כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!!

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

2. אני מיתכוון לעשות מחר את ה u wire למעבד שזה לחבר שני פינים במעבד וכו וכו בכול חמקרה זה נותן לי  1.56 וולט במקום 1.298 בסטנדרד גם פה יבואו תוצאו בהמשך..

כולה כמה שערות. למה מחר למה? אני לא יכול לישון עכשיו :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

מחכה לעידכונים שוטפים מעניין מה המותק הזה יכול לעשות חחח

דרך אגב הודעה בפרטי אחי אני תקוע אם 3 וכרטיס מסך 9700 פרו יהיה נחמד אם תעזור לי להשיג אחד כזה גם כן אם הכל ביחד רשמתי בפרטי מה בדיוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש בפלטיה שלי או אחרת?

אם אחרת אני ישמח לקבל את שלי בחזרה :). ובונה יצא לך מטורף! אין לי ספק שתגיע למעבד הכי מהיר בארץ עם ציוד כזה...

ומאיפה הזמנת את כל הבידוד? גם אני רוצה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amaZing!

תתחדש ותהנה...אגב כמה מודים עשית ללוח?

את כולם!!

1.vdroop

2. vcore

3. vagp 2volt!!

4. vdimm 3 volt!  הזיכרונות שלי עם 3 וולט עושים 290-295 ב3-4-4-10!!!

כולה כמה שערות. למה מחר למה? אני לא יכול לישון עכשיו :'(

חח כן אהה גם אני לא אבל פשוט זה דיי הרבה עבודה והיא לא קלה אז עבודה עושים ביום בדרך כלל עדיף וחוץ מזה צריך לפרק את הראש של הגז וכו כוו חכה קצת בלי לחץ חח

מחכה לעידכונים שוטפים מעניין מה המותק הזה יכול לעשות חחח

דרך אגב הודעה בפרטי אחי אני תקוע אם 3 וכרטיס מסך 9700 פרו יהיה נחמד אם תעזור לי להשיג אחד כזה גם כן אם הכל ביחד רשמתי בפרטי מה בדיוק...

ראיתי אחי אל תדאג

ואני בטוח שהמותק הזה יעשה הרבההההההה ראיתי מישהו שהגיע עם מעבד בדיוק כזה ל3950 אני מחפש את הלינק בדיוק עכשיו!! מפחיד פשוט!!

מה זה הנוזל שהיה מסביב ועל המעבד ? נוזל ?

זה גריז דיאלקטרי זה חומר לקרור גז שמונע עיבוי שהקרור שהמעבד נימצא בוא !! וכך אפשר להגיע לטמפרטורה מתחת לטמפרטורת החדר מבלי שיווצר מיים על המעבד או המתאם וכו וכו!!

עוד שאלות חברה??

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

holy crap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מפלצתי ................

באמת חסרים לי כאן כמה בנצ'ים......

אני רק מתפלא שה TEC הורדי לך כ"כ מעט מעלות ............ הייתי ממליץ לך לשים SET UP יותר מקרר לTEC הזה ....... לסחוט אותו עוד קצת

עם איזה ספק את מרים את ה TEC הזה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, מערכת איכותית וחזקה ביותר, שמעתי עליה המון.

בקשר לסיפור עם ה fx55 , מחכה\מצפה ואשמח להשוואת איתך כל באנצמארק שרק תרצה כדי להוכיח את הטענה שלך.

נ.ב - יש לי פה צעצוע חדש ככה שיהיה כיף :beerchug:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה להביא בנצי'ם הקטע הוא שבנתיים זה בכלל לא ניקרא חח כאילו מה כולה 2400 מגהרץ זה כלום למעבד הזה..

ובקשר לtec אני לא רוצה להוריד את הטמפרטורה פחות מ25 מעלות בגלל הבאג שיש לסידרת 6800 שמתחת ל25 מעלות הכרטיס פשוט משתגע בכול מקרה 27 מעלותץ זה מצויין לכרטיס הזה..

ובקשר לבנצים אני יבדוק בנתיים מה אפשר לארגן למרות שלדעתי זה יהיה דיי עלוב כי הכול לא מוכן עדיין !! מחר אני מקווה לפיצוצים חח

יחיאל

נ.ב

cupra טוב לשמוע אותך סוף סוף מה קורה?

בקשר לצעצוע אולי תשתף אותנו קצת?

הגיעה אליך כבר הקרור גז?

ובקשר להשוואת אני מוכן ומזומן לקרב חח אבל חמוש לגמרי אני יהיה רק מחר (מקווה חח)

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר :

let the games begin!!!! ( במבטא של קיסר רומי .........)

אני אומר שנתחיל מ"סופע-פאעי" ( עפ"י R0cKF0rD  ) בתדר סטוק ..... ולמרחק של 2M כי 1 M זה קצר מידי........ ;)

עפ"י השופט מ celeb dathmatch :

"i want a clean fight !!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...