כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!! - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!!

ye_3333

Recommended Posts

אוקיי בשביל להביא לכם בנצים של 3dmark05\03 אני צריך קודם כול שתגידו לי שנייה איך אני מבטל את הבדיקה שריווטיונר עושה אחרי שמשנים תדרים של שעון כי אני פשוט שחכתי איך עושים את זה.. ואז מבטיח בנצים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהה ואלה לא יודע חח כאילו נכון עם אני רוצה לעלות את הליבה דרך ריווטיונר אז דוגמא אני מעלה מ425-430 ליבה אז לפני שזה משתנה צריך ללחוץ על test אז מה שאני רוצה זה לדעת איך אני מבטל את ה test הזה כאילו שעם אני מכוון את הליבה ל430 אז זהו פשוט ללחוץ אישור וזהו ולא להריץ בדיקה לפני זה..

יש מבין?

דבר שני :

ניסתי את כול הסיפור של :

ציטוט של: Amit.Z ב היום בשעה 12:34:17

מתורגם - http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.xtremesystems.org%2Fforums%2Fshowthread.php%3Fp%3D873183%23post873183&langpair=de%7Cen&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&prev=%2Flanguage_tools

גם מתורגם-

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.forumdeluxx.de%2Fforum%2Fshowpost.php%3Fp%3D1875618%26postcount%3D145&langpair=de%7Cen&hl=en&ie=UTF-8&oe=UTF-8&prev=%2Flanguage_tools

ומה שזה עושה זה שמתחיל לך את ההגדרות אוטומטית מבלי להתחיל לשחק עם הclockgen! בקיצור זה לא מה שאני צריך אני צריך תוכנה שתפעיל לי את ה cpc הזה דרך הוינדוס ולא דרך הביוס!!

[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם היתה שם לב אז היתיה רואה שזה רק לכרטיס של אין את הבעיה של הטמפרטורה מתחת ל25 מעלות!! והכרטיס שלי הוא לא של אסוס!!

לשתי הכרטיסים יש את אותה הליבה, הליבה של שניהם תשרף בטמפ' x ותקפא בטמפ' y (האפס המוחלט?),

אגב, במדינות קרות מאוד, שם טמפ' החדר יכולה להגיע ל-0 מעלות ואפילו מתחת לזה בקלות,אז אתה רוצה לומר לי ששם לא משתמשים בGeForce 6800U?

תוכל אולי לשתף אותנו במקור עליו קראת את הבעיה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רציני??

אז אני יסביר לך בזריזות!

ההבדל בין הכרטיסים של לכול הכרטיסים האחרים הוא שאסוס שינתה את הבקשר טמפטורה שלה בכרטיס האלה לעומת כול הכרטיסים של החברות האחרות שאצלם הבקשר טמפרטורה הוא אותו דבר!! בכול מקרה הבעיה היא שכאשר הטמפרטורה יורדת מתחת ל25 מעלות הבקר חושב שהטמפרטורה היא מעל 125 מעלות!!!! ואז הבקר כדי למנוע מהכרטיס להישרף (לפחות כך הוא חושב) הוא גורם לו לעבוד ב20 אחוז כוח במקום 100!! ולזה קוראים cold bug!!! בקיצור זה קיים ואתה מוזמן לבדוק בכול פורום בחו"ל אקסטרים סיסטם לדוגמא תריץ חיפוש בשם 6800u cold bug או כול כרטיס אחר של 6800 ותיראה את זה בעצמך.. בהצלחה.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי אני ינסה לבדוק למרות שזה לא כול כך עוזר כי תחלס לא מובן בגרוש מה צריך לעשות אבל אני ישב על זה קצת עכשיו..

בכול מקרה תגיד הצלחתה למצוא אתה התוכנה שמדברים עלייה שמפעילה את הcpc  הזה בוינדוס?

תודה רבה

אולי מתכוונים לתוכנה הזאת?

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=43926

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jחחחחחחחחחחח אתה ממש עוקב אחרי באקסטרים סיסטם אהה חח בכול מקרה את התוכנה הזאת יש לי ממזמן אבל כאילו מה זה בכלל ה cpc הזה שהם מדברים עליו יש לך מושג?? והתוכנה הזאת נותנת לשנות את התיזמונים של הזיכרון ולהפעיל או לכבות את ה pat אבל לא משהו שקשור ל cpc תקן אותי עם אני טועה..

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע. אני עדיין מחפש.

מה שהבנתי לגבי ה 201 זה שאתה צריך את זה כדי לעלות עם AGP/PCI נעול ו PERFORMANCE MODE OFF. אחרי זה דרך ה 865/875 TWEAKER אפשר להפעיל PAT ודרך CLOCKGEN להעלות באס. אם אתה עולה על מתחת ל 201 ה AGP/PCI לא נעול.

עריכה: ותנסה לעבוד רק עם סטיק אחד של ולא שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CUPRA - מחכה לתוצאות בקוצר רוח  :xyxthumbs:

יחיאל, אחלה מערכת, באמת כל הכבוד  :xyxthumbs:

אני מקווה שהיום מחר זה יהיה מוכן אני עובד על המארז עכשיו, יחידת הגז מרשימה מאוד נתונים אני יתן אחריי זה.

בכל אופן 29 שניות ב pi זה תוצאה נהדרת אבל עדיין התוצאות שלי עם אוויר\מים ושל וינציסטרים טובים כמו אליאור טובות יותר ב 2 שניות (שמשמעותיות מאוד)

ושוב שהמערכת של יחיאל תיהיה מוכנה אני מוכן להשוואת איתו כל באנצמארק שרק הוא ירצה, מבאצים שנוגעים בעיקר למעבד כמו סנדרה\pi , עד לבאצים לזיכרונות ולכלל המערכת ואם הוא ירצה גם באנצים גראפיים.

42a443064869df31.jpg

:beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיאל, אחלה מערכת, באמת כל הכבוד :xyxthumbs:

אני מקווה שהיום מחר זה יהיה מוכן אני עובד על המארז עכשיו, יחידת הגז מרשימה מאוד נתונים אני יתן אחריי זה.

בכל אופן 29 שניות ב pi זה תוצאה נהדרת אבל עדיין התוצאות שלי עם אוויר\מים ושל וינציסטרים טובים כמו אליאור טובות יותר ב 2 שניות (שמשמעותיות מאוד)

ושוב שהמערכת של יחיאל תיהיה מוכנה אני מוכן להשוואת איתו כל באנצמארק שרק הוא ירצה, מבאצים שנוגעים בעיקר למעבד כמו סנדרה\pi , עד לבאצים לזיכרונות ולכלל המערכת ואם הוא ירצה גם באנצים גראפיים.

42a443064869df31.jpg

:beerchug:

חח אל תדאג בקשר לסופרפאי תאמין עם אני רק יצליח לפתור את הבעיה שיש לי עם המולטי ואיך לגרוש לביום לעשות boot ב-201 Fsb אז הכול היה ניראה אחרת!! אני ישמח מאד עם אתה ושאר החברה הרצינים בפורום ינסו לעזור לי ולintegral שעוזר לי מאד ותודה רבה לו! לפתור את הבעיה אחרי הכול התוצאות יהיה בעיקר בשביל כולם.. חח וקצת אבל באמת קצת בשבילי :xyxthumbs: אני עוד ישבור את הfx55 הזה חחחח :silly::cool2: אבל לפני שקופצים בוא תעזרו לפתור תא הבעיה הזאת.. ואז נתחיל במלחמה..

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...