מה זה אומר זמן תגובה grey 2 grey? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה אומר זמן תגובה grey 2 grey?

or

Recommended Posts

ראיתי שיש מסכים כמו למשל FP91E benq שרשום שיש לו 2 זמניי תוגבה אפור לאפור ועד אחד עם הפרש רציני

בנייהם (25 לעומת 8) מה ההבדל ביין שנייהם ועל איזה אחד צריכים להסתכל כשקונים מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשבודקים זמן תגובה של מסך LCD - כל יצרן בודק בגדול מה שבא לו. אם אני לא טועה (ויכול להיות שאני כן טועה), בד"כ בודקים את המעבר משחור ללבן (אולי להפך) וגם אז הבדיקה היא בין 10% ל-90% (די נהוג כשמדובר ברכיבים חשמליים). לפעמים ההדגרות של המסך הן כאלה שלא יהיה כיף לראות בו, אבל העיקר שיוכלו להציג זמן נמוך ככל האפשר.

הבעיה היא שכאשר מדובר במעברי צבע שונים, למשל מאפור לאפור (אולי דרך צבע אחר, אני לא ממש זוכר), יכולות להתקבל תוצאות שונות.

בבדיקות של מסכים בכל מיני אתרים רציניים (anandtech, xbitlabs, tomshardware וכו') הם בודקים גם דברים כאלה, ומציגים נתונים מדאיגים - יש צגים של 12ms שבמקרה הגרוע מגיעים כמעט ל-30ms ודברים כאלה.

עקרונית, מה שרלוונטי זה המספר הגדול ביותר. אבל תשים לב שהרבה צגים מהירים מאוד מציגים תוצאות לא כל כך נמוכות. למשל 710T שהוא 12ms, מגיע בתנאים מסויימים גם ל-17ms, וזה נחשב לטוב מאוד ביחס לצגים דומים.

אם אתה רוצה לדעת את כל הפרטים המדוייקים אז תצטרך לחפש על זה בעצמך, אבל בגדול מה שרשמתי לך זה העיקרון (עכשיו גם תבין יותר טוב דברים שתקרא).

אם תיתן פה את המקור של המידע שסיפקת אני בטוח שיש אנשים שמבינים יותר טוב ממני שיוכלו להסביר מה המשמעות האמיתית שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...