אלברט אינשטיין...מדהים... - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלברט אינשטיין...מדהים...

airborn-i

Recommended Posts

• תגובות 429
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

2 הדת היא הסיבה לרוב השנאה והמלחמות בעולם, ללא הדת היה לנו סיכוי לחיות בעולם טוב, אבל לצערו אנחנו חיים בעולם מחורבן, בעיקר בגלל מלחמות דת והשסעים בין הדתות. סיבה מספיק טובה ללא להתקרב לדת.

מה שנכון נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים כמו מה כל זה נשמע לי?

נשמע לי כמו ילד אפס ומרדן שזה הסטייל הנוכחי שלו, לחזור בתשובה, הוא בעצמו אמר שההורים שלו שונאים אותו והוא אפס שניסה להתאבד,

לי זה נשמע כמו טרנד חולף כזה, בטח הוא עבר את אותו הדבר לגבי עישון, שתיה, וכל זה, ניסה אותם כי הוא חשב שככה הוא ייתקבל יותר בחברה כי הוא סוס הוא מעשן אז הכוסיות אוהבות אותו, אבל אחרי חודשים של עישון מסתבר שזה לא ככה, הכוסיות לא באות, ואז מנסים להתאבד, גם זה בשביל צומי,

אז אולי עכשיו הדת תעשה אותו סוס.

תנסה גם להיות ערס, ואז מטאליסט, ואז תתנצר או משהו, אבל רק אז תבין שכל זה לא משנה, מה שמשנה זה איזה בנאדם אתה לא כל הדברים החולפים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^ ^ ^

^ ^ ^ ^ ^

אם זה נראה לך תגובות קיצוניות, כנראה שלא ראית את התגובות שלי כמה עמודים אחורה.

אז אתה יכול לסתום את הפה אם זה נשמע לך ככה אבל זה בטח נורא קשה לך כי אתה ילד קטן

מה משעמם לך אתה חושב שאתה פסיכולוג גדול מנתח אנשים?

אני ילד קטן?

לפחות אותי לא 99.999% מהזון שונא, אז אל תתחיל עכשיו עם הזיוני שכל.

אם תקרא כמה עמודים אחורה במקום סתם להגיב ולהספים כמו שאתה תמיד תמיד תמיד עושה היית רואה שהוא בכלל דתי שלושה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפחיד מה הולך פה באמת.

אם אתה מאמין במשהו אז תמשיך להאמין בזה,מה שאנשים אחרים מאמינים זה בעיה שלהם,אמונה נקראת ככה כי אי אפשר להוכיח אותה עד הסוף.

אמונה שאפשר להוכיח היא לא אמונה אלא .

בקטע של חושך וקור אז אפשר להגיד שגם הזמן אינו קיים זה רק מדד שלנו למדידת שינוים במרחב ביחס לעוד מדד(זמן זה מושג אנושי אנחנו לא יכולים להוכיח לפי מדע(לא חושים) שזה קיים כי כל המדע מבוסס על זה שיש דבר בשם זמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ^ ^ ^ ^

^ ^ ^ ^ ^

אם זה נראה לך תגובות קיצוניות, כנראה שלא ראית את התגובות שלי כמה עמודים אחורה.

אני ילד קטן?

לפחות אותי לא 99.999% מהזון שונא, אז אל תתחיל עכשיו עם הזיוני שכל.

וכן לי זה נשמע ככה, כי הוא בעצמו אמר שהוא ניסה להתאבד, ושאבא שלו שונא אותו.

אם תקרא כמה עמודים אחורה במקום סתם להגיב ולהספים כמו שאתה תמיד תמיד תמיד עושה היית רואה שהוא בכלל דתי שלושה חודשים.

חס ושלום! אבא שלי לא שונא אותי, תגיד אתה נורמלי?! אתה רוצה להוציא אותי פה לוניטיק לעיניי כולם? :screwy:

אמרתי שהוא כועס על זה שאני חזרתי בתשובה, הוא לא השלים עם זה עדיין, אבל זה יבוא מתישהו.

ואני ממש מאוכזב מהתגובות האחרונות שלך, מה שעשית לי פה זה ממש רצח אופי מבסה"כ כמה הודעות, ברור לי שאתה אדם עם ראש על הכתפיים אבל למה להיות כזה רשע? למה להסיק כאלה מסקנות נוראיות ולחשוב שחזרתי בתשובה כפיתרון לדיכאון ח"ו, לפני שחזרתי הייתי "מורעל" כלכך שרק היית מדבר איתי הייתי משכנע אותך לצאת לריצה של 12 ק"מ, אבל הראש השתנה, בזמן הקצר של ה-16 שאני חי בעולם הזה עברתי בהרבה כיוונים ולא מצאתי נחת כמו לחזור בתשובה אל אבא שבשמיים,

אני מרגיש שאני כמו מעיין שמתמלא במים, זה פשוט מציף אותי בשמחה! אוהב את כולכם יהודים יקרים כי לא משנה מי אתם ומה אתם חושבים העיקר אתם יהודים שזה בחינת יהלום לא מלוטש, אם לא היום אז בעוד כמה שנים, כשתזדקנו ותלמדו מאנשים מבוגרים עם הרבה ניסיון תבינו, אני זכיתי, מקווה שגם אתם תזכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין את ההרגשה שלך, דיברתי עם לא מעט חוזרים בתשובה או דתיים שהתחזקו.

אתה מסוג האנשים שחיפשו תשובות ומצאו אותם בדת, אם טוב לך, אז לך על זה חופשי, תשאר, רק אל תהיה פנאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מהקלטות של אמנון יצחק יותר התלהבתי.....

בכל מיקרה אני מקווה שאתם מבינים שהסיפור הזה לא ממש קרה , למעשה הרמה שלו היא כמו של אגדת ילדים חמודה. וכמו בכל דבר - הכל שיווק , תוציאו אם השם אלברט איינשטן וזה ישמע אפילו קצת "מפגר".

אני חושב שרוב בני האדם בעלי התפיסה הריאלית והפיסיקלית הגיעו בגיל די מוקדם בעצמם למסקנה שקור וחושך זה חוסר של חום ואור , מי שלא מסוגל לחשוב ככה כנראה לא יעבור בחינת בגרות בפיסקה , בטח לא יצמח להיות מהנדס לווינים או גרעין , וגם בטח לא יסיים תואר ראשון מה שאמור להוביל אותו בעתיד להיות מרצה.

למעשה הסיפור הזה כזה "ג'נרי" שאפשר להכניס בסוף את המשפט "רוע הוא חוסר של עישון גראס" וזה ישמע הגיוני (לוגית) באותה מידה.

להגיד דברים בצורה יפה לא הופך אותם לנכונים... ואם אפשרי ולא כלכך קשה לגרום לבן אדם לקנות מוצר ב1000 ש"ח שלא התכוון לקנות ולא בטוח שהיה רוצה לקנות , אז לא בעייה לשכנע אדם שיש כוח עליון (אלוהים , פסלים , אלים וכו') ע"י אותו שיווק קל שמוכר לנו טלווזיות משוכללות וכל מיני מכשירים ודברים שבכלל לא מענינים אותנו.

אחרי הכל - הכל שיווק ולשון חלקה ,אני בכל מקרה עדיין מתלהב יותר מאמנון יצחק , וכמובן לרגע לא באמת הולך אחרי השטיפות מוח שאם אין הסבק מדעי ללמה זבוב עף מימין לשמאל ולא משמאל לימין - אז יש אלוהים - וזה האלוהים שהיהודים מאמינים בו...

GO AMNON 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש שאני כמו מעיין שמתמלא במים, זה פשוט מציף אותי בשמחה! אוהב את כולכם יהודים יקרים כי לא משנה מי אתם ומה אתם חושבים העיקר אתם יהודים שזה בחינת יהלום לא מלוטש, אם לא היום אז בעוד כמה שנים, כשתזדקנו ותלמדו מאנשים מבוגרים עם הרבה ניסיון תבינו, אני זכיתי, מקווה שגם אתם תזכו.

ואם מישהו לא יהודי ? אז אתה מחשיב אותו לאפס או לנחות ממך ? רק מי שיהודי הוא "יהלום לא מלוטש"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם מישהו לא יהודי ? אז אתה מחשיב אותו לאפס או לנחות ממך ? רק מי שיהודי הוא "יהלום לא מלוטש"

כל יהודי יש לו פוטנציאל להיות טוב, כל יהודי הוא טוב, אבל הוא נעשה רע כשהרוע משתלט, אצל הגויים גם יש אנשים טובים, אבל הם שונאים אותנו גם אם הם יכחישו, אבות אבותיהם שנאו אותנו והם ממשיכים את השושלת, הם יודעים שאנחנו העם היחיד שנבחר ע"י בורא עולם ובחר בו כי הוא עבר בין העמים ושאל, כולם אמרו שזה לא מתאים להם רק אנחנו אמרנו "נעשה ונשמע" ועל זה נאמר: "תמים תהיה עם ה' אלוקייך" , לכן הגויים שונאים אותנו, אך אלה שהם אנשים טובים בעלי תכונות אנושיות טובות זה משהו אחר, אבל לא משנה מה תעשה, תנסה ללמד גוי תורה, וכשאני אומר תורה אני לא מתכוון מה שלמדת לבגרות בתנ"ך, גם אם זה 5 יחידות מוגבר, אלא לדברים היותר מורכבים- גמרא, אני אישית מכיר סטודנט לפיסיקה שלומד גמרא והוא פשוט נדהם מהחוכמה שיש שם, הוא ממש נהנה ללמוד תורה- זו תורה לשמה, אבל אם תנסה ללמד את זה לגוי שאוכל ג'וקים(בין שעל האדמה, בין שבים, מה שהם קוראים "פירות ים" :screwy:), עכברים או חזיר שהוא החיה הכי מטונפת והכי מזוהמת שיש, רובץ כל היום בצואה של עצמו, וככה הם נראים, הם לא יוכלו להבין את התורה כי אוכל לא כשר לא רק שמקצר חיים(עשו מחקרים על שיעורי תמותה בעולם וגילו שבארץ אנשים מגיעים לגיל מבוגר יחסית לעומת ארצות אחרות שבהם אוכלים חזיר), אלא גם מטמטם את הלב, כן, כן, אני יודע, אתה תלעג לי כמו ילד קטן שאוהב לצחוק על החבר שלו, אבל כשתגלה שזו האמת אז תתחרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב בייקון... אתה שם לב באיזה זלזול אתה מדבר לאנשים אחרים שהם לא יהודים ! זאת בדיוק הבעיה אתכם אנשים.. מי שלא כמוכם הוא ישר אפס וזבל אוכל ג'וקים ! ואני חושב שהדתיים הם מטונפים (כיפות שחורות) כי הם מסתובבים ב38 מעלות עם מעיל וכשאתה עומד לידם באוטובוס בא לך לזרוק את עצמך לכביש רק שלא תריח את הסירחון שלו.. לכן אני חושב שאפילו חזיר יותר נקי מהאיש הזה כי חזיר לפחות לא מסריח ככה, הוא רק טעים :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...