לגלוש בחינם ,להישאר אנונימי ברשת ולשמור על הפרטיות וחופש הביטוי - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגלוש בחינם ,להישאר אנונימי ברשת ולשמור על הפרטיות וחופש הביטוי

ASI89

Recommended Posts

אבל מעבר לזה שזה לא חוקי, למה להתאמץ כל כך? אתה רוצה אנונימיות, גלוש עם פורקסי.

אוי לא, שחכתי, אנשי האינטרנט המרושעים שרודפים אחריך אורבים בכל מקום, בצללים, אם תגלוש עם פרוקסי הם כמובן יפנו לספקית האינטרנט ויראו שהחשבון שלך התחבר לשרת פרוקסי, יצליבו את הנתנים ויעלו עליך. אני בטוח שגם רק כדי להיות בטוחים ולאמת את המידע, הם יפנו לאותו שרת פרוקסי שנמצא בקוריאה הצפונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שאם מישהו מחליט לא לנעול את הדלת שלו אין לך זכות להיכנס לדירה

מה לעשות ש "כמו שאם..." זה לא חוק. והפסיקה הקודמת מתיחסת למקרה שבו הגישה היתה לרשת סגורה ומוצפנת בדרכים לא כשרות. אם כבר זה כמו ש ש לך בריכה, ואתה שם שלט - "אין כניסה" או שלט -" הכניסה חופשית". זה שאתה יכל להיכנס לא נותן לך זכות להרוס את המקום.

עם התרחבות השימוש בחיבור אלחוטי לרשת האינטרנט, עולות שאלות בדבר התחברות גולשים למשדרים (hotspot) של משתמשים אחרים. הטכנולוגיה הנוכחית מאפשרת לבעל המשדר לבחור אם ברצונו לאפשר גישה פתוחה או לסגור את השימוש לבעלי סיסמא בלבד. ברירת המחדל הטכנולוגית היא שהרשת פתוחה. כאשר גולש מצליח לעקוף סיסמה ולהשתמש ברשת סגורה, הרי ניתן לראות בכך חדירה שלא כדין לחומר מחשב (אם כי נדרשת פרשנות גמישה וכלל לא מובנת כלל של המונח "חומר מחשב" כדי שיקיף גם את החיבור האלחוטי לאינטרנט). כאשר נעשה שימוש ברשת שהושארה פתוחה, בין בכוונה תחילה ובין מחמת אי שינוי ברירת המחדל הטכנולוגית, אין לראות בכך חדירה שלא כדין לחומר מחשב. להיפך. במקרה כזה מגלמת הרשת ערך של פתיחות ושיתוף.

http://www.netlaw.co.il/it_itemid_3595_desc_%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%98%20%D7%94%D7%9E%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%94%20%D7%90%D7%91%D7%98%D7%97%D7%AA%20%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2%20%D7%95%D7%97%D7%95%D7%A7%20%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D_ftext_%D7%97%D7%95%D7%A7%20%D7%94%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91%D7%99%D7%9D.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות ש "כמו שאם..." זה לא חוק. והפסיקה הקודמת מתיחסת למקרה שבו הגישה היתה לרשת סגורה ומוצפנת בדרכים לא כשרות. אם כבר זה כמו ש ש לך בריכה, ואתה שם שלט - "אין כניסה" או שלט -" הכניסה חופשית". זה שאתה יכל להיכנס לא נותן לך זכות להרוס את המקום.

זה מה שהתכוונתי. אם יש לך גישה למשאב/חפץ/מקום לא אומר בהכרח שאתה יכול להשתמש בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא. קח את הדוגמה מצב, יש לי וילה בסביון עם בריכה, ואני בתור בן אדם נחמד, שם שלט "הכניסה חופשית". כלומר, אני נותן זכות כל מי שרוצה לבוא ולהשתמש בבריכה. בא מישהו, ניכנס, שוחה קצת, הכל סבבה - הוא לא עבר על החוק, מכיון אני מאפשר לו לעשות את זה. אבל אם הוא נכנס לבריכה ומתחיל לפרק בלטות - יש לנו בעייה. כל זה בניגוד למצב שבו אני שם שער ושלט שאומר " הכניסה לזרים אסורה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנקודה הזאת, אתה, אני והחוק לא מסכימים.

בשניה שהתחברת לרשת אתה פוגע במהירות הגלישה שלו, אפילו אם זה בחצי בייט לשניה. התחלת לפרק בלטות.

חוץ מזה, בוא נניח שיש לך וילה בסביון ולא שמת שום שלט. מותר לי להכנס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים באמת!

הבן אדם רוצה להגיב לכם ומסתובב כבר חצי שעה ברחובות אבל לא מצליח לתפוס .

אני פונה ללב שלכם - הסירו את ההגנות מהרשת שלכם, כי גם אוכלי חינם רוצים לראות פורנו.

:lol: :lol:

הבעיה אם נסיר את ההגנה אנחנו נהיה אחראיים על העבירות שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתחבר לרשתות אלחוטיות פתוחות זה כמו לשבת על ספסל שמישהו התקין במדרכה מחוץ לביתו.

אם הוא שם את זה על המדרכה כנראה שלא איכפת לו שאנשים ינוחו על זה מדי פעם.

בכל רגע נתון הוא יכל ויכול לבחור לחסום את הגישה.

יש לא מעט אנשים ומקומות שבוחרים להשאיר את הרשת האלחוטית פתוחה לציבור.

מכיוון שבעלי הרשת יכולים לבחור לחסום את הגישה אז חובת ההגדרה היא על הבעלים ולא על המשתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני בנאדם גם יכול להתחבר לרשת של מישהו אחר בלי לדעת מזה בכלל..

אם בגלל שהוא חושב שהוא מחובר לרשת שלו, או אם הוא בכלל לא יודע שהוא מחובר לרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...