אלברט אינשטיין...מדהים... - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלברט אינשטיין...מדהים...

airborn-i

Recommended Posts

^^^^

סבבה.....(לא חידשת פה כלום)

ואני עדיין ממליץ על קורס הבנת הנקרא

זה מעצבן להסביר את עצמי יותר מפעם אחת

אם אתה ממן לי את הקורס, אני ממן לך קורס בהבעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 429
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה בהחלט דבר טוב להחזיר יהודי בתשובה

אבל מה לעשות שאני לא כל יכול וגם יש אנשים שאי אפשר לדבר איתם אנשים שחיים לפי התאוות וזה כל החיים שלהם אנשים שבשערי גיהנום לא יחזרו בתשובה אנשים בלי מוח

צודק. זה אנשים בלי מוח.

ככה בטוח תצליח להחזיר אותנו בתשובה ::)

אגב סתם מן התערבות בלתי אפשרית אבל בכל מקרה הייתי שם את כל הכסף שבעולם על זה שחילונים מנצחים את הדוסים במבחני IQ

(או שמדובר במבחנים של השטן ויהודי לא צריך להוכיח את עצמו וכן שמענו הכל)

אם אתה ממן לי את הקורס, אני ממן לך קורס בהבעה...

נו באמת....

96 בבגרות בלשון(שכוללת הבעה)

בבקשה ממך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא ממש זוכר כמה קיבלתי בו, (לפני לא מעט זמן....5 שנים בערך) אבל זה היה מעל 90...

וכן, הבגרויות יותר מעידות על יכולות בגידול חסה מאשר על רמה אמיתית... שתגיע ללימודים גבוהים, תבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תמשיכו לדסקס את הבנת הנקרא/השמיעה/ראיה והציונים אחד של השני ובכלל "להחמיא" האחד לשני יקרו שני דברים.

1. תאבדו את היכולת להגיב בדיונים עד שתרגעו קצת.

2. הדיון ינעל.

אף אחד מכם לא משתמש חדש באתר ורמת הדיון שאנחנו (משתדלים) דורשים מהשתמשים ברורה לכם - אם אתם רוצים להתדיין בנושא אמונה ופירוש חוקים, אדרבה, וזה אפילו מעניין ומשעשע לעתים. אבל אל תשכחו שזה דיון וכמו בכל דיון שמתבצע במדיום שכזה - לפעמים יהיו גם אי הבנות וחילוקי דעות.

קבלו את זה ונהגו בכבוד אחד בשני (לנהוג בכבוד באנשים לא דורש לכבד אותם אלא את עצמך ואת הסביבה בה אתה נמצא), גם אם איבדתם טיפה את הסבלנות (ואז קחו לעצמכם איזה timeout כדי שאנחנו לא נאלץ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בא בשליחות של עובדיה יוסף אחרי שאבא שלו מכר אותו לעובדיה והרבי אנס אותו בטוסיק ! הוא "החזיר אותו בתשובה" לא ידעת ?!

וידיעתך חזירים שוחים בבוץ ולא בחרא של עצמם.. אולי דוסים שוחים בחרא..בטח בגלל זה הם כאלה מסריחים, לך תבין !

אם אלוהים היה קיים אתה יודע מה הוא היה עושה עכשיו?

מוצץ לי!

( הרי הוא הכל יכול , אז הוא יכול לשתנות לאיזה כוסית ולמצוץ!)

:xyxthumbs:

ודבר יפה על fenriz!

תבוא העת המתאימה ושניכם תשלמו על ההבלים האלו שהוצאתם מפיכם! כולי רחמים עליכם ועל הגמול שתקבלו (תצחק חופשי הבדיחה על חשבוני - [בציניות אם לא הבנתם])...

(ממש אין לי כוח להתווכח איתכם ולהשפיל אחד את השני.. אבל אם רק היה לכם תרבות דיון ואת הרספקט המינימלי לבני אדם.. כולנו היינו נמצאים במקום טוב יותר.. פשוט בושה וחרפה לראות שיש אנשים שמדברים ככה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח רק עכשיו ראיתי את הציטוט של סולאריס שוסים מסריחים

האם אתה מכיר יותר משני מפחות דוסיות וישנת אצלהם לילה אחד והם לא מהמשפחה שלך?

שאלתי את השאלה הזאת לכמעט כל מי שאני מכיר והתווכח איתי שדוסים הם חראות... כולם שתקו

אתם לא מכירים דוסים ולא את עורך החיים שלהם אז ששש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משפט פשוט מאוד שאומר שאתה לא יכול לשפוט את חברך עד שתגיע למקומו, כל אחד פה חושב שהוא יודע בדיוק איפה השני עומד, אבל נראה לי שהוא בעצמו לא יודע איפה הוא עומד, מספרים על משה רבנו שהיו מדברים עליודברים רעים כי ראו שהוא היה חסון ומלא ואת כל הכסף של המקדש הוא היה משתמש בו לצרכי המקדש,

אבל הציבור לא האמין והתחיל לרכל על הענו שבאדם, מאז ומעולם, עד שהחליט משה להראות להם דו"ח של כל מה שהוא השתמש ולהראות שהוא לא השתמש בשקל בשבילו, אלא רק לצורך המקדש ולעבודת השם יתברך.

איך בני הגיעו למצב שהם מרכלים על גדול , זה שנתן לנו את התורה מפי הגבורה?! אז אומרים חז"ל, שאדם רואה את העולם בדיוק ברמה הרוחנית שבה הוא נמצא, תינוק נמצא ברמה רוחנית נמוכה לכן הוא מכניס הכל לפה, בנאדם שאוכל שקצים וטרפות נמצא ברמה רוחנית נמוכה ולכן הוא רואה את העולם מהנקודה שבה הוא עומד, לאף אחד אין מושג איפה הוא עומד, אבל מי שלומד תורה זוכה להגיע לעילויים רוחניים ברמה שלא נתפסת(כן, לא נתפסת, אתם עדיין מקובעים על העניין שהמוח האנושי יכול לתפוס הכל בחשיבתו, המוח שלו מגיע לניצול של 10% בממוצע ואצל אינשטיין אם אני לא טועה, הוא הגיע לניצול של 15%, לא מפליא אתכם משהו בדבר? שהמוח לא יכול להתעלות ברמת שבה הוא 'תופס' את העולם...?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, סתם שאלה...

כשאתם מקלידים הודעה, אתם חושבים על מה שאתם עושים?

מה זה ההכללות והקללות האלה?

עדיף תדברו על מזג האוויר.... :silly:

כולם מדברים על מזג-האוויר, אבל אף אחד לא עושה דבר בנידון ;)

ואירבורן, אם היית מכבד את עצמך, לא היית מרשה לעצמך לדבר ככה. אולי מצאת את אלוהים, אבל מצאת את עצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

airborn-i,אתה רק מזלזל בכולם, מפחית מערכם של אחרים ולא מכבד אף אחד. האם זו הדרך שאלוהיך רצה אותך? איפה דרך ארץ ומוסר כאשר התנהגותך היא כזו?

כל אחד פה חושב שהוא יודע בדיוק איפה השני עומד

גם אתה חושב כך, ולכן אתה גם עושה הכללות לגבי קבוצות של אנשים, והופך את כולם לנחותים ממך.

בנאדם שאוכל שקצים וטרפות נמצא ברמה רוחנית נמוכה

אתה בטוח בזה? נבדק? אכלת פעם שקצים וטרפות? אז מדוע אה קובע נחרצות שהוא ברמה רוחנית נמוכה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי לא מזמן על הדמית מוח באמצעות MRI,

הקטע של ה10% ניצול של המוח זאת השטות הכי גדולה שנתקלתי בה מאז המצאת הגלגל המרובע....

לפי הדת, הלמידה שקולה למזון רוחני (למידת תורה כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...