איך להסיר תוכנה מבלי שתשאיר סימנים מזהים על המחשב - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להסיר תוכנה מבלי שתשאיר סימנים מזהים על המחשב

rony77

Recommended Posts

@multicore בבקשה תקרא את התוכן לפני שאתה נועל:

הסיפור הוא כזה:

יש איזו תוכנה שאני צריך לעבודה. אחי הקטן בנסיון לחסוך כסף התקין לי אותה פרוצה. לאחר מעט זמן התוכנה זיהתה את זה ונעלה את עצמה. עכשיו אני רוצה להסיר אותה ולהתקין עותק חדש ולקנות את הרשיון עבורה. אבל לא משנה כמה אני מסיר אותה ומתקין אותה מחדש ישר אחרי ההתקנה היא מזהה את הרשיון שאחי הזין לה ונועלת את עצמה. ניסיתי להסיר עם revo uninstaller בצורה הכי יסודית פלוס נקיון הרגיסטרי אבל כלום לא עוזר תמיד זה חוזר על עצמו.

שוב: אני רוצה להתקין אותה ולשלם על הרשיון. אבל לא יכול כי ישר מזהה שהוזן לה רשיון פרוץ וננעלת. איך אני עושה התקנה נקיה כך שאוכל לשלם על רשיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון "דפוק" שיכול להיות שיעזור לך - ומראש אני אומר שזה "מתוסבך" - קח מחשב אחר (לצורך הענין מחשב וירטואלי גם יעשה יופי את העבודה) - תפעיל מוניטור - http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896645.aspx - תתקין את התוכנה ותראה בדיוק מה היא משנה בקבצים \ רג'יסטרי - תחזור על השינוים במחשב שאתה רוצה להתקין אליו. ושוב אני מודע לזה שזה נשמע "יותר מדי עבודה" אבל מכיוון שאתה לא מעוניין לגשת לצמיכה שלהם זאת נראית לי אופציה. אני הייתי פונה אליהם ומסביר להם - אני מאמין שהם לא יעשו בעיות. הרי אתה רכשת את התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נותן לי. איך שאני מתקין התוכנה נרשמת על הרשיון הפרוץ ואז שום דבר לא עובד. אני מתבייש לשלוח מכתב לתמיכה עם תיאור הבעיה

אין כזה דבר. אתה עושה משהו דפוק או שאתה פשוט לא שם לב. אולי כדאי שתוותר על הפרנויה שלך כאילו עוד שנייה מישהו בא לעצור אותך ותציין את השם של התוכנה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...