לגלוש בחינם ,להישאר אנונימי ברשת ולשמור על הפרטיות וחופש הביטוי - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגלוש בחינם ,להישאר אנונימי ברשת ולשמור על הפרטיות וחופש הביטוי

ASI89

Recommended Posts

1.אני עובד בשטח רוב היום,כך שזה על הדרך ולא כרוך בזה מאמץ מיוחד מצידי

2.סתם לדוגמא אני שומר קליפים של בעזרת תוסף לפיירפוקס ויש לי כבר אלפי קליפים כאלו.

3.אני שומר דפי לצפייה ב-OFF-LINE או פשוט מעתיק את הטקסט שיש באותו דף לקובץ WORD וקורא אותו

בבית יותר מאוחר או תוך כדי הפסקות בעבודה.

4.נכון שזה לא מתאים לכול אחד,אבל מצד שני יש יתרונות כמו חיסכון כספי ,שקט נפשי , ואנונימיות מוחלטת

שמאפשרת לי לכתוב כול מה שרק עולה על דעתי ו\או להוריד איזה חומר שבא לי מהרשת בלי לחשוש שיום אחד

אני אקבל דפיקה על הדלת...

5.פרנואידי ? אולי,אבל תגידו לי למי אין שריטה כלשהיא?

בסך הכול אני לא מזיק באמת לאף אחד.

זה כבר תלוי במה אתה כותב. צר לי אבל גם לחופש הביטוי יש את הגבולות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לפי חוק המחשבים, שימוש ברשת אלחוטית של אחר ללא רשות יכול להוות חדירה לחומר מחשב ללא רשות וכן להפרעה לשימוש במחשב משום שהניצול הנוסף של רוחב הפס מפריע לחלק מפעולות המחשב העושות שימוש ברשת.

במקרים קודמים פורש המונח "מחשב" בהרחבה כך שהוא כולל גם מערכות נלוות למחשב, כגון נתבים אלחוטיים. כמובן שאם נעשית הגישה לרשת האלחוטית על מנת לחדור לקבצי המחשב של בעל הרשת או לביצוע פעולות בלתי חוקיות אחרות יהוו פעולות אלה עבירות נוספות ונפרדות.

פעולה זו עשויה להיחשב גם כהשגת גבול במטלטלין. כמו כן, שימוש לא מורשה ברשת אלחוטית באופן מסיבי המונע, למעשה, את פעולתה עבור הבעלים - עשוי להיחשב כביצוע פעולת בזק ללא היתר (הפעלת הנתב למתן גישה לאינטרנט ללא רשות). עילות נוספות כוללות הטרדה באמצעות מתקן בזק או הפרעה להעברת מסר בזק לפי חוק התקשורת (בזק ושידורים).

בצד הפרת סעיפים אלה עונשים של קנסות ומאסר. מבחינה תיאורטית, דומה הדבר להתחברות פירטית לשידורי הכבלים או לקו הטלפון של השכן ויפים לעניין זה יהיו סעיפי האישום בהם נעשה שימוש בתביעות במקרים כאלה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3247756,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשות ברשת של אדם גם אם היא פתוחה ללא הסכמתו היא עבירה.

במקרה שהיה פעם לא זכור פרטי המקרה ממש הדבר הגיע לבית משפט ואז על

פי פסק דין תקדמי (שכן הוא לא בוסס ע"פ חוק) פסק השופט כנגד הנאשם אשר

ביצע שימוש באינרטנט של שכנו שלא כדין זאת ע"י פריצה לרשת האלחוטית שלו.

כאמור לא קיים שום חוק בנגוע לכך אמידך קיים פסק דין, לפיו התחברות לרשת חוטית/אלחוטית

שלא באישור הנה עבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח תראד מפגר לאללה

חחח בן אדם משועמם חחחח בשביל להכנס לאינטרנט הולך לאוטו שלו וחונה ליד בתים ומתחבר אלחוטית

יאללהה פשוט מיסכן

מי ישמע כבר מה אתה חוסך

ואאיי חחח פשוט קורעעעע איזה אנשים מיוחדים יש בעולם הקטן שלנו.....

חארטות כמוך הורסים את המדינה שלנו

פשוט במילה אחת: פתטי......................... :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :s05: :s05: :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבינים בכלל למה הוא עושה את זה כל זה?

זה לא בגלל חסכון בכסף !

הוא רשם בעצמו, הוא מפחד שיום אחד "ידפקו לו על הדלת"

הוא כמובן התכוון לעו"ד של KSP !

הוא אמר עליהם כמה משפטים לא נחמדים, ומפחד ש-KSP ימצאו אותו

וירחיבו לו את החור של התחת, בעזרת ווזלין.

אז במקום לשלם את הסכום של התביעה (שאם הוא ימשיך לרשום בצורה הזאת, זה רק שאלה של זמן)

הוא פשוט אקסטרים-אנוני, ומשלם בכל דרך אפשרית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש לי הצעה אחרת - אולי במקום להיות משהו-שאני-לא-אפרט-כדי-לא-לעצבן-את-המנהל-הנחמד-ואני-כן-מתחנף הוא פשוט יפסיק להוציא לשון הרע ויגלוש באינטרנט כמו כל בנאדם נורמלי בלי פרנויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל כך חשוב לך "לא ניתן לאתר אותי ולגלות את זהותי"

תמצא משועמם (כמוך :silly: ) שגר מחוץ למזרח התיכון ותגיד לו איזה "הודעות" לרשום ובאיזה אתר ואז לו לא יקרה כלום ואי אפשר לקשר את ה"הודעות" אליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים באמת!

הבן אדם רוצה להגיב לכם ומסתובב כבר חצי שעה ברחובות אבל לא מצליח לתפוס .

אני פונה ללב שלכם - הסירו את ההגנות מהרשת שלכם, כי גם אוכלי חינם רוצים לראות פורנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...