כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!! - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם חיכו ועכשיו זה הגיע! אלי לבית!! :-) דותן 1.73 + asus ct-479 + פלטייה 170!!!

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עידכון קטן:

עם משחק קטן בתיזמונים והינה תוצאה חדשה: 28 שניות חח מדהים.. ובקשר למלחמה הקטנה שצפוייה חח בואו קודם כול ניפתור את הבעיה הזאת שיש לי.. אני ישמח לקבל מעט עזרה..

יחיאל

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיאל,

אתה עובד על האנרמקס דואל רייל נכון? תנסה להחליף את ה 6800U במשהו אחר או לחילופין לשים ספק עם רייל יחיד.

ניסית את ה U WIRE כבר?

את הביוס החדש בדיוק עכשיו סימתי להתקין ויפה שאתה עומד בקצב אחי אין כמוך..

עם אתה גר באזור תרים צילצול ואתה מוזמן אפילו לקפוץ אלי עוד עכשיו ולעזור לי לפתור את זה..

בכול מקרה הביוס החדש נותן רק את האפשרות לשליטה במתח למעבד מה שלא היה בביוס הקודם.. בקשר לu-wire לא ניראה לי שאני באמת צריך אותו!! כאילו נכון לעכשיו 1.6 זה מספיק ביותר אז למה לנסות שוב?? תקן אותי עם אני טועה?

ובקשר לאנרמקס: אני עובד םע שני ספקים אחד אנטק 550 והאנרמקס !!

אנטק מחובר לקרור גז ול6800 אולטרה!!!

אנרמקס מחובר ללוח ופלטייה!

ובקשר לכרטיס אני יבדוק לך את זה עכשיו אבל לא ניראה לי שזאת הבעיה אחי..

תודה על העזרה הרבה מקווה שתעזור לי לפתור את זה עוד היום אני ער כול הלילה חח ולא לחכות עד שאני יחזור מהבסיס יום חמישי..

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מנסה לכבות בלוח את כל האופציות המיוחדות. מפעילים שם הרבה טוויקים. אולי אפילו מנסה לעלות בSAFE FAIL ואז רק להעלות את המתח ל 1.6.

יכול להיות שהכוון זההביוס של ה P4P VM אם יעבוד כי שם בטוח שאפשר להעלות\להוריד מכפלה.

לא יודע למה. ממה שאני קורא כולם מצליחים עם ה 730 וה 750 ורק ה 740 עושה בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק אני מעלה ב safe fail תוכל להסביר?

ובקשר לביוס של p4p vm לא יודע עם הוא יעבוד על הלוח שלי ועכשיו מפחיד לנסות מבלי להיות בטוח! מה אומר?

עריכה: החלפתי ספק ושמתי גיפורס 2 ועדיין אותה בעיה אני משתגעע בדוק לא עשיתי משהו כמו שצריך פשוט בדוק..

מה אומר בקשר לביוס כדי לנסות או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה, אני אוריד את המנואל של ה P4C וננסה לראות.

שמתי גם POST ב XTREME וביקשתי עזרה. אל תנסה את ה P4PVM לפני שבטוחים שיעבוד. עדיף לנג'ס להם שם ב XTREME ולא להרוס משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע לפי הביוס הייתי מתחיל מ:

1) DRAM FREQUNCY 266 אם יש לך כי זה נראה הכי נמוך ב 266.

2) AGP/PCI 66.66/33.33 אבל אולי זה לא יעבוד מתחת ל 201 .

3) PERFORMANCE ACCELERATION MODE - AUTO  לא נותנים שם DISABLED באסה...

4) SPREAD SPECTRUM תבדוק DISABLED

לא רואה עוד אופציות עקרוניות. 

עריכה:

אולי גם:

5) SYSTEM THERMAL DISABLED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עכשיו עידכונים נוספים!!!

אני יגלה לך משהו עוד לפני שחיברתי את המעבד ללוח ניסתי לעשות את המוד של המעבד (vid4 to vss) לדעתי עשיתי את זה כמו שצריך בכול מקרה שחיברתי ובדקתי מסתבר שאו שזה לא עובד או שלא עשיתי טוב ובנתיים השארתי את זה שם.. בקיצור פירקתי עכשיו את המעבד והוצאתי את החתיכת ברזל שהייתה שם חיברתי את המעבד בחזרה.. הדלקתי ובוםם אני רואה שמעבד עובד בכלל בתדר של 800 מגהרץ ומכפלה של 6!! ישאר ניכנסתי לסיבוב ופחד חח בכול מקרה נירגעתי היסתכלתי על הקופסא של המעבד וראיתי יש מצב שקוראים לו battery optimized mode:800mhz (0.988v)v בכול מקרה כיאלו עכשיו המעבד נימצא במצב של חיסכון בחשמל ובגלל זה הוא עובד ב-800 מגהרץ במקום 1730!! בקיצור מה הולך פה?? ואיך אני משנה את זה חזרה למקורי? ניסתי ריסט לביוס וכו וכו לא עוזר!! ראיתי פעם מישהו עם בעיה כזאת באקסטרים סיסטאם אני יחפש את התארד בכול מקרה בנתיים עם יש לכם רעיונות תגידו!!

עכשיו גם ניכנסתי לביוס והעלתי את הfsb ל200 או 201 לא משנה והכול עובד!!!כאילו יש בוט וכו כו מהירות היא 1200 מגהרץ!! :'( אחרי זה ניכנסתי לוינדוס ולתוכנה בשם east או משהו כזה והעלתי את המכפלה ל12 וסבבה קיבלתי כמו שהייתי בהתחלה 2400 מגהרץ או משהו כזה מה שמוזר פה זה שאני לא מצליח לשים מכפלה 13 עם אני שם המחשב נופל!.. אז ניסתי דרך clockegen ןעדיין לא יכול לעבור את 2580 מגהרץ!! משהו מוזר פהההה כאילו מה המעבד לא מתאים לו לעבור את ה2600? לא הגיוני... אני חושב לפרק שוב ולנסות לחבר המוד של המעבד שוב ולקוות שזה יעבוד.. כי משום מה עשיתי מה שהיה צריך לעשות וזה לא עבד.. מוזר..

מה אומרים מה הבעיה?

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...