לגלוש בחינם ,להישאר אנונימי ברשת ולשמור על הפרטיות וחופש הביטוי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגלוש בחינם ,להישאר אנונימי ברשת ולשמור על הפרטיות וחופש הביטוי

ASI89

Recommended Posts

אני לא מגלה כאן את אמריקה,אלא רק מספר לגבי מה שאני עשיתי על מנת לגלוש בחינם,בביטחה,ובאנונימיות באמצעות רשתות אלחוטיות,

כך שבכול התחברות שלי לרשת ,ה-IP שממנו אני גולש משתנה באופן אוטומטי ובדרך הזו לא ניתן לאתר אותי ולגלות את זהותי וזאת משום שבכול מקרה ה-IP איננו שלי מלכתחילה.

לא כול הצעדים הכרחיים ואתם כמובן יכולים לפעול בדרך שונה ולאמץ רק חלק מהדברים:

1.המחשב הנייד שלי וכרטיס ה-WIFI החיצוני ניקנו במזומן בחו"ל והוברחו לארץ.

2. אני לא עושה שימוש ב- WIFI המובנה בנייד וזאת מפני שכדי לשפר את טווח הקליטה וגם להקטין למינימום את החשיפה לקרינה אני משתמש בכרטיס WIFI בחיבור USB שתומך ב-WIFI N .

3. מלבד זאת את ה- MAC address מומלץ מדי פעם לשנות בעזרת תוכנה ו\או בהגדרות מתקדמות של כרטיס הרשת במערכת ההפעלה עצמה:

http://www.tech-faq.com/change-mac-address.shtml

אם גם לכם נימאס לשלם כסף לעלוקות מוצצות הדם (ספקי התשתית וספקי האינטרנט),או שסתם נישבר לכם הז' מכול מיני גורמים שמנסים לפגוע בחופש הביטוי שלכם ואולי גם לאיים עליכם בתביעות לשון הרע \הוצאת דיבה פשוט עשו כמוני:

תקנו\תמצאו אנטנה חיצונית פנימית לטלביזיה בעלות של כמה עשרות שקלים (אני מצאתי אנטנה שנזרקה) ,תפרקו את המכסה האחורי של בסיס הקליטה העשוי מפלסטיק ועשו בו חור עבור כבל ה- .

תכניסו את כרטיס ה-WIFI פנימה ותבריגו חזרה את הברגים של המכסה שמהדקים אותה לרשת המתכתית..

בעזרת מאריך שעולה 15שקל חברו אותו לשקע פנוי בנייד.

אם יש לכם ,מומלץ לחבר בעזרת אזיקונים\מרק אפוקסי מגנטים לבסיס אנטנת הטלביזיה (שהפכה בעצם לאנטנת WIFI טובה הרבה יותר מכול אנטנה שתוכלו לקנות בחנות) .

המגנטים יאפשרו לכם להניח את האנטנה בבטחה על גג הרכב.

המגנטים הטובים והחזקים ביותר הם המגנטים שניתן לפרק חינם אין כסף מכול מיקרוגל מקולקל שניזרק לרחוב.

חופש הביטוי,הזכות לפרטיות הם זכויות היסוד שלכם והם הבסיס לדמוקרטיה.

אל תאפשרו לאף אדם\חוק פשיסטי לקחת אותם מכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז כל מה שאני צריך זה לאתר את הפסיכי שנוסע עם אנטנה של על גג הרכב שלו, והנה כל ה"אנונימיות" שלך ירדה לאסלה. :lol:

אתה פרנואיד בצורה קיצונית. גם בזה שכאילו למישהו אכפת מי אתה ומה אתה אומר, וגם בענייני החשיפה לקרינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימוש בחיבור לאיטרנט של אדם אחר ללא רשותו הינה גנבה לכל דבר

זה תופס גם אם הרשת פתוחה לכולם, כל עוד בעל הרשת לא נתן את אישורו התחברות לרשת שלו היא עברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כל מה שאני צריך זה לאתר את הפסיכי שנוסע עם אנטנה של על גג הרכב שלו, והנה כל ה"אנונימיות" שלך ירדה לאסלה. :lol:

אתה פרנואיד בצורה קיצונית. גם בזה שכאילו למישהו אכפת מי אתה ומה אתה אומר, וגם בענייני החשיפה לקרינה.

:imwithstupid:

1.אני לא נוסע איתו אלא חונה בצד בצורה שאינה מושכת צומת לב,בדרך כלל בחלק האחורי של עסקים,בתים,מפעלים,אזורי תעשייה וכיוצא בזה.

2.בסך הכול מדובר באנטנה קטנה למדי,לא בולטת שגם צבעתי אותה בצבע של הרכב,כך שאתה צריך להיות במרחק קצר למדיי כדי להבחין בה.

3.אני בטוח שאתה יודע איזה חלק בגוף שלי מתעניין בדעה שלך עליי :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גונב פס מאנשים שמשלמים עליו באופן חוקי ומרגיש רובין-הוד, לוחם אמיץ וצודק?

אתה עוד קמצן סוג ז' שלא רוצה לשלם כחוק על שירות שאף-אחד לא מחוייב לתת לך בחינם...

בהצלחה ואני מקווה שיתפסו אותך! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גונב פס מאנשים שמשלמים עליו באופן חוקי ומרגיש רובין-הוד, לוחם אמיץ וצודק?

אתה עוד קמצן סוג ז' שלא רוצה לשלם כחוק על שירות שאף-אחד לא מחוייב לתת לך בחינם...

בהצלחה ואני מקווה שיתפסו אותך! ;)

אין שום חוק שאוסר זאת.

ומלבד זאת אני משתין עלייך בקשת :smile1:

ובכלל מלבד גלישה חינמית,אין לי שום רצון או כוונה לגרום לנזקים לאף אחד ובכול מקרה השימוש שלי

ברשת מסוימת הוא בדרך כלל קצר למדיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש בשירות שאנשים משלמים עליו, גונב להם רוחב-פס, וכן, זאת גניבה, ובשביל פישר כמוך אני לא אשקיע בלמצוא לך את החוק.

וכל מה שאתה אומר פה זה עדיין תירוצים של מישהו קמצן שגונב פס מאנשים שמשלמים עליו ביושר.

אז כמו שאמרתי - בהצלחה והלוואי שיתפסו אותך! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...