רוצה לשמוע את דעתכם - במסגרת אחריות או לא?= חויית שירות גרועה שבגרועות = TMS - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לשמוע את דעתכם - במסגרת אחריות או לא?= חויית שירות גרועה שבגרועות = TMS

yanivnn

Recommended Posts

שלום.

קניתי מארז - Define XL

לאחר שהרכבתי בו את החומרה גיליתי בו שני פגמים - חלק אחד שבור וחלק אחד תקול.

החלק השבור הוא קליפס אחד של מסנן האבק של המאוורים הקידמיים שבשביל לשים לב לזה אני אמור לפתוח שתי דלתות. דבר שכמובן לא עשיתי ולא נראה לעין רק עד שניגשתי אליו והחלק השני הוא של הדלת הפנימית השניה אחד הקליפסים שלו לא תקין.

האם אני אמור לקבל אחריות על דבר כזה או לא. המוצר חדש ללא רבב.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגדיר לך. - כפשוטו.

אם אתה יודע איך המארז בנוי אז יש את הדלת השניה אחרי הראשית של הצד אז היא נסגרת עם שתי קפיצים בלחיצה. אחד מהם לא תקין.{צריך ללחוץ ממש חזק ולשחק עם זה בשביל שהוא יפתח - דבר שלא אמור להיות אלא בלחיצה פשוטה זה אמור להיפתח}.

החלק השבור הוא מאחורי אותה דלת עם הקליפסי לחיצה יש את המאוור הקידמי עם המסנן שיושב עם שתי קליפסים והוא גם כמו מעין דלת. הקליפס התחתון שבור

פשטייס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה שבור

שתי דברים

1 העיניין הוא שזרקתי את הקרטון של המארז ברגע שפתחתי אותו - זה וואחד קרטון.

2 הוא לא יכול לבוא אלי בטענה שהמארז הורכב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך... רציתי שזה יבוא ממך...

עכשיו תן לי קצת להפתיע אותך ברשותך ואני אשתדל מאד לקצר...

כמו שאמרתי קניתי את המארז הנ"ל... המארז שכב בבית שבוע וחצי ולאחר מכן הורכב... לאחר ההרכבה ניגשתי לפנל הקידמי שעד עכשיו לא לא היה לי צורך בו לשם הוספת מאוור קידמי ואז ראיתי את שתי הבעיות הנ"ל...

המוצר הורכב בלילה. למחרת התקשרתי לחנות. ברגע ששמעתי את הקול של הבעל הבית כבר ראיתי תסרט שהולך להיות לי.

אני לא יגולל פה את כל המצב אבל בקצרה אני יגיד לך... שירות גרוע מאד... שכל הזמן אני בהרגשה של שקרן נוכל שמתחנן על משהו מובן מאליו שמגיע לי...

באמת שאין לי כוח לספר את כל הסיפור למרות שאני חושב שראוי מאד... אבל בשורה התחתונה עשו ממני צחוק בגדול...

החנות והבן אדם הזה מבחינתי מחוקים... ותאמין לי שהמפסיד הגדול יהיה רק הוא.

גם שאמרתי לו שזה יהיה בפורום הזה זה לא כל כך ריגש אותו {למרות שבאמת העיניין הזה פתאום נתן תפנית בנושא אבל אחר כך שוב פעם פליקלק לפנים שלי} ואפילו שימח אותו כי כנראה הכרס שלו מלאה בתישבחות מהפורום אבל במקרה שלי זה ממש לא היה ככה אלא בידיוק להיפך...

שים לב שעד שקיבלתי מענה נורמאלי לקחו להם יותר משלושה שבועות!{ולא בגלל הצד שלי אלא שאט הנפש של בעל החנות...} שבסופם הוא היסכים לאסוף ממני תמוצר ואולי הוא יחליף לי אותו {אם היבואן יסכים כמובן}... לאחר שפירקתי את החומרה והמארז היה אמור להיות משוגר שהתברר לו שאין לי את הקרטון {שהייתי אמור לשמור אותו כמעט חודש שאם אתה אומר שאתה מכיר את המארז זה קרטון ענק. וזה האמת לא משנה גם כי הקרטון נזרק מיידי ואני חושב שזה תרוץ גרוע למארז חדש ב 700 שקל להתנות בזה את האחריות שגם היא בספק מאד מאד כי המוצר הורכב כאמור...} ואז הוא אמר לי שבמצב כזה אין מה לעשות

ומה שהיה בין לבין אני לא רוצה לחזור לזה כי זה רק יעשה לי שוב רע. פשוט חוכא ואיתלולא ובושה חרפה. באמת. ואני צריך עוד הרבה מילים בשביל לתאר קצת את כל המסכת המגעילה שעברתי שהאמת שהיא הייתה לי להפתעה מצד אחד ומצד שני לא... כי השירות בארץ בדרך כלל שואף למינוס 10 כוכבים...

בכל אופן תן להפתיע אותך עוד קצת {או שלא}...

החנות המדוברת היא לא אחרת מאשר חנות המחשבים "האמינה והמקצועית בישראל"... TMS בכיכובו של קיריל שימעונוב...

בכל אופן אני יגיד לך שוב... הבן אדם עשה ממני צחוק במשך למעלה משלושה שבועות בחושבו שהוא מדבר עם איזה ילד שבא לעקוץ אותו... אבל שוב אני אומר לך נאמנה הבן אדם הפסיד לקוח טוב שקשור לבן אדם שנים שהם גם לקוחות טובים של חומרה...

מבחינתי הוא ו TMS מחוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יספר את הכל לא יאמינו לי ויגידו שאני שקרן...

אבל אני לא בא לשכנע אף אחד את מה שאני חוויתי וראיתי אף אחד לא יוכל להכחיש

חוכא ואיתלולא

הוא עקב אחרי הודעות שלי בפורום ואמר לי "אתה לא יכול לשים את המארז שלך בחתימה בצד ולהגיד שזה המארז שלך ואחרי זה להגיד לי שהמוצר לא הורכב..." {כי באמת לא שיקרתי לו ואמרתי לו שהמוצר הורכב מהתחלה (ולמחרת בבוקר יצרתי קשר) אבל רק אחרי שבוע וחצי ורק אחרי שהוכחתי לו את זה זה התקדם עוד כפסע אבל לשום מקום כאמור אלא רק למפח נפש רק שעד עכשיו הייתי בבחינת שקרן נוכל ועכשיו לא היה לו כל כך מה להגיד...

ולהלן ההוכחה... - ההודעה שקבילתי את המארז

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=532213.msg4540129#msg4540129

שבה הוא הסתכל וטען את מה שטען {כאילו שגם אני צריך לשאול אותו מה לרשום והאם לשים את המארז בחתימה בצד או לא}

ותרד שבוע לאחר מכן שבו אמרתי שעדיין החומרה לא הורכבה {שאותו הוא לא ראה... שלמזלי רשמתי את מה שרשמתי אחרת בכלל מי יודע איך הייתי בעיניו}

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=532767.msg4545250#msg4545250

קצת למטה

וזאת רק דוגמא קטנה מתוך המסכת הארוכה של הבושה והחרפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לעשות את זה. במיוחד שזה כבר מאחורי...

אני למסקנות שלי הגעתי והמפסיד הגדול שוב, יהיה הוא.

מה שכן יש לי תמליל של השיחות במייל... מי שרוצה לשזוף עיניו אני מוכן להראות לו וישפוט בעצמו {המראות לא כל כך יפים... מבחינתו}...

פשוט לצחוק ולבכות ביחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...