שום מוד למינהם!! מבטיח זאת רק ההתחלה התיכנון 3400 מגהרץ נחייה וניראה חח

וגם תמונה של הכרטיס מסך מבחינת טמפרטורה!!

1. חברה שאלה איך אני מבטל את הבדיקה שעושה ריווטיונר?? אני כבר שחכתי ופשוט אין לי כוח להיתעסק עם ביוסים!!

יחיאל!!

נ.ב

חברה לא לשכוח אני מוכן לעזור לכול מי שצריך עזרה!!

כמו כן כבר אמרתי ואני יגיד שוב עם מישהו רוצה להזמין מעבד כזה או מתאם או חלקים מיוחדים מחו"ל אני יכול להשיג לו בקלות! פשוט שידבר איתי בפרטי!!

כי אין חובה פשוט להביא את המעבדים האלה לארץ ולא רק שהחברה הגדולים יענו מהם חח

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...