בזמן האחרון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים

 1. captaincaveman

  captaincaveman

  צוות האתר לשעבר


  • נקודות

   14

  • מספר הודעות

   4,410


 2. No-One

  No-One

  משתמש רשום


  • נקודות

   6

  • מספר הודעות

   1,562


 3. djelectric

  djelectric

  צוות האתר


  • נקודות

   5

  • מספר הודעות

   21,996


 4. af db creid

  af db creid

  משתמש רשום


  • נקודות

   4

  • מספר הודעות

   60


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 14/09/20 בכל האיזורים

 1. ההמתנה והציפייה היו משתלמות - לקחנו את Geforce RTX 3080 TUF OC של חברת הענק הטיוואנית לבחינות מעמיקות על מנת לגלות לאיזו קפיצת ביצועים תוכלו לצפות בעידן ה-Ampereלכתבה
  3 points
 2. העניין הוא לא רק צוואר בקבוק, אלא כמה ביצועים תקבל בכותרים שאתה משחק, כי ע"פ הבנצ'ים קפיצת הביצועים בין הדורות היא מאוד דינמית בין כותר לכותר (ברור שעל כל פנים אתה תקבל שיפור אסטרונומי) כיוון שאנחנו רגילים לראות בנצ'ים של משחקים כשכרטיס מהסך מחובר למערכת קצה (10900K וכו') הביצועים של 3080 (וכל כרטיס אחר) הם מאוד דינמים בשילוב עם מעבדים שהם לא מעבדי קצה כיום. בסרטון הבא תראה השוואה בין 3080 שמחובר ל10900K לבין 7700K, זה יתן לך כיוון מחשבה יותר ברור למה לצפות בכותרים הנבחרים היום. הקונספט של הסרטון לדעתי גאוני וחובה לכל מי שמתכנן לשדרג:
  3 points
 3. 1. אתה טועה לגבי founder ו-reference. לפחות בדור הזה מדובר בכרטיסים שונים בעיצוב שונה מהרבה בחינות. 2. בהשקה המחירים אף פעם לא היו ב-msrp. יש ביקושים גבוהים והמוכרים מנצלים את זה. הוא טוען שזה מכוון ומגיע כבר מ-NV, אני טוען שהוא חרטטן ושזה מגיע מהתחנה האחרונה, המוכר בחנות. שנינו מציגים הוכחות באותה רמת אמינות. בחר אתה למי להאמין.
  3 points
 4. אתה גנב. זה שבמקביל אתה עושה דברים טובים, לא משנה את העובדה הזו. את הטיעון העלוב על העותק ה-1000001 אפשר ליישם על כל דבר. גנוב רכב שיוצרו 1000000 ממנו. גנוב אייפון שיוצרו 1000000 ממנו. כנס למאפיה וגנוב לחם כי אפו 1000000 ממנו והם לא ירגישו אם אחד ילך. גם אם זה העותק המיליארד, זה לא רכוש שלך. אתה גנב. זה לא סוציאליזם, זו גניבה. ואיזה קטע, גם אני תורם, גם אני מתנדב, ואת כל זה עושה בלי לגנוב. אפס.
  2 points
 5. אתה כן. ולא משנה איזה הסבר אתה נותן לעצמך כדי לישון טוב בלילה. מוכן להתערב שהיו מספיק משחקים שהורדת ולא קנית אח״כ כי הם היו סבבה אבל לא וואו, או כי בזמן ששיחקת כמעט סיימת את המשחק או אלף ואחת סיבות אחרות. ועדיין, אם יש רמות של גניבה, אז לפחות לפי הדברים שלך אתה פחות נורא מ-nec שפשוט אומר לגנוב משחקים (כותרים בחינם למי שיודע איך). אני מניח שגניבה היא חלק מההתנהלות הכלכלית החכמה שהוא מטיף לה, בצורה מתנשאת ומלאה בהאדרת עצמו.
  2 points
 6. 1. זה לא מה שהוא אמר/רמז 2. זה עדיין ממש לא סבבה. כמו שזה לא סבבה לגנוב טלפון מחנות כדי לנסות אותו ואז לחזור לשלם אם אהבת אותו. ואם לא? אתה מוחק? 3. מה לגבי זה שבזמן שהורדת אותו ב-torrent client המועדף עליך, עזרת לעוד כמה אנשים להוריד אותו? אז בעצם הרמת ארגז מלא סמראטפונים מהחנות, לא אחד.
  2 points
 7. איזה עולב של תגובה. אתה אשכרה מציע לאנשים לגנוב? מה ההבדל בין זה לבין לקחת לך את הנייד כשאתה יושב בבר?
  2 points
 8. איזה גישה הזויה, לפי הגישה שלך למה שאתה הולך לסופר אתה משלם? הבעלים של הסופר הוא גם ככה מלא בכסף מכל שאר הלקוחות שמשלמים? עזוב סופר, למה שלא תלך לשדוד בנק? או הממשלה אלה יש להם הרבה כסף בכיסים. ויותר מעניין זה מה שאתה אומר בהתחלה אחרי שנמכרו מליוני עותקים, המשך התעשורתם... אתה פשוט אומר שאחרים יהיו פראיירים ויקנו שימשיכו לתמוך בתעשייה, בזמן שאחרים פשוט ינצלו את המצב. בסוף אם יש משחק שאתה אוהב ונהנה ממנו זה בסדר ונכון לשלם עבורו, במיוחד אם אין עליו drm או את אחת מהרעות הנוכחיות dlc קטנים, והגרוע ביותר lootboxes. מעבר לכך זה מראה לסטודיו \ בעלי המניות שהמשחק היה
  1 point
 9. הנה מפרט בתקציב שביקשת לא מעט מההפרש זה הציוד ההקפי, אפשר להשאיר דברים כמו אוזניות יקרות או מקלדת גיימינג מכנית לעתיד https://www.tms.co.il/148885 Category Products Qty Price CPU AMD Ryzen 5 3600 AM4 Box 1 ₪ 841 CPU Cooling CoolerMaster Hyper 212 Spectrum Cooler 1 ₪ 109 Motherboards Gigabyte B450M DS3H 1 ₪ 332 RAM Memory DDR 4 16G (8GX2) 3200 C
  1 point
 10. היום באופן רשמי מסירה NVIDIA את מעטה הסודיות מעל לביצועי גרסת ה-Founders Edition של כרטיס המסך GeForce RTX 3080 שלה - הביצועים כאןלכתבה
  1 point
 11. אמת, המילה שהייתה צריכה להיות במקום "צפוי" היא "מפתיע". תוקן, תודה.
  1 point
 12. שכל אחד יעשה מה טוב לו, אני אישית לא הולך לזרוק 60-70$ עד שאני לא מנסה את המשחק בעצמי. מספיק אכלתי אותה עם המשחק RDR2 שאכזב אותי למרות הביקורות, ועוד קניתי כמו דפוק את הספיישל.
  1 point
 13. לא מסכים איתך, אם אנ יכול לנסות תוכנה ל-30 יום עם כל הפיצ'רים ורק אז להחליט אם לרכוש, אז מה הבעיה לעשות את זה בתעשיית הגיימינג? יותר מזה, שיאפשרו לשחק רק כמה שלבים... לכן, מי שמעודד פיראטיות זאת התעשייה עצמה! כי הם לא מאפשרים לך כצרכן לבצע רכישה הוגנת. ב-STEAM לא כל המשחקים נמצאים. בקיצור אני לא גונב, הטורנט כבר קיים בשרתים גם ככה... בסופו של דבר אם מצא חן בעניי המשחק אני קונה! לא מצא חן בעניי... שיפט+DEL ונגמר הסיפור. מדהים אותי שאנשים כמוך באים לטובת התאגידים ולא הצרכן הפשוט.
  1 point
 14. עם הבדל אחד קטן. נסיעת המבחן היא חוקית, הורדה פיראטית היא לא. לפי הדוגמה שלך, כל מוצר שלא מאפשר בחינה לפני זה סבבה לגנוב. ופתרון נוסף, קנה ב-STEAM ותבטל תוך שעתיים (אם אני לא טועה) אם לא מצא חן בעיניך.
  1 point
 15. לא לכל המשחקים יש דמואים, ביקורת לא יכולה להחליף חוויה אישית מהמשחק. להזכירך, CDPR בעצמם טענו שהפיראטיות תרמה למכירות של המשחק W3. כמו שכתבתי, פיראטיות קיימת השאלה איך אתה משתמש בזה. אם היה דמו לכל משחק AAA, לא היה לי צורך להשתמש בפיראטיות לצורך בדיקה. כבר קרה לי המון בעבר שרכשתי משחקים על פי ביקורות והתאכזבתי מאוד, לא רק העניין הכספי. בדיוק כמו שאתה עושה נסיעת מבחן לרכב חדש לפני רכישה.
  1 point
 16. בנוסף, יש דמואים, ביקורות כתובות ביקורות וידאו... לא חסרות דרכים להתרשם ממשחק בלי לגנוב.
  1 point
 17. שורה תחתונה, לא רוצה להוציא 70$? אל תשחק במשחק. ממש רוצה לשחק בו ולא רוצה להוציא 70$? חכה שנה וקנה אותו במבצע. אל תגנוב.
  1 point
 18. זה מאוד תלוי איך משתמשים ביכולת הזאת, יש לפיראטיות הרבה היבטים שונים. למשל, אני משתמש בה לצורך בדיקת משחקים, אם המשחק באמת טוב אני רוכש אותו! במיוחד שאנחנו מתקרבים למחיר של 70$ למשחק AAA.
  1 point
 19. "אז מי מארבעת הפלטפורמות הללו היא הבחירה הטובה ביותר לגיימינג ב-2020 ואילך? בואו לספר לכולם מה דעתכם בתגובות" הפלטפורמה החמישית שלא הוצעה היא זו שתהיה הבחירה המועדפת בקרב המבינים. מחשב PC. גם כל הכותרים בחינם (למי שיודע איך), ואיכות גראפית שעדיפה משמעותית. בדר"כ במדרגה אחת או שתיים מעל. קונסולות קונים העצלנים.... והלא מבינים.
  1 point
 20. אתה יכול להתחיל כאן, לדוגמא: https://who.is/whois/homeless.co.il https://who.is/whois/ad.co.il לא תמיד הפרטים נכונים או מעודכנים, אבל זו התחלה.
  1 point
 21. שבוע טוב ! כמובן שמייקרוסופט עובדים על הפתרון, אבל בינתיים כדאי להיות ערים לבעיה. https://www.pcgamer.com/amp/windows-10-bug-wrecking-ssd/
  1 point
 22. הCPU (יוחנן) הוא המפקד, הGPU (מנשה) חייל נאמן. את ההוראות מה לרנדר (מה, מיקום וכו') יוחנן נותן, את הרנדור עצמו מנשה עושה, ככל שהרזלוציה עולה ליוחנן קצת יותר קשה להגיד למנשה מה לעשות (פר פריים) ולמנשה הרבה יותר קשה, ב4k יש פי 4 פיקסלים מ1080p, לכן כשעולים ברזולוציה יש למנשה פחות פקודות לתת (כי מנשה האט) ולמנשה הרבה יותר קשה לרנדר פריים. בקיצור בגלל שמנשה מאוד מתאמץ, ההבדל בין שני המעבדים (הפקודות שיוחנן והחבר שלו מעבירים למנשה) קָטֵן. או היחס (פר פריים) בהגדלת המאמץ כשעולים ברזלוציה בין המעבד לכרטיס שונה. עבור המעבד- ברגע שהגדלת המאמץ פר פריים עבור המעבד קטנה מההפרש בfp
  1 point
 23. סליחה על השאלה, אבל כדור הבדולח נלקח לליטוש, אז, מה התקציב ? משקל רצוי ? אילת - כן, לא ? דחוף ?
  1 point
 24. גם אני אשמח לשמוע על התקבצות בנושא, אלא שלא נראה שזה יזיז לאיזה יבואן,. לגבי הREVIEW, באמת לא מבין למה סוקרים אחרים לא מכניסים בבנצ'ים גם את מעבדי המיינסטרים הנמכרים ביותר של AMD ו- INTEL, אלא רק את מעבדי הקצה בכדי להראות ביצועי קצה. לרוב האנשים שיקנו 3080 לא יהיה 10900K ובטח ובטח שלא 3950XT, אלא יותר 10600/700 או 3600/700X/XT.
  1 point
 25. https://blogs.nvidia.com/blog/2020/09/13/jensen-employee-letter-arm/ לא יודע מה הפורום המתאים...
  1 point
 26. קרא -> https://www.easeus.com/partition-manager-software/what-is-foreign-dynamic-disk-and-how-to-fix-it.html
  1 point
 27. גם לי זה קרה. לחצן ימני על הסימן של החלונות. בחירה בניהול דיסקים. אתה צריך לאתחל אותם שם (בחירת אות לכונן וכו')
  1 point
 28. אני מבין אותך במידה רבה ובהחלט יכול להזדהות עם יש פשוט אנשים עם דרייב מטורף למשהו, ויש כאלה בלי. אני מהסוג השני (כפי שגם אתה לדבריך) ואיכשהו מסתדר בינתיים. אני לא מתעורר בבוקר עם מחשבות על טכנולוגיה מהפכנית, לא מתעסק בזה כל היום ולא הולך לישון וחולם על זה בלילה. לכן (בין היתר) לא זכיתי וגם לא אזכה להמציא איזה משהו מטורף שישנה את העולם ויהפוך אותי למיליארדר. אבל דרייב זה לא משהו בינארי. ואני אעיד על עצמי שלמרות שאין לי סופר-דרייב, בכל זאת יש לי קצת, וגם יש לי אהבה למקצוע. אצלי זה מתבטא בזה שאני אוהב לפתור בעיות. אני אוהב לקחת מערכת, ללמוד אותה, להבין את הדרישות ממנה, ואיך ל
  1 point
 29. ARM ממש לא צריכה את ניוידיה על מנת להפוך לשחקן דומיננטי בעולם השרתים. החברה כבר מזמן תכננה מעבדים לשרתים והיא אמורה לשחרר אותם כבר בשנה הבאה. הארכיטקטורה שלה חסכונית בחשמל, מה שאומר שהמעבדים שלה גם כמעט ולא מתחממים. זה יחסוך מלא כסף על חשמל ועל קירור לחברות שרתים ואמור לדעתי להמשיך את המגמה של הדחיפה האיטית של אינטל מחוץ לתחום. לגבי אינטל, היא הולכת במסלול של מוטורולה. חברה שבעה שהתנוונה מההצלחה שלה וסובלת מניהול כושל. מהצד השני לא רואים זאת בינתיים בשורת הרווח. אגב, כמה לקוחות כדוגמאת אמאזון כבר ניצלו את החסכון בחשמל על מנת ליצור מעבדים מטורפים עם 64 ו128
  1 point
 30. אה, זה מאד פשוט: אנו נשלח אותם לחבריה פה בשרשור, שאמרו להם, "שזה מספיק". זו כבר תהיה אחריותם לשאת בתוצאות - אחרי שהמליצו בכזו נחרצות.
  1 point
 31. לעולם לא הבנתי ולא אבין למה אנשים משקיעים סכומים מטורפים כאלה עבור חומרה שלא מצדיקה חצי מהמחיר שלה. סדרת מחשבים (PRO) שמתחילה ב5000, שקל עם מעבד I5 וליבה גרפית, מובנית. תבדקו אילו מחשבים אפשר לקנות ב5000 שקל ואיזה חומרה הם מכילים. רמקולים וTRACKPAD זה לא מספיק, וגם לא השילוב של כלל הפרטים שצויינו יחד. לא מדבר בכלל על המחשבים ב10,000 + שיש להם מעבד סטנדרטי עם ליבה גרפית מובנית, ללא כרטיס מסך, לדעתי עצם הקיום של הדגמים הללו ומחירם הם עלבון לאינטיליגנציה האנושית, לא משנה כמה פיצ'רים נחמדים יהיו בהם....אותה החרפה האנושית של מחשבי אפל שולחניים שהושקו לפני כמה חודשים שהגי
  1 point
 32. מעניין איך זה מסתדר עם התשובה לשאלה של NVIDIA למה הורידו את כמות הVRAM של3080 מ11 ל10 (כן אני יודע מה אתם רוצים ותקן ואל...) הם כתבו שהחברה טורחת תמיד לברר את כמות הVRAM הנצרכת לכל הכותרים הקיימים ואלו שעתידים בקרוב, ויצא להם ש11 VRAM לא מנוצלים ודי ב10. מה יעשה מי שירצה לשחק עם RT ב4K?
  1 point
 33. נראה לי שהוא העלה את זה כי עכשיו חוות כריה מסין יקנו מראש מאות כרטיסים..ולגיימרים ישארו פירורים במחיר יקר.. כמו בתקופת השיא של הכריה לפני איזה שנתיים...
  1 point
 34. לא מצליח להעתיק קישור.. אבל wd legion דורש 8 gb vram בשביל 1080p עם RT ו11 בשביל 4k..
  1 point
 35. @nec_000 סירטון מעניין מאוד:
  1 point
 36. https://www.tgspot.co.il/nvidia-rtx-3060-ti-to-be-launched-before-regular-3060/amp/
  1 point
 37. יש לא מעט חברות ישראליות אה לה GSI והבאנה שמשתמשות בארכיטקטורה של arm ומתחרות ישירות ובעקיפין בניודיה .גם בחו"ל המתחרות שלה בתעשיית הרכב החכם משתמשות בarm. עבדתי עם כמה וכמה מוצרים של חברות כאלו וכתבתי דרייברים ופירמוור במוצרי אמבדד ואני מכיר את התחום מבפנים ואני בטוח שהעסקה הזאת הולכת להרעיד את האדמה בכל עולם האמבדד והבינה המלאכותחת, לפי דעתי תוך כמה שנים כמה חברות שמתחרות בה ואין להן את המשאבים לעבור לrisc5 יקרסו. ניוידיה ידועה כחברה שמעלה מחירים ומנצלת את העמדה המובילה שלה כקרטל בצורה מאוד יעילה (כמו שאתם בוודאי רואים עם כרטיסי המסך שלה), arm בכל מקרה לא לוקחת מקדם ר
  1 point
 38. מה שהכי יפה זה שאחריי זה אתרים לוקחים את הסרטון שלו וכותבים על זה כתבה וממשיכים להפיץ משהו שיש בדיוק 0 הוכחות עליו וגם ביום טוב הוא לא יותר משמועה. לדוגמה: https://www.thefpsreview.com/2020/09/13/nvidia-accused-of-limiting-geforce-rtx-30-series-availability-to-inflate-prices/
  1 point
 39. חשוב לציין שלא ברור בכלל שהרגולטור יאשר (כנראה שעדיף לנו שלא, NVIDIA תהיה מפלצת של מונופול). אבל אם כן... סיכוי טוב שהיא תרסק את אינטל וAMD ביחד.
  1 point
 40. לאלו שמתעניינים זה כרטיס שעל פניו נראה זהה ל3070 רק עם 18~% פחות ליבות עיבוד.
  1 point
 41. להבנתי, נסיון לתת דריסת רגל בתחום המעבדים CPU, ולהיות חלק ממנו גם. כיום CPU יש לאינטל ול- AMD כאשר לנוידיאה אין. כנראה שהם רוצים להשתמש בטכנולוגיה שרכשו כדי להכניס רגל בעולם המובייל זה דבר ראשון, שהוא עולם ענק במונחי שוק, וגם לתחום השרתים כשלב נוסף. לתת עוד אופציות. יתכן ויבנו מערכות סגורות מוכנות מבוססות כל כולן על נוידיאה, בלי צורך להזדקק לאינטל או AMD. מהיכרותנו את הנהול האיכותי והאנשים המאד איכותיים שמועסקים בנוידיאה גם, יש להם מה שנקרא proven execution, יש להניח שהם יצליחו למנף את העסקה למשהו מוצלח בסופו של עניין. שלמו המון כסף על ARM אבל זה המחיר בשביל להכנס לתחום.
  1 point
 42. היי ברוך הבא לפורום ! 😊 תראה, הנושא נטחן כאן באתר עד דק. יש לפחות 3 דיונים עם גישות שונות. תעשה חיפוש באתר, ותראה . גם @ModChiP ישמח לסייע ולחלוק מניסיונו. בהצלחה !
  1 point
 43. Architecting a Smarter Word יש שתי ארכיטקטורות מודרניות בעולם המעבדים: X86 וARM. רוב הדסקטופים והלפטופים הם X86ת והשאר ARM. מעבדי SNAPDARGON, לדוגמא, מבוססי ARM. גם אפל עוברת לARM במקים ולמיקרוסופט יש את WINDOWS ON ARM. מעבדי X86 יותר חזקים אבל הרבה יותר בזבזניים בחשמל ולא ALWAYS CONNECTED אז כנראה שהעתיד הוא בARM.
  1 point
 44. השאלה היא המרחק. תמדוד מה המרחק שלך מהמסך/המרחק המקסימלי שתוכל לשבת בו באופן קבוע ותראה בהתאם. יש מסכי מחשב של 43-49 אינץ' וזה בסדר, אם אתה במרחק מתאים. רובם גם Ultrawide שזה יותר נוח מ-16:9 למסך בגודל כזה. יש בכל מערכת הפעלה אפשרות להגדיל את כל הממשק לפי אחוזים ואז זה מתאים ל-4K ומסכים גדולים. לפצל לשני חצאים כן, יש תוכנות וזה גם די פשוט באופן ידני- תגרור חלון כלשהו עד הסוף לצד ימין/שמאל של המסך וזה ישנה את הגודל שלו לחצי מהמסך. לגבי קריאה, אתה חייב לוודא שהמסך תומך ב-Chroma Subsampling 4:4:4 4K. בלי זה הטקסט לא יראה טוב וזה יהיה מאוד בעייתי בשימוש ממושך. רוב הטלוויזיות
  1 point
 45. חחחח אולי פעם יעשו " יצאת צדיק " על חנויות מחשבים ..... ?! לא נראה לי שמישהו יקבל מדליה .....
  0 points
×
 • צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר