עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 16/08/19 בכל האיזורים

 1. 4 points
  היי לכולם אני רוצה לשתף אתכם בחוויה השלילית שלי מKSP בעת מימוש אחריות. בחודש פברואר האחרון, חברה של המשפחה בשם איריס ירדה לאילת וביקשתי ממנה לקנות עבורי אוזניות גיימינג אלחוטיות בשם steelseries arctis pro. נתתי לה 1269₪ מזומן שזהו הסכום מלא של האוזניות. בחודש שעבר זוהתה תקלה באוזניות. התקלה הייתה בקישוריות הBT והפיצ'ר של קבל התראות הטלפון הנייד לא עבדה יותר. לאוזניות יש 24 חודשי אחריות מKSP ובעקבות התקלה ניגשתי לסניף הקרוב למקום עבודתי בכדי לממש את האחריות. האוזניות נמסרו למעבדה עם כל הערכה כולל האריזה וכל החוברות והכבלים. לאחר כמה ימים התקשרו אליי מהמעבדה וטענו שאכן האוזניות אינן תקינות ומכיוון שאין להם את האוזניות מאותו הדגם ברשת יותר, אני רשאי לקבל זיכוי על שם איריס שקנתה עבורי את האוזניות. הם גם טענו שרק היא יכולה לממש את הזיכוי ורק בהגעה פיזית לסניפים ולא לקניה דרך האתר. התשובה הזאת לא מצא חן בעיניי ולא הייתה נראת לי הגיונית שאני צריך עכשיו לשגע את איריס בגלל שעשתה לי טובה ולכן לא הסכמתי להצעה. באותו היום חזר אליי נציג והציע לי אוזניות אחרות שיקרות יותר מה arctis pro בכ200₪ ואמר לי שאם הדגם לא תואם מבחינת הפיצ'רים, הוא יתן לי פתרון נוסף שבו לא נצטרף לערב את איריס.סירבתי להצעה של האוזניות מהסיבה שלאותם אוזניות חסר המון פיצ'רים לעומת ה arctis pro וביניהם הפיצ'ר של הBT שבגללו החזרתי את האוזניות במסגרת האחריות. לאחר יום התקשר אליי הנציג שוב ואמר לי שיש אישור להוציא עבור איריס צ'ק על סכום של 1140₪ שזה סכום נמוך ב129₪ מהסכום ששולם על האוזניות ומן הסתם שסרבתי גם להצעה הזו. ביקשתי מהנציג שירות שיתן לי החזר כספי מלא במזומן כפי ששולם או שמינימום יתן זיכוי מלא על שמי לרכישה ברשת. הנציג אמר שזה לא יתכן וההצעה האחרונה שלו היא סופית ואם זה לא לשביעות רצוני שאפנה לשירות של ksp במייל. הסיפור הזה כבר נמשך שבוע שבו אני בלי אוזניות, בלי כסף לרכוש חדשות, בלי זיכוי והמון כאב ראש. חייב לציין שקרה לי מקרה דומה בIVORY רק ששם קיבלתי את הכסף במזומן במקום ללא כל וויכוחים לאחר שימוש של 10 חודשים במכשיר שהיה עליו אחריות למשך שנה. אז נכון להיום הסיפור אינו נגמר ואעדכן בהמשך. ומה למדנו מהסיפור הזה? אם אתם מבקשים ממישהו לקנות לכם משהו בKSP , תדעו שאתם צריכים את אותו המישהו למימוש אחריות מה שאומר שאם קניתם ממישהו מוצר יד שניה שיש לו אחריות בKSP אז יש סיכוי כזה שאין לכם אחריות ללא המוכר. דבר נוסף הוא שאם האחריות היא של KSP אז הם מורידים לכם מהשווי בו המכשיר נרכש כאילו יש מחירון שיורד במסגרת האחריות ויכולים לספק לכם מכשיר נחות יותר. זו לא הפעם הראשונה שאני מתלונן על השירות של הרשת הזו אבל אני כן מקווה שזו הפעם האחרונה כי אני לא מתכוון לקנות שם יותר שום דבר שהם מספקים לו שירות או אחריות.
 2. 4 points
  תקרא פה https://www.psakdin.co.il/Document/אל-תהיו-פראיירים-ממשו-את-האחריות-למוצרי-חשמל-ואלקטרוניקה#.XXAWfn9S_IU ופה http://www.consumers.org.il/category/service-and-warranty להבנתי: וגם בניגוד לחוק, הם חייבים לממש אחריות אם המוצר במסגרת אחריות , לא משנה מי קנה את המוצר. לפי החוק הם חייבים לספק מוצר חליפי זהה או באותה רמה. אם חסרים פיצ'רים זה לא מוצר באותה רמה ולא משנה מה המחיר שלו אצלם בחנות. שוב ,בניגוד לחוק. אם הם לא יכולים לתקן ,לתת מוצר חלופי זהה או באותה רמה הם חייבים לזכות במלוא הסכום וגם הם חייבים לזכות אותך ולא את החברה שלך. אם אתה לא מצליח להגיע איתם להסדר תנסה לפנות למועצה לצרכנות.
 3. 3 points
  דבר שחשוב לחדד בנוגע לקופונים ומבצעים: אנחנו קולטים מחיר שנחשב לנמוך ומפרסמים, ונכון לאותו הרגע זה מחיר המוצר. אין לנו אפשרות לדעת מתי המחיר ינוע והמוצר יהפוך לפחות כדאי. למשתמשים היכולת לדעת בדיוק כמה ישלמו לפני שהם משלמים על המוצר בחנויות השונות, ולכן יש לוודא את המחיר המבצע המצויין לפני קניה. לעיתים קורה שאנחנו מפרסמים קופון שהמחיר שלו נשאר דומה ימים ארוכים ואפילו יורד מעט, ולעיתים קורה שכבר כמה שעות לאחר מכן המחיר עולה.
 4. 3 points
  אם זה החשש שלך באמת קח מחשבי DELL. החברה הזו מוציאה עידכונים למערכות שלה בצורה מעוררת הערצה, גם שנים רבות אחרי שהם נמכרות (מה שלא קיים במחשבים מבוססי לוחות של חברות כגון MSI/ASUS וכו שמפסיקות להוציא עדכונים כמעט מייד אחרי שיוצא הדגם החדש או מעט אחרי, מניסיון), העידכונים אוטומטיים וקלים להפליא להתקנה והתמיכה שלהם והשירות באתר הלקוח (לפחות ב 3 שנות האחריות הראשונות) שווה את משקלה בזהב לעסקים. סתם קוריוז.
 5. 2 points
 6. 2 points
  מוזמן לעבור על הthread הזה https://www.overclock.net/forum/225-hardware-news/1717752-engadget-alienware-s-55-inch-4k-oled-gaming-monitor-pure-eye-candy.html
 7. 2 points
  זה סיכון מול סיכוי. אם אני יודע מה החלק התקול ויודע לפרק/להרכיב, תמיד אעדיף לבודד את זה ולפנות לקבלת שירות רק על החלק התקול, מאשר לשנע את כל המחשב, לתת לאנשים אחרים להתעסק בו, ולהסתכן שידפקו לי משהו אחר (או ייפגע בהובלה). כן, היו לי מקרים כאלה בעבר הרחוק.
 8. 1 point
  אין ממש סיבה למעצב לעבוד ב-10 ביט, רוב הצלמים בארץ עדיין מצלמים ב8ביט, בתי דפוס עובדים בצבעי CMYK בעומק של 8 ביט. עולם הדיגיטל רוב המסכים של האנשים עדיין 6-8 ביט לכל היותר. מה גם שבשביל לנצל תצוגה של 10 ביט תצטרך לעבוד בפוטושופ על קובצי 16 ביט, חתיכת משקל יש לקבצים האלו. המעבד מיותר למעצב, מספיק 3700X 8 ליבות, לוח סתם בזבוז אפשר לחסוך וללכת על לוח B450. תוריד את הקירור נוזלי, כי 3700X מגיע עם מאוורר מקורי (אלא מכן אתה מתכוון לבצע אובר קלוק). את הכרטיס מסך אייתי מחליף ל-2060 סופר ואם אתה לא בקטע של משחקים ותלת ממד, אפשר להסתפק ב-1660TI. כרטיסי AMD לא הכי מומלצים לתכנות של אדובי וגם אוטודסק. את הSSD הייתי מחליף ל-1 טרה של Intel 660p. זיכרונות משדרג ל32 ג'יגה בתדר עבודה של 3200MHZ. כמובן 2 מודלים של 16 לDual Channel. ספק כוח מספיק 650W מודולרי (תקן 80+ זהב, כסף, ברונזה). והנה חסכת כמה מאות שקלים טובים...
 9. 1 point
  לא מסכים איתך , 3600 + כרטיס מסך בסיסי שעולה 150 עדיף על מעבד אינטל + קירור צד שלישי. התוספת במחיר זניחה ואתה מקבל מעבד יותר טוב. אפילו הייתי הולך על 2600 + כרטיס בסיסי אם רוצים לחסוך. --עריכה-- משאיר את מה שרשמתי למעלה כי לדעתי באופן עקרוני זה נכון אבל במקרה שלך אני רואה שרשמת Android Studio האמולטור של Android Studio ב WINDOWS עובד כמו שצריך רק עם מעבדי אינטל. ---עריכה 2-- תבדוק את נושא האמולטור לפני שאתה מחליט, אני מבין שבעקבות הפופולריות של רייזן יש תמיכה לאמולטור עם AMD ב WINDOWS. לא בדקתי את הנושא לעומק.
 10. 1 point
  ספציפית בדגם של SAPPHIRE PULSE Radeon RX 570 8GB GDDR5 המאווררים לא מסתובבים בזמן שאתה לא משחק או מבצע פעולה אחרת שלא מאמצת את כרטיס המסך יותר מידי ככה יש יותר שקט והמאווררים פחות נשחקים וברגע שאתה נכנס למשחק והטמפ' עולות המאוררים מתחילים לעבוד... *לגבי הטמפ' הספיצית שהם מתחילים לעבוד לא ציינו ע"פ מה שאני רואה אבל כנראה אפשר למצוא את המידע באיזה סקירה.
 11. 1 point
  אני מאמין שיש הצעות טובות יותר. או שתחסוך כסף ותקנה משהו יותר נורמלי. אל תהיה פזיז.
 12. 1 point
  https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=18925&search=gx570
 13. 1 point
  https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=18725 לא גרסת DUAL FAN, אבל זה GTX 1660.
 14. 1 point
  שים לב שספק כוח כזה אם יהיה צורך בכך עולה כ 100 שח והמחשב גם חסכוני בחשמל ותופס הרבה פחות מקום ממחשב גדול. [table][tr] [td][/td] [td]מחשבים ניידים - אביזרים - ספקי כוח לניידים AD9014 - AcBel - Laptop 65w Power supply - 19v, 3.42A Max - 107x47x28.8mm שלוש שנים אחריות[/td] [td]₪97/95[/td] [/tr][/table]
 15. 1 point
  בגדול המפרט נראה בסדר השאלה היא רק בשביל מה קירור ב600 ומארז ב1000
 16. 1 point
  השקופית הזו היא טריק שיווקי של חברה נואשת. שימו לב RELATIVE PERFORMANCE. בין זה לבין העובדה שזו הצהרה של היצרן ולא בדיקה של צד שלישי ניטרלי, לבין העובדה שזה עדיין מיוצר ב 14 ננומטר, הייתי לוקח את ה"חדשה" הזו עם הרבה מאוד מלח ומחכה לביקורות רשמיות.
 17. 1 point
  תפעיל בחלון את Preview pane בצד ימין יופיע המסמך עם כל העמודים שלו.
 18. 1 point
 19. 1 point
  לא מובן מאיפה "GTS 750" הגיע במפרטים האלה, אולי כוונת המשורר GTX 750, כרטיס מסך שהיום כבר לא יכול להתמודד כלל עם כותרים חדשים, אבל כן יצליח עם כותרים ישנים ופשוטים. שני המפרטים האלה לא רק ישנים, אלא נראה שגם מכילים חלקים מעט... דוג'יים, משונים, כמו לוח האם שנתנו ל3820 שם. אישית, אני לא חושב שאף אחד מהמפרטים האלה הוא בחירה טובה. אם היית מצמיד לי אקדח לראש ואומר לי לבחור, אני מניח שבראשון. מעבד מעט טוב יותר לגיימינג.
 20. 1 point
  אתם יודעים מה ? בגלל זה - גם זה טוב ( כי זה יתחבר למסך חיצוני, כך שזה שהמסך TN הופך לנסבל, והוא כמעט בתקציב https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=30120 -
 21. 1 point
  מה הבעיה בדיוק עם I3? זה בסהכ עניין של מיצוב ביחס לדור. המעבד הזה מקביל בביצועיו למעבד CORE I7 U מ 2 דורות אחורה. הוא יריץ ווינדוס 10 עם יישומי דפדפן במאמצעות כרום, כולל נטפליקס, בצורה טובה.
 22. 1 point
  אם אחד המודולים לא תקין, אתה יכול לפנות ליצרן ולטפל בזה מולו. רוב הזיכרונות מיצרנים שמכבדים את עצמם מגיעים עם אחריות לכל החיים. אולם, חשוב לציין שכל החיים הוא מונח קצת מטעה ולרוב באותיות הקטנות מדובר לכל אורך חיי המוצר (כלומר זמן מסוים אחרי שדור המוצר הזה יצא משימוש). מהדיון המקורי שפתחת אני יודע שמדובר בזיכרון DDR2 של Kingston וזה עלול להיות קצת גבולי מבחינת פרק הזמן שנופל תחת ההגדרה 'כל החיים' אבל אני באופן אישי הייתי מתחיל משם. צ'אט או מייל לתמיכה הטכנית של היצרן, תיאור קצר של הבעיה ובתקווה ישלחו לך חדש. אם הם לא יכולים לשלוח לך מודול חלופי, רק אז הייתי פותח מחלוקת באיביי. עקרונית המוכר לא חייב ללכת לקראתך כשמדובר במודול הזיכרון התקין, אבל בהחלט יש לך עילה לתבוע החזר כספי או החלפה של המודול התקול.
 23. 1 point
  בבקשה - https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=30120 לא הנייד הכי הכי, אבל בתקציב שלך ( כמעט ) זה הטוב ביותר.
 24. 1 point
  תוודא שגוף הקירור יושב כמו שצריך.
 25. 1 point
  תוכל לבוא לנתניה או לחולון:) יש הרכבה המחיר מוזל ללקוחות שרכשו באילת:)
 26. 1 point
 27. 1 point
  בקופסה של המכשיר כלולים כבלי רשת 5e.
 28. 1 point
  כן, בעתיד תוכל לשדרג. שדרוגים ממלצים לעתיד להוסיף עוד 8GB(אפשר גם יותר מאחר ולוח האם תומך עד 64GB). להוסיף עוד נפח אחסון. ומאחר ויש ספק כוח איכותי תוכל להוסיף גם כרטיס מסך כמו GTX 1660, והינה דוגמא לאיך משחקים יעבדו עם אותו כרטיס מסך בשילוב המעבד שלך על FHD
 29. 1 point
  כשזה מגיע לשילוב חומרה-תוכנה, אין כמעט אף פעם תשובה חד-משמעית. בחירת החומרה תלויה בשימוש (והאם הוא מרוויח יותר מביצועי ליבה בודדת או מריבוי ליבות), בציפיות ובתקציב. בגדול, מה שאמרו לך לא נכון. הסיבה לכך היא שערכת הפקודות x86 היא מה שהיא ואלא אם כן מפתחת תוכנה מחבלת בזדון בשימוש במעבד מסוים, פרופיל הביצועים נשמר.א אופטימיזציה יכולה לתרום לפלטפורמה אחת על פני אחרת, אבל לרוב אם מדובר במעבדים עם פרופיל ביצועים דומה תרומתה תהיה שולית. אני לא מומחה בתחום עריכת מוזיקה, אבל תוכל למצוא כאן סדרת בדיקות. מומלץ להתמקד בתוצאות שמתארות את תרחיש השימוש שלך. בשורה התחתונה: מעבדי רייזן 3000 מתפקדים לא פחות טוב, ואף יותר, ממעבדי הדור התשיעי של אינטל בכל רמת מחיר. אפשר לחפש גם דיונים בפורומים המתמחים במערכות לעריכת מוזיקה. אני משער שהשאלה הזאת עלתה לא פעם מאז יציאת רייזן 3000.
 30. 1 point
  ה nfs הכי מוצלח ללא ספק זה ה Porche וה most wanted הראשון
 31. 1 point
 32. 1 point
  ספק הכח w550 thermaltake מודולרי לגבי המעבד אני זוכר שהוא דור רביעי לא ליד מחשב כך שקשה לי לוודא לגבי משחקים מדובר על pes2017 2019 call of duty מהמוגזמים
 33. 1 point
  לא מסכים בכלל עם האמירה לגבי יד שניה. בודאי שאפשר לבנות מחשב גיימינג נהדר ב-3000-3500 שקלים! אפילו מחשב דוגמת זה יכול להתמודד היום בקלות עם משחקים בהגדרות גרפיות גבוהות, ואם רוצים למקסם אותן אפשר גם לשדרג לכרטיס ברמת RTX 2060 ועדיין להשאר בתקציב. לגבי מחזיק ל-5 שנים, לאף אחד אין כדור בדולח. אי אפשר לדעת אילו טכנולוגיות יהיו רלוונטיות וכיצד אפילו משחקים יראו בעוד 5 שנים. קונים מחשב שעכשיו עושה את העבודה, ומשדרגים כשבאמת יש צורך, בין אם זה 3, או 5, או 7 שנים.
 34. 1 point
  מסיבה כלשהי הנחתי שהלוח שהציעו הוא עם 2 סלוטים בלבד. אבל זו היתה הנחה שגויה. בכל מקרה, הקטע של "ערוץ כפול" הוא זניח לחלוטין, בטח ובטח כאשר לא משתמשים במעבד הגרפי המובנה במעבד. מחזק: יש הסכמה שעדיף לקחת 1650 מ 1050.
 35. 1 point
  אולי כדאי לפתוח נושא חדש (כשזה רלוונטי) במקום להדביק עוד ועוד לשירשור אינסופי? שירשור עם מעל עשרה דפים צריך להינעל אוטומטית להוספת תגובות. אחרת הם סתם מעייפים. ואם יש חומר מעניין ורענן, אז נושא חדש יהיה יותר טוב.
 36. 1 point
  תודה מראש לכל המגיבים והממליצים שתורמים מהידע והנסיון שלהם 1. תקציב המירבי: הייתי רוצה להתקרב ל4K חריגה: כנראה שאגיע קרוב יותר ל6K (רק מחשב) 2. שימושי המחשב: עיבוד תמונה עבודה קשה בעיקר על פוטושופ ולייטרום. מגיע בקלות לקבצים גדולים מ2GB והגעתי כבר ל8GB לקובץ והמחשב בקושי סחב. כך שהRAM שלי והסקראצ' דיסק שלי עובדים קשה מאוד כמו גם המעבד, מצד שני המאיץ הגרפי כנראה פחות משמעותי (למיטב הבנתי) לפעמים אני עושה עריכת וידאו בסיסית אבל אין צורך להשקיע בזה חלק נכבד מהתקציב. (לא משהו שאמור לגרום לעליה במחיר, רק העדפה) 3. ציוד הקפי: עקרונית לא (אסתדר בתחום זה) אבל אם יש משהו ממש חדש בתחום המסכים אשמח לשמוע. 4. רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? עקרונית לא, הייתי רוצה להשאיר את המחשב הישן פעיל. 5. שקט פעולת המחשב: לא חשוב, אם כי נחמד (לא הייתי מוסיף כסף משמעותי רק מסיבה זאת). 6. אוברקלוק (OC)? עקרונית לא, אבל נחמד שיש את האפשרות, בעבר הפחיד אותי אבל מוכן להתנסות בעתיד (אשמח להמלצתכם בנושא). 7. מערכת הפעלה/אופיס ו/או הרכבת מחשב: אין צורך בתוכנות אך אשמח להרכבה שלרוב כלולה במחיר המחשב. 8. העדפה איפה לרכוש: איזור מגורים מרכז הארץ. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בעקרון ברגע שאסגר על מפרט שאני מרוצה ממנו, אבל האמת שאין לחץ (אם יש המלצה להמתין קצת). 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? מההתרשמות שלי בעתיד הקרוב יחסית יהיה צורך בהרבה יציאות USB 3.0/ 3.1 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כן, בטוח ברמת נפח הRAM כרגע אני עם 6X8GB RAM = 48GB וכנראה שאתפשר על להתחיל עם 36GB. 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אני צריך לקנות מחשב חדש עם דרישות דומות לשל דיון שפתחה תמי: ראיתי את ההמלצות כאן אך אני רגיל וסמוך מאוד על אינטל ולכן קצת חושש מAMD (אולי ממוניטין עבר). אם אפשר, אשמח למחשבותיכם: 1. הסבר למה לא צריך לחשוש מAMD. 2. התאמת המפרט למעבד אינטל. 3. או פשוט מפרט שיותר מותאם לי. 4. אני עדיין עובד עם WIN7 ומאוד לא אוהב את האילוצים שמיקרוסופט עושה עם WIN10 והעדכונים. האם אתם רואים יתרון לWIN10 בעבודה בפוטושופ ולייטרום? עוד נקודות למחשבה: 1. USB 3.0 (כרגע יש לי כבר 8 כוננים שתיאורתית אני יכול לחבר באותו הזמן) וכנראה שהחדשים שאקנה יהיו כבר USB 3.1 2. לגבי SSD האם יש יתרון לM2 על חיבור SATA רגיל? 3. המטרה שלי היא לרכוש מחשב חזק אבל לשמור על עלות תועלת גבוהה (בלי מסך 4k עד 6K). בעבר חיפשתי רכיבים על בסיס BEST PER PRICE 4. המחשב שקניתי ב2010 (עם הרחבת זכרון וSSD) עדיין עובד לא רע הייתי רוצה עוד 9 שנים להגיד אותו דבר. זה המחשב הנוכחי שלי. GIGABYTE X58A-UD3R s1366 Core i7, Intel X58, DDR3 2200+, 4xPCI-E Core i7 930, 2.8GHz, s1366, 8MB Tray Western Digital Caviar Black 1TB 7200RPM, 64MB, SATA III WD1002FAEX GIGABYTE GTS250 1GB GDDR3 DX10 DVI HDMI PCI-E CoolerMaster Gladiator 600 Black ATX Case (No PSU) SeaSonic 620W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-620 (Retail) שידרוגים שעשיתי לו: SSD 0.5TB 6X8GB RAM = 48GB כוננים חיצוניים (USB3) לגיבוי וארכיון
 37. 1 point
  היי ברוכה הבאה לפורום ! מבין השניים, הייתי הולך על ה - HP, פשוט בגלל האחריות הארכה יותר וגם היותה טובה יותר מהאחריות של לנובו. מבין אלה שלא שאלת, הייתי בוחר בזה עם הרחבת אחריות https://www.pc365.co.il/product-19089-Lenovo_ThinkPad_E590_20NB001AIV_יבואן_רשמי_במלאי זה גם נקרא לנובו, אבל נותן השירות היא IBM וזה שירות טוב מאוד, וגם הנייד עצמו טוב לא פחות מהשניים, והמקלדת שלו טובה גם מהשניים האלה וגם מהרבה אחרים.
 38. 1 point
  לא יעבוד. נדרש לבצע עדכון ביוס. שלח בחזרה לחנות !
 39. 1 point
  תראה, יש הרבה דרישות. שני מסכים, מערכת הפעלה וינדוס 10 פרו, סט מקלדת ועכבר אלחוטיים. וזה לא נכנס בתקציב. בלי זה המחיר 3,119₪ אבל זה גם חריגה ביגלל שהזיכרונות יקרים. עולים 645₪ במקום 400₪ בחנויות שמכבדות את עצמן.
 40. 1 point
  תמלא בבקשה שאלון. תודה.
 41. 1 point
  היי רק לצורך הבהרה - במחשב הישן השתמשת האותה מערכת רמקולים ? האם ניסית את מה שמוצע כאן ? https://www.thewindowsclub.com/download-reinstall-realtek-hd-audio-manager-windows
 42. 1 point
  איפה בדיוק אתה מנסה ליצור אותה ובאיזה שם + תדביק צילום מסך של הודעת השגיאה
 43. 1 point
  אז בלייטרום עיקר הפעולות הן של יבוא קבצים רבים ויצוא שלהם לאחר עיבוד לא כבד. כל העיבוד נעשה על פוטושופ. האם זה כך בגדול ?
 44. 1 point
  עם איזו מערכת הפעלה אתה? עם Windows 7 וישן יותר - זמן הBOOT לרוב מתארך ככל שמתקינים יותר תוכנות, אבל המחשב עצמו לא הופך להיות יותר איטי. בWindows8/10 מהנסיון שהיה לי גם זמן הBOOT לא ממש מתארך. אני לא ממליץ על אנטיווירוסים בכלל. לדעתי המובנה בWindows כבר מזמן טוב מספיק.
 45. 1 point
  אולי כדאי לך לשקול אינטרנט רימון. הם היחידים שגרמו לי להזיע בשביל לעקוף את השיט שלהם וגם זה בסופו של דבר היה עם VPN חיצוני
 46. 1 point
  שזה עוד פוסט של איזה מטומטם דביל שלא מבין בכלום וחושב שהוא מבין בהכל.
 47. 1 point
  תודות לערן מפורום hometheater.co.il שכתב לי כך, שלמיטב ידיעתו ברב הראוטרים הביתיים אי אפשר להשתמש בפורט WAN כ-LAN. אבל דווקא ל-9970 יש 4 פורטי LAN שאפשר להשתמש באחד מהן כפורט WAN במקום LAN (הפורט שכתוב עליו LAN/WAN, כלומר הוא יכול להיות או LAN או WAN). לדעתי במצב "DSL Modem Router" הוא ישמש כפורט LAN פשוט וידאתי שהוא מוגדר במצב "DSL Modem Router" חיברתי לכניסה הזו צרכן אינטרנט וזה עבד..פשוט לא צריך לעשות כלום
 48. 1 point
  השיפור בגרסה 2019 בעיקר Mask tracking בעזרת מוקה, וכמובן גולת הכותרת ריטוש בעזרת content aware fill. אבל אין בעיה שהגרסאות יעבדו יחד.
 49. 1 point
  אין שום דבר ראוי במחירים האלה, PlayStation VR היא המערכת הכי זולה שיש טעם להסתכל עליה
 50. 0 points
  מצאתי את הלינק הישן למוצר, אבל הוא כבר לא קיים. כנראה המוכר הפסיק למכור או שחסר לו מלאי.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close