עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/08/18 בכל האיזורים

 1. 1 point
  אם אתה משדרג לוח (400-800 ש"ח לערך) ולכן גם מעבד (700-1300 ש"ח לערך) הדבר יצריך גם זכרון חדש מתקן DDR4 עדכני, ובהנחה שהמינימום היום זה 16GB (עוד 600 ש"ח לערך) תראה על כמה אתה עומד סה"כ ? בקיצור אתה מחליף כמעט את כל המחשב. אז מה השדרוג פה בכלל ? משמעות הדבר, זה שבאת ובקשת מבלי הבנה, המלצה למחשב חדש ב- 3000 ש"ח. זו המשמעות. עכשיו, אם תשים לב ה- 3000 ש"ח עימם יצאת לדרך, כבר נשרפו ברובם רק על שלושת החלקים דלעיל. ועוד לא הגעת לכרטיס המסך כן, שהוא החלק הכי חשוב ויקר בעסק הזה. כרטיס מסך מינימאלי להרכב חדש כזה, יהיה לא פחות מ- 1070Ti שבמחירי ישראל זה 2600 ש"ח או ביבוא אישי מאמזון סביבות 2000 ש"ח (אם בא לך על ההרפתקאה). והנה אתה כבר חורג הרבה מעל התקציב שיצאת לדרך, ומתכנס יותר לכוון 5000 ש"ח סדר גודל. לכן לא סתם הצעתי לך שלא לגעת בכלום, זולת כרטיס מסך משומש (מאלו שהמלצתי) בליווי זיכרון משומש (להרחיב ל- 16GB). בשיטה שהצעתי, אתה עשוי לגמור את כל השדרוג בפחות מהוצאה של אלפית שקלים (שזה נהדר), והתוצר הביצועי המורגש שתקבל, לא יהיה רחוק בביצועיו ממחשב חדש בניילונים. הסיבה היא שעדיין אין מספיק עומס חישובי (במשחקים או כל דבר יומיומי) שמצריך את העודף בכח החשובי שמחשבים חדשים (חזקים מהשפיל העליון כן) מביאים לזירה. זה יקח עוד זמן מה... על כן הצעתי והמלצתי היא שתעבוד חכם ויעיל, ותשדרג כפי שכיוונתיך.
 2. 1 point
  פיני חבל על הזמן שלך. באמת. איך מישהו אמר פעם, אל תתווכח עם טרול. הוא רק יוריד אותך לרמה שלו ובסוף ינצח בעזרת נסיון.
 3. 1 point
  פייסבוק מפוצצת בבאגים, במיוחד באפליקציה. תתרגל...
 4. 1 point
  פרות הם הצלחה אבולוציונית אדירה, מעדר נרדף של בהמות, הן פרו ורבו ומלאו את הכדור, מיליארד הינדים סוגדים להן, שותים שתן פרות מזוקק ומורחים מוצרים מצואת פרות. בשאר העולם, מוותרים על שטחים פתוחים ואפילו כורתים יערות כדי לגדל אותן ואת מזונן. מחקרים רבים נערכים על תזונת הפרות, למשל מכון מו"פ בצפון הארץ שבדק תגובת הפרות לקינואה, בוליבינאנים ופרואנים מתים ברעב, והפרות משגשגות.
 5. 1 point
  צודק בהכל, אבל צריך להבין שהעתיד נמצא אצלנו בכיס, המובייל. סה"כ אנחנו מדברים מזכרונות ילדות כי האמצעים שאליהם הורגלנו היו מעט שונים ותהיה בטוח שתבוא המצאה שתשנה את פני השטח וגם המובייל מתישהו יהפוך לנחלת העבר
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close