בזמן האחרון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים

 1. nec_000

  nec_000

  משתמש רשום


  • נקודות

   10

  • מספר הודעות

   5,294


 2. Jabberwock

  Jabberwock

  משתמש רשום


  • נקודות

   8

  • מספר הודעות

   5,166


 3. QttP

  QttP

  צוות האתר לשעבר


  • נקודות

   5

  • מספר הודעות

   24,510


 4. etal

  etal

  מומחה


  • נקודות

   3

  • מספר הודעות

   3,290


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/01/21 בכל האיזורים

 1. אם כן, בשעה טובה סיימנו מקצה ראשון ובו למדוד את שמונת הכותרים שבדקנו במקור על 6800xt כך שיש לנו רפרנס להתיחסות והשוואה האחד מול השני. אנו מאד שמחים שהתעקשנו למצוא כרטיס 3080 טוב, ולא הסתפקנו רק בכרטיס הראשון שפתחנו EVGA, כי מצאנו בכרטיס השני ASUS שתפסנו איקזמפלר כזה, שבכל השוואה אינטרנטית שמוצאים ברשת, למעשה נחשב לכרטיס המהיר ביותר שיש = golden sample ומשכך הוא הנציג הכי מכובד שאפשר לחשוב עליו עבור האכיטקטורה של אמפיר. יתרה על כך, הוא מסייע בידנו לתת אמדן לא רע גם ליכולותיו של כרטיס 3090 במידה לא מבוטלת, כי הוא מהיר ממנו בחלק מהמצבים, וזו היתה מטרת הע
  4 points
 2. כן כתלות במצבו הויזואלי. אם הוא חלילה וחס מלא בקורוזיה, אז לא. אם הוא נקי מקורוזיה, אין מניעה. אפילו מאווררים משפץ בעצמי (במידה וצריך) וככה עשיתי לכל הערמות שקנינו, פה ושם היה מאוורר במצב לא טוב, אז שיפצנו אותו. יש הרבה שניתן לעשות לכרטיס על מנת לסדר אותו פיקס. מעדכון ביוס (במקרה שהכורים שמו ביוס מקוסטם), המשך בשיפוץ מאווררים, וכלה כמובן בנקיון יסודי שמביא את המוצר להיות כמעט חדש מהקופסא. יש לי שרשור פה בפורום שמתעסק בנושאי יד שניה ואפשר לראות (העלתי תמונות) של כרטיסים לפני ואחרי. האחרי ניראו (בחלק מהמקרים) כמו כרטיס שנשלף עכשיו מאריזתו כאילו בפעם ראשונה. בכל הכ
  2 points
 3. פוסט הזוי. קנית רכיבים לא מחשב, לכן האחריות תהיה לכל רכיב בנפרד. עקרונית הוא עשה לך טובה שבדק בשבילך את מקור הבעיה, מבחינתו היה יכול לומר לך לשבור את הראש בזיהוי הרכיב הפגום ולהביא רק אותו לבדיקה. זיכוי כספי מלא על הרכיב במידה ואין רכיב זהה או שווה ערך זה מעל ומעבר מבחינת החנות. לבקש זיכוי כספי על כל הרכיבים שקנית בנפרד לאחר שעשית בהם שימוש זו דרישה מגוחכת ומטופשת.
  2 points
 4. כשהמחזור הזה יסתיים, רבעון ? שניים ? שנה.... ? יהיה מבול של כרטיסי מסך למכירה מחוות כריה שנפטרות מהם, ואנחנו נלך ונאסוף אותם במחירי רצפה... בדיוק כמו שעשינו ב- 2018... יהיה שמח
  2 points
 5. טוב, יש לנו את מדידות 4K. היות ואין טעם להציף את העמוד בטונה של צילומי מסך, ואחרי זה שוב פעם את הטבלאות רפרנס להתייחסות, ובמיוחד לא אחרי שעשינו זאת ממש הרגע כאן בפוסט הקודם, אז הפעם נעשה את זה קצר ותכליתי: ראשית, את כל צילומי המסך עם המדידות כיווצנו לתוך קובץ zip שצרפנו פה למטה. ומשכך כל מי שמעוניין, שיוריד ויפתח אצלו במחשב ויציץ. מה שנעשה כאן יהיה טקטס קצר, שמראה בכל אחד משמונת הכותרים, מה היתה התוצאה של ה- 3080 שלנו בהשוואה ל- 6800xt, ומה הפער באחוזים. שמנו לב ש- 2 מתוך ה- 8, פספסנו בשעתו ושכחנו להעלות מדידות 4K של 6800xt. אז נשלים ונעלה בהמשך השארו בהאז
  1 point
 6. בשביל לדעת בוודאות צריך לפתוח את המיסב, לפעמים זה אומר להרוס את המאוורר, בדר"כ אם לא רושמים כלום זה מיסב שרוול. אפילו אם רושמים Long lasting fan וכו'.
  1 point
 7. בתיאוריה עצם העובדה שהמערכת הפעלה יושבת על ה970 אז זה כנראה מאט אותך בבדיקת ביצועים בלבד. אבל זה כי המערכת הפעלה עובדת תוך כדי על הכונן הזה ביחד עם עוד תוכנות ברקע כנראה. בתיאוריה מבחינת ה970 ובלי קשר לשאר המשתנים שרק אתה יודע עליהם (רכיבים, תוכנות וכדומה), אמורה להיות לך חוויה טובה בזכות ה970 וטוב ששמת את המערכת הפעלה עליו. לא הייתי רודף אחרי מספרים ומשתדל להנות ולהשתמש במחשב לשימושים שלך. לגבי ה840 אז המהירות שראית היא של הזיכרון RAM שלך ולא של ה840. זה כל הסיפור של הrapid mode. הוא טוען לcache של הזיכרון תבניות מסוימות כגון הבדיקת ביצועים וכמה דברים אחרים. זה נראה יפה במספרים, אבל בפועל זה
  1 point
 8. בכונני nvme אין את האפשרות הזאת כי לרוב הבינו שאין סיבה. פלוס מינוס הכונן עובד בטווח הסביר שלו, אמנם לא מקסימום ביצועים בטווח שנמדד. יש לכך עוד דברים שיכולים להשפיע כגון דברים שרצים ברקע ,הגדרות של מערכת ההפעלה, ערוצי pciex2 לעומת 4 ערוצים וכדומה. בכל אופן הייתי מבטל את הrapid mode ב840 שכן זה גם לוקח מהראם של המחשב וגם יכול לגרום לבעיות יציבות.
  1 point
 9. כנראה מופעל לך בsamsung magician המצב rapid mode שמעביר את המבחנים האלה לזיכרון הram. המלצה שלי היא לכבות את האופציה הזאת שכן היא יכולה לגרום לבעיות כאלו ואחרות וקריסות.
  1 point
 10. משהו מאוד לא הגיוני בבדיקה של ה-840. https://ssd.userbenchmark.com/ האתר חוסם לי קישור ישיר. הכונן של ה-840 אמור לקרוא ולכתוב בסדר גודל 400-450 מגה
  1 point
 11. ב"באג" אפשר, אבל רק את מה שיש להם במלאי. בשביל לקבל תחושה לגבי גודל נקודה ורזולוציה, אולי זה מספיק טוב, כל עוד יש להם לפחות מסך אחד בעל פרמטרים דומים.
  1 point
 12. ננסה ביום ראשון לארגן שדרוג להוטבוקס 4. אם זה אפשרי, אעדכן בתוצאות. תודה לכל העוזרים!
  1 point
 13. יכול להיות שהאוזניות פשוט לוחצות לך, כלומר יושבות חזק מידי?
  1 point
 14. ה"קרינה" שהאוזניות פולטות קטנה בעוצמתה בכמה סדרי גודל מהקרינה שאת עצמך קורנת(אינפרא אדום), אין לגוף שלנו שום דרך להרגיש קרינת מיקרוגל חוץ מכמובן להתחמם וכמובן שכאבי ראש לא ייגרמו מקרינה כזאת כי היא מצוינת בלהספג בכל דבר המכיל מים וגורמת אך ורק לחימום קל ובהספק של האוזניות האלו ההבדל יהיה של כמה שברירי המעלה כנראה וזה שוב לא משהו שאת תוכלי להרגיש. וכל זה כמובן בהתעלמות מוחלטת מהעובדה שהטלפון פולט משמעותית יותר, המחשב שאת יושבת לידו כנראה גם פולט יותר וגם הזליגה מהמיקרוגל שלך כנראה משמעותית יותר גדולה מההספק של האוזניות האלו.
  1 point
 15. נו באמת... אם הוא מוכן להחזיר את הכסף בתמורה למשלוח חזרה של המוצר, אז שיסכים לזה... אם הוא רוצה "לחכות" שהתוקף של האפשרות למחלוקת מול אליאקספרס יעבור - הוא לא באמת מתכוון להחזיר שום דבר.
  1 point
 16. אין כמעט גבול לחדות שאפשר להשיג. עקרונית אפילו UHD ב200% עדיף על FHD ב100% כי הכל באותו גודל יחסי, אבל הUHD יותר חד. בפועל - חלק מרגישים שזה משמעותי וחלק לא. חלק עוברים לרזולוציה גבוהה יותר ולא יכולים לחזור, ולחלק לא אכפת. ויש גם כאלה שזה יפריע להם. מאוד קשה לדעת איך זה יהיה ספציפית עבורך בלי שתתנסה בזה. זה בעייתי להחליט על סמך לא נודע. אם יש לך איזשהו ניסיון במסכי FHD קטנים יותר, זה יכול לומר לך משהו על גודל הנקודה שהעיניים שלך "מעדיפות".
  1 point
 17. אני ממש אשמח לדעת איך את יודעת שיש קרינה חזקה ומה בדיוק מפריע לך.
  1 point
 18. רשום לך פה: https://www.gigabyte.com/Motherboard/B460M-AORUS-PRO-rev-10/sp#sp ה-DVI מוגבל ל-FHD. וה-HDMI וה-DP עד 4K. כלומר 2 מסכים של Lenovo L24Q-30 יעבדו במקביל ביגלל שיש לו DP ו-HDMI.
  1 point
 19. אל תקח משהו שאתה לא רגיל אליו.
  1 point
 20. פחות טוב לסרטים. יהיה לך יותר שוליים שחורים למעלה ולמטה
  1 point
 21. יש הבדל P2421 הוא ביחס 16:10 ונותן יותר שטח עבודה
  1 point
 22. לא עבדתי לא מול P2419H ולא מול P2421, אז אני לא יודע מה לומר. ייתכן שבאמת כדאי לך להתרחק ממסכי DELL. נראה שהם לא עושים לך הכי טוב.
  1 point
 23. "... תתעודד , המצב יכול להיות יותר גרוע " אז הוא התעודד והמצב באמת נהיה יותר גרוע
  1 point
 24. יציאת DP לכניסת HDMI בדרך-כלל עובד. כל דבר אחר דורש ממיר אקטיבי. אבל לא חסרים מסכים עם DP בשוק. לפי מה שאני רואה גם לP2421 יש DP.
  1 point
 25. אם יש לך מעבד דור 6 שניתן להמהרה (6600K או 6700K) אז אתה צריך לוח Z270 או Z170, לוחות חדשים יותר לא יתאימו. אם אתה רוצה להיות בטוח אז באתר היצרן של כל לוח יש רשימת מעבדים תואמים, הלוח לא יעבוד עם מעבדים שלא מופיעים ברשימה. כיוון שלוחות H310 לא תמכו מעולם במעבדים מדור 6 אז סביר שאתה טועה לגבי הלוח שיש לך כיום. לדעתי להחליף לוח רק בשביל כמה אחוזי השיפור בודדים שתקבל מאוברקלוק זה כנראה לא שווה את זה.
  1 point
 26. לליבה הגרפית במעבד שלך (i5 10400) יש תמיכה בחיבור עד 3 מסכים. ככל שהלוח שלך מכיל 3 חיבורים שונים, תוכל לנצל את היכולת של המעבד.
  1 point
 27. בילבלו לך את המוח, יש לך בלוח מאחורה חיבורים ל-3 מסכים, תשתמש בהם.
  1 point
 28. אין לי אותו. הקישור שנתתי מראה 3 ביקורות בזאפ. השוני העיקרי שהרזולוציה יותר גבוה QHD ותמיכה יותר רחבה של צבעים. שווה את המחיר הנוסף. הבנתי. אם אתה רוצה סמסונג אז את זה: Samsung S24R350FHM שים לב בביקורת אחת הוא מציין שעלה 540₪ ממחסני חשמל. המחיר באייבורי כרגע 615₪
  1 point
 29. הוא עדיין כרטיס טוב אם אתה קונה אותו בשביל הפיצ'ר העיקרי שלו - לשרוף תיקנים שזחלו לך לתוך המארז.
  1 point
 30. בוודאי שאפשר, צריך רק להשתמש בcasting (וזו לא הדרך הנכונה). לא כ"כ הבנתי מה אתה מתכוון כאן אבל נשמע כמו מועמד טוב לstyle וbinding.
  1 point
 31. כן. ודיברנו על זה מיליון ואחת פעמים בפורום הזה (בערך).
  1 point
 32. שמע, צריך להפריד בין שני הדברים. הפתרון של החנות עבורך היה תקין, והדרישה שלך הייתה שגויה. זה ברור וכמו שאתה רואה אני לא היחיד שציינתי זאת. מה זה משנה אם מחליפים לך, או נותנים לך החזר כספי מלא, שאיתו אתה רוכש שוב דרך חנות זו או אחרת לוח חלופי, או את אותו הלוח לצורך העניין. לגבי השירות, או חווית הקניה לצורך העניין, אל תצפה ליותר מידי בעסק הזה; ברוב המקרים תיתקל בחנונים שמבינים הרבה במחשבים אבל מעט מאוד ביחסי אנוש. בחנויות הקטנות המצב עוד טוב, ברשתות תיתקל לרוב בצעירים ממורמרים שתרגיש שעושים לך טובה שנותנים שירות. אני אישית לא זוכר מתי דרכתי פיז
  1 point
 33. WPF פשוט, זה מה שאתה רוצה לעשות שמורכב טוב, אני כבר לא חושב בצלילות. אלך לישון.
  1 point
 34. בתמונה כן. לכן אפשר להסיק מזה שזה נובע מקצב הפיקסלים של המסך. תנסה להיכנס להגדרות בתפריט המסך ולשחק בפרופילים
  1 point
 35. מה הדגם המלא של המסך? האם זה קורה רק בעת גלילה ? בסירטון לא רואים את התופעה
  1 point
 36. לא. אתה יכול לכבות את הווייפיי בראוטר. האמת שזה בדיוק מה שאני עושה. הראוטר מנהל רק את החיבורים הקוויים. ה-MESH מנהל את הווייפיי.
  1 point
 37. עניין אותי לבדוק עוד משהו, כמה מכר 8700K בשוק החובבני מחשוב, לעומת ריזן 2700 שהיה המתחרה שלו ב- 2018. ניתן לראות כי בעת ההיא עדיין האינטל שלטו ביד רמה, כמו ששלטו עם 7700K מול הריזן הראשון: למעשה המגמה מתהפכת ממש החל מריזן 3000. בהשוואת 9900K על מול 3700X. קרי zen2 הוא המפתח לשובר שוויון כפי שהערכתי, זהו עוד נתון מחזק:
  1 point
 38. אחחח הrx580 המשומש שלי ב100 דולר מתיישן כמו יין (גם קיבלתי מאווררים חינם במסגרת האחריות מXFX! לכרטיס משומש!)
  1 point
 39. מה היה מחיר המוצר בקניה וכמה כסף מציעים לך ? מהתבוננות בגרף המחירים של המוצר בזאפ בחודש מאי מחירו היה 676 ש"ח היום אתה יכול להשיג את אותו לוח ב- 649 ש"ח - כאן. בדוק אפשרות ללוח אלטרנטיבי - GA-B250-FinTech זול 415ש"ח בלבד ב- TMS .
  1 point
 40. אני לא מומחה לעניין אבל חסינות עדר לא מביאה להכחדה של הנגיף לגמרי אלא למיתון הדבקה לרמה של 1 במקום משהו אקספוננציאלי שפעת גורמת לעומס גדול בביתי החולים וקופת החולים אבל יש ירידה אחרי זמן מה זה בגלל שיש חיסון עדר לא 100 אחוז כי זה זנים חדשים אז יש את אלה שנופלים למחלה בצורה קשה יותר היא לא מביאה להכחדה כי מערכת חיסונית לא תמיד עובדת 100 אחוז או נגיפים לא נלחמים בגוף תמיד נגיפים גם יכולים להפוך את האדם לנשא בלי סימטומים ולהתפתח למשהו חדש
  1 point
 41. AMD מובילה בתחרות הקאש כי בנתיים נווידיה לא עשתה את זה. נכון, זה לא תירוץ וזה אכן נותן בוסט לביצועים אבל בשורה התחתונה מה שמשנה זה הביצועים. מצידי שבתוך הכרטיס יהיו גמדים שעושים חישובים עם נייר ועפרון, כל עוד זה נותן לי ביצועים טובים (כמובן שיש עוד פרמטרים כמו כח, מחיר, זמינות...) לא אכפת לי איך. בוא נתן לנוודיה הזדמנות להגיב עם מנגנון משלה כדי לראות של מי יותר טוב וכמובן מי מציג ביצועים יותר טובים בשורה התחתונה. זה די דומה לסיפור עם ריי טרייסינג. כרגע AMD מפגרת מאחורי נווידיה באחוזים דו סיפרתיים. אבל זה כי זה הדור הראשון שלהם בתחום הזה. כנראה בדור הבא יהיו יות
  1 point
 42. נכון. המעבד Ryzen7 3700x אינו מכיל מעבד GPU (מעבד גרפי) ולכן אין תצוגה מהיציאות הוידיאו של הלוח - חייבים להוסיף כרטיס מסך ורק דרכו יש אפשרות להוציא אות וידיאו לצג.
  1 point
 43. סע לדובאי , תביא אחד מצופה זהב .
  1 point
 44. חחח חי בסרט. למעשה כל המשתמשים בפורום הזה הם אני.
  1 point
 45. כפיר מכה שנית (או בפעם המאה, איבדתי את הספירה). מוכיח כל פעם מחדש שהוא ילד קקה שמקומו ב-FXP.
  1 point
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר