עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 20/02/20 בכל האיזורים

 1. 1 point
  אין מצב בעולם לראות קפיצה של פי 2 בביצועים מדור לדור. לא היה דבר כזה כבר המון דורות ולא יהיה גם עכשיו. עומד מאחורי ההצהרה שלי והיא תהיה פה עד המבחנים בשביל להוכיח את נכונותה.
 2. 1 point
  היי רונן009, מעדיפה לשלם קצת יותר ולא להתעסק עם אמזון בשלב זה. תודה בכל אופן!
 3. 1 point
 4. 1 point
  האמת שזה בגלל "מיושנות" שלי. ובעיקר חוסר ידע על שאר הרכיבים שבאים עם AMD. בונה המפרט רצה לתת לי מפרט AMD אבל חזר בו ואמר: "מהירות הליבות של אינטל עדיפות לשימושים שציינת על פני ריבוי ליבות במהירות נמוכה יותר" אז די סגרתי את זה בזה. אבל אני לא מבינה מספיק.
 5. 1 point
  שלומי בסדר, ברוך השם, תודה רבה. לשאלתך - האייסר - מה שנמכר בחו"ל, אין לא אחריות בארץ. ה - MSI - קצת חלש, בהשוואה למה שיש כבר להציע ל - MSI עצמם.
 6. 1 point
  וואי. מה וואי, עכשיו פתאום חשבתי שאני יכולה להשאיר את המחשב הנוכחי כמחשב שמרנדר ברקע ולא עוצר לי עבודה בזמן שאני עובדת על מחשב חדש (שמשמש כעבודה שמכניסה כסף ולא שימוש חובבני). מה שאומר שאני צריכה גם שרת, נכון? תודה! ...אז על מה הייתם ממליצים לי להשקיע ואיפה אני יכולה להתפשר?
 7. 1 point
  היי לכולם. למרות ההצהרות של אדובי, הגירסה החדשה של התוכנה המדוברת מלאה בבאגים שונים ומשונים ולכן מומלץ מאוד לא להתקין אותה אצלכם. בברכה נאפו
 8. 1 point
  אהה נראה מחר .... 😊 מתחיל הגמר של משחקי השף ....
 9. 1 point
  תנסי להריץ את הקוד שלך שורה שורה. אם נסתכל על זה ככה, נראה שאת באמת מתחילה מלקחת את האיבר האחרון במערך ושנה אותו בתחילת החדש, אבל אז שמה את האחד לפני אחרון כשני וככה הלאה. בעצם מה שצריך יהיה לעשות, זה לשים את האיבר האחרון בתחילת המערך, ואז לרוץ על הישן מההתחלה עד האחד לפני אחרון ולדחוף אותם למערך.
 10. 1 point
  או קיי אמרת, אמרת. זה לא קורא היום. אבל זה עדיין מיותר ..... I Rest My Case As Well
 11. 1 point
  אין חיה כזאת שרידות גבוהה. רוצה שרידות גבוהה ? שמור הרבה העתקים במיקומים ומדיות שונות, וכל המרבה הרי זה משובח !
 12. 1 point
  היי מה שבחרת מהווה בחירה טובה. אפשר גם את זה - https://ksp.co.il/?uin=67615 היתרון - מסך יותר בהיר ( 500 לעומת 300 ניט ). החיסרון - בדגמי 15.6 אין NUMPAD. נייד MSI גם יכול להיות טוב, רק שהם יקרים יותר ....
 13. 1 point
  השוואה זה מה שאתה עושה לפני ההעתקה, ולפני השוואה צריך ללחוץ על כפתור ההגדרות ליד ולהחליט מה אתה רוצה לגבי כל מצב בין שתי התיקיות. אחרי השוואה, כדאי להסתכל שהכל נראה בסדר (בנוגע לפעולות שהתוכנה עומדת לבצע) ואז ללחוץ על סנכרון (חצים ירוקים).
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close