מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחן הסיבולת האולטימטיבי לכפולי הליבה,או סדרת הריאלטי של טום מתחילה בשנית

SOLIDUS SNAKE

Recommended Posts

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מפתיעים אותי הטמפ' של המעבדים

של האינטל לטובה ושל הAMD לרעה

הממוצע של הוא 60.5 כאשר המאוורר על 5500 סל"ד

הממוצע של אינטל הוא 67.7 כאשר המאוורר על 3500 סל"ד

ההפרש לא כ"כ גדול, הרבה פחות משחשבתי

אתה מפספס משהו, מהירות השעון אצל הרבה יותר קרובה לשיא מהירות השעון של מעבדי כיום, 2.6 גיגה הרץ, רק דרוג מהירות אחד, אצל אינטל מדובר ב 3 מדרגות מהירות נמוך יותר מהשיא, כלומר ההשוואה שאתה עושה לא כל כך לענין - עדיין המעבד של קר יותר באופן ממש לא זניח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין המאוורר שלו פועל ב2000 סל"ד יותר (בערך)

גם זה לא ממש זניח (גם לא מבחינת רעש)

ואני לא מבין מה לא בסדר בהשוואה, קודם כל זה הכפול ליבות הכי מהיר (אם זכרוני אינו מטעה אותי)

דבר שני, אז מה אם יש יותר מהירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמבחינת צריכת חשמל יש מנצח ברור (בזה אף פעם לא היה ספק)

אבל את הצרכן לא מעניינת צריכת החשמל (לפחות את רובם)

הרוב מתעניינים בטמפ' וברעש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין המאוורר שלו פועל ב2000 סל"ד יותר (בערך)

גם זה לא ממש זניח (גם לא מבחינת רעש)

ואני לא מבין מה לא בסדר בהשוואה, קודם כל זה הכפול ליבות הכי מהיר (אם זכרוני אינו מטעה אותי)

דבר שני, אז מה אם יש מעבדים יותר מהירים?

תחשוב מה היה קרה אם אינטל הייתה משווקת כפול פרסקוטים במהירות שעון של 2.4 מגה הרץ? אז מן הסתם הוא היה קר יותר ממעבדי , נו? היתהפכו היוצרות? חזרה להיות היצרנית של המעבדים החמים? ברור שלא. אתה צריך להשוות את כפולי הליבות לחדי הליבות באותה מהירות שעון ואז מקבלים תמונת מצב נכונה יותר.

אתלון 64 4800+ ב 2.4 ג"ה הוא בעצם 2 * אתלון 64 4000+

פנטיום 4 820 D ב 2.8 ג"ה הוא בעצם 2 * 4 520 של 2.8 ג"ה

כלומר כאשר אתה משווה את הטמפרטוטרה (נושאי צריכת חשמל/פליטת חום וגם ביצועים ביישומים שלא יודעים לנצל ריבוי ליבות עדיין) אתה בעצם משווה אתלון 64 4000+ לפנטיום 4 של 2.8 ג"ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להשוות את כפולי הליבות לחדי הליבות באותה מהירות שעון ואז מקבלים תמונת מצב נכונה יותר.

אין גבול לשטויות שאתה פולט,מה ההיגיון בזה?

בריאלטי הזה שמו את המעבד החזק ביותר של מול החזק ביותר של AMD

למה שאני אשווה את ה4000+ ל2.8?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה בריא, כרגיל, אני לא יכול עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב מה היה קרה אם אינטל הייתה משווקת כפול פרסקוטים במהירות שעון של 2.4 מגה הרץ? אז מן הסתם הוא היה קר יותר ממעבדי , נו? היתהפכו היוצרות? חזרה להיות היצרנית של המעבדים החמים? ברור שלא. אתה צריך להשוות את כפולי הליבות לחדי הליבות באותה מהירות שעון ואז מקבלים תמונת מצב נכונה יותר.

פנטיום 4 820 D ב 2.8 ג"ה הוא בעצם 2 * 4 520 של 2.8 ג"ה

כלומר כאשר אתה משווה את הטמפרטוטרהף אתה בעצם משווה אתלון 64 4000+ לפנטיום 4 של 2.8 ג"ה.

OMG כזה BS לא ראיתי כבר הרבה הרבה זמן

חשבתי שאתה מבין מהחיים שלך, כנראה שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2410

בבקשה...מבחן על ישומים יחידים....יש שמה גם מולטיתסקינג קל.

התכוונתי להרצה של אותם מבחנים שכרגע רצים בבדיקה, ובעיקר לקידוד של הסרט של ג'יימס בונד. המטרה - לקבוע האם ה באמת איטי יותר מה INTEL, האם הוא לא מסוגל להתמודד עם ריבוי משימות בצורה טובה, או שפשוט יש בעיה תוכנתית כלשהי.

פנטיום 4 820 D ב 2.8 ג"ה הוא בעצם 2 * פנטיום 4 520 של 2.8 ג"ה

כלומר כאשר אתה משווה את הטמפרטוטרהף אתה בעצם משווה אתלון 64 4000+ לפנטיום 4 של 2.8 ג"ה.

גם אני לא מבין את ההיגיון מאחורי זה...

לדעתי INTEL צריכה לעבור לדירוג PR כמו (אני יודע, זה קצת אירוני), כיוון שהמעבד של AMD אמור לתפקד כמו פנטיום 4 (אולי אפילו פנטיום 4 B) במהירות 4.8GHz, אבל בקשר ל - אף אחד לא בדיוק יודע - הם עברו לשיטת מיספור שמלמדת מעט מאד על יכולות המעבד רק מהשם.

הבעיה כאן נובעת מזה שמעבד ה AMD שבבדיקה הוא החזק ביותר שייצא (4800), בעוד שהמעבד של הוא לא (מתוכננים דגמים מעל ה 840). למעשה, במצב הזה הייתי מצפה שמכיוון ומדובר במעבד החזק ביותר של AMD, שתיאורטית אמור להתחרות במעבד החזק ביותר של , הוא ינצח מעבד, שהוא לא החזק ביותר של , בקלות בכל המבחנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניין הטמפרטורה, תהית מדוע הפרש הטמפרטורה קטן יחסית, הסברתי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...