בזמן האחרון - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

חברים מובילים

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 21/07/21 בכל האיזורים

 1. @שמואל דקל לא מומלץ לשנות את הקצאת הזיכרון למעבד הגרפי. הסיכוי שזה יוביל לבעיות בעתיד גדול מהתועלת התיאורטית, ואפילו לא בטוח שבמקרה כזה תזכור ששינית את זה בשעה שתנסה לאתר ולפתור את התקלה. אם צריך עוד זיכרון RAM כי 6GB לא מספיקים, הפתרון המהימן יותר הוא לקנות עוד מודול של 8GB ולא לשחק עם משתני הקצאת וניהול הזיכרון של המערכת.
  1 point
 2. אין מדריך יוטיוב ? מה דגם המדפת ? ו .... מה עם הוראות הפעלה ?
  1 point
 3. הייתי ממליץ לך לחפש מחשב ביד שניה עם 2080 או 3060, מדי פעם אפשר למצוא באזור ה4500. אם אתה רוצה ביד ראשונה אז הייתי ממליץ לך לחכות קצת שמחירי כרטיסי המסך ירגעו.
  1 point
 4. אני לא ממש מכיר את פרגון. אין לך 3 כוננים קטנים, אלא כונן אחד גדול שחילקת אותו למחיצות, נכון? אקרוניס יכול לדרוס את כל המחיצות שלך ולבנות את מבנה הכונן כפי שהיה לפני הגיבוי. מן הסתם הוא לא ייעשה את זה בלי לשאול אותך שזה באמת מה שאתה רוצה. אם, לעומת זאת, מה שאתה רוצה הוא לשחזר מחיצה של 100 גיגה לתוך מחיצה בודדת של 40, אז זה אפשרי רק אם בגיבוי המקורי השטח הכולל בשימוש היה פחות מ40.
  1 point
 5. באקרוניס כשאתה מגבה מחיצות או כוננים - גודל המחיצה הוא חלק מהפרמטר של הגיבוי. כשמשחזרים - כברירת מחדל הוא דורס את כל המחיצות הקיימות, אז לא ממש משנה איזה שינוי עשית בהן מאז הגיבוי. אם אתה מגבה ומשחזר מחיצה ספציפית, אז כנראה הוא יצפה שיהיה מספיק מקום פנוי למקם אותה איפה שאתה רוצה. אבל - יש לו אופציה מתקדמת לשחק ידנית עם גודל המחיצות, ולדעתי הוא ייתן לך אפשרות גם לשחזר למקום פיזי קטן יותר, בתנאי שזה לא פחות מגודל המקום שבשימוש בתוך הגיבוי. למשל - גיבית מחיצה של 100 גיגה שהיה בה 60 גיגה בשימוש ו40 פנוי - יש מצב שהוא יאפשר לך לייצר בדיסק מחיצה של 80 גיגה בלבד ולשחזר לשם, אבל מחיצה של 50 גיגה - מן הסתם לא.
  1 point
 6. למה שעשית קוראים wishful thinking . אני נתתי לך דגם כללי של מחשב , הוא מגיע עם i3,i5,i7 הוא מגיע עם 8 או 16 גיגה . אתה החלטת שאני עשיתי טעות והשוותי ל i3 אבל זה לא המצב. בכל מקרה, נאמר לך שאתה יכול לבקש גם מיליון דולר אבל צריך למצוא מישהו שמוכן לשלם את זה. X415JF-EK007 עולה החל מ 2120 ש"ח ואם מישהו היה שואל אותי הייתי ממליץ לקחת X415JA-EK025 שעולה 2200 . הראשון מגיע עם geforce mx130 שזה בזבוז של סיליקון , השני בלי . שניהם עם i5-1035g1 , שניהם עם ssd512 nvme שזה יותר גדול ויותר מהיר משלך . שניהם עם 8 גיגה. אכן, לשניהם אין קורא טביעת אצבע . אין ספק שזה פיצ'ר ששוה לפחות אלפיה או 2 אם המחשב שלך בן שנה , אתה קנית אותו בערך בשיא המחסור שהיה בשוק בגלל הקורונה והמחירים באותה בעת היו גבוהים מהרגיל . כרגע השוק אינו במחסור אלא בהיצף כי כל ישראל קנתה לפטופ בשנה שעברה וכעת אין ביקוש . אולי הביקוש יעלה אם בפתיחת השנה יחזרו לזום אבל שוב, אין מחסור בחנויות וכן היה כאשר אתה רכשת . אני עונה על השאלה כמה המחשב שווה ולא בכמה אפשר למכור, אלו שתי שאלות עם תשובה שונה והתשובה מושפעת מהגורם האנושי.
  1 point
 7. צריך לקחת בחשבון שהביצועים של כרטיס המסך בנייד לא יהיו קרובים לביצועים של אותו כרטיס בנייח.
  1 point
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר