לגלוש בחינם ,להישאר אנונימי ברשת ולשמור על הפרטיות וחופש הביטוי - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגלוש בחינם ,להישאר אנונימי ברשת ולשמור על הפרטיות וחופש הביטוי

ASI89

Recommended Posts

1. אני די בטוח שאתה משתמש באחת משתי האנטנות הבאות: דגם 1 או דגם 2.

2. יש דבר כזה מעצר מנהלי בתוך שטח מדינת .

3.

א. בתוך שטחי איו"ש, מפקדים צבאיים בגדה המערבית רשאים לעצור אדם לתקופה מרבית של שישה חודשים, כאשר ישנו "יסוד סביר להניח שטעמי ביטחון האזור או ביטחון הציבור מחייבים שאדם פלוני יוחזק במעצר". המפקדים הצבאיים רשאים להאריך את תוקף צו המעצר לתקופה נוספת שלא תעלה על שישה חודשים. בצו לא נקבעה תקופה מצטברת מקסימלית להחזקת אדם במעצר מנהלי, ולפיכך ניתן להאריך את המעצר שוב ושוב.

ב. בתוך מוסמך שר הביטחון לעצור אדם במעצר מנהלי לתקופה שלא תעלה על חצי שנה. שר הביטחון רשאי להאריך את הצו בחצי שנה נוספת בכל פעם, בלא הגבלה על מספר הפעמים שניתן להאריך את המעצר. בתחומי מחייב החוק את הבאת העציר בפני שופט בתוך 48 שעות מעת המעצר, ובחינה של הצורך במעצר מדי שלושה חודשים לכל הפחות על ידי נשיא בית משפט מחוזי.

ג. בישראל הופעל המעצר המנהלי כלפי עצירים רבים אך העובדה שרובם המכריע פלסטינים תושבי השטחים או ערבים ישראלים מנעה עד כה דיון ציבורי בנוהל. הושבתם של שני יהודים במעצר מנהלי עוררה דיון ציבורי בנושא נועם פדרמן, שישב במעצר מנהלי שמונה חודשים וטלי פחימה, שישבה כשלושה חודשים במעצר מנהלי.

4. כמו שראית, מעצר מנהלי בישראל די שכיח ומספיק שהשב"כ יחשוד שאתה עוסק בפעילות חתרנית ויציג לשופט הוכחות שאתה אפילו לא תוכל לראות כי הדיון נעשה בדלתיים סגורות בלי שלנאשם יש יכולת לראות את הראיות נגדו מה שמקשה עליו לערער. חשוד שעוצר מספר פעמים ביום ומוציא אנטנה...

הנה מקרה לדוגמה מלפני חודש של מעצר אדם ללא עבר פלילי:

http://www.courts.co.il/SR/elyon/09041300-02b.htm

5. הניידת תגיע ביחס ישיר למהירות בה הפה של המתקשר יוציא את המשפט הנכון שיגרום לה להגיע אליו תוך דקה כמו "מכונית חשודה","עוקב אחרי X" ומשפטים המדליקים נורה אדומה. גם אם לא עשית כלום, יבקשו לבדוק לך תעודת זהות ואת מספר הרכב שלך לראות לאיזה צרות נכנסת בעבר.

6. חברים שלי מהתיכון ומהיחידה בצבא עובדים בשירות ויש לי מושג לגבי אופי התגובה למקרים מהסוג הזה. אם יש חשד מסויים לגבייך, יש דרכים מאוד אפקטיביות לשלוף את קרמבו מתחפושת הרמבו.

מעצר מינהלי הוא מקרה נדיר ביותר כשמדובר באזרחים ישראלים תושבי הקו הירוק.

אתה בעצמך אמרת שהיו רק 2 מיקרים כאלו בעבר וגם אז היה מדובר בתושבים יהודיים שגרים ביוש.

לגביי ניידת:

כל השיחות למוקד מוקלטות ונשמרות לזמן רב.

ממילא יפתחו לך תיק על תלונת שווא,כך שלא מומלץ לך לסלף דברים .

יתר על כן אחרי שיבדקו אותי ויראו שאין לי ר"פ,אני אדאג אישית שיקרו 2 דברים:

1.הגשת תלונה על עלילה נגדך ,במיוחד אם סילפת דברים.

2.הגשת תביעה כספית במסלול האזרחי על 50,000 שקל על עלילה, הוצאת דיבה ולשון הרע.

חבוב גם לי יש חברים במקומות שאתה ממש לא רוצה להגיע אליהם כולל גם בגילה ,אם אתה מבין על מה אני מדבר.

האמן לי שאם אני קרמבו,אז מומלץ לך לא לטעום מהקצפת שלי---היא מאוד רעילה ועלולה להיות המאכל האחרון שתאכל בחיים :smile1:

(אני רק מזכיר שכל הנאמר לעיל הוא בגדר תאוריטי בלבד ובוודאי שאינו אישי)

נ.ב אם האופציה למעצר מינהלי קיימת בארסנל העומד לרשות זרועות האכיפה,מצער מאוד שלא משתמשים בה כלפי ראשי משפחות הפשע.

הרי נועם פדרמן לא רצח איש ולעומת זאת בחיסולים ההדדיים בין משפחות הפשע נרצחו כבר אין ספור אזרחים חפים מפשע שנקלעו שלא ברצונם

למקום הלא נכון ,בזמן הלא נכון.

(הזדמן לי להיות לא רחוק מניסיון חיסול אשר בוצע בסמיכות לתחנה המרכזית בתל-אביב ושבו נרצחו 3 אזרחים בפיצוץ מטען רב-עוצמה

והאמינו שזה לא היה פחות מזעזע מפיגועים של מחבלים מתאבדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אנסה שוב: אסי לנדאו?

אתה מנסה למכור לנו שהרעיון שלך הוא טוב, ואתה עובד על עצמך.

מה שאתה עושה לא מיוחד, כל אחד יכול לעשות את זה, ואם שאר החברה בחרה לשלם את ה100 שקל בחודש ולקבל היישר לבית וגישה אליו 24/7, כנראה שזה מה שעדיף.

אז תפרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי ניידת:

אתה מודע לעניין שהגלגל יסתובב וישתמשו נגדך בטקטיקות שלך ?

יבקשו ממישהו זר את הטלפון שלו לשנייה "אני רק רוצה טלפון מתקשר לאמא" יתקשרו למשטרה, יתרחקו ויצפו במתרחש.

אתה תוכל לחפש הרבה זמן את המתקשר. אלא אם כן המתקשר ייפול על תמהוני שמצלם את כל מי שהוא נותן לו את הטלפון לשיחה של שנייה.

אגב אני שמח שסיכמנו את עניין האנטנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי ניידת:

תלונת שווא זה אם אתה מתלונן במשטרה על מקרה שלא אירע מעולם. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאם תשב בוואן שלך, עם אנטנה על הגג, ליד בית של מישהו - והוא יחשוד בך, לא רק שהשוטרים יגיעו די מהר, ולא רק שהם יחרימו לך את האנטנה היפה שלך וכל ציוד התקשורת, אתה גם עלול לבלות לילה במעצר, עד שהם ישתכנעו שאתה לא באמת עבריין.

אין פה שום עלילה או תלונת שווא, צא מהסרט שאתה חי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעניין שהגלגל יסתובב וישתמשו נגדך בטקטיקות שלך ?

יבקשו ממישהו זר את הטלפון שלו לשנייה "אני רק רוצה טלפון מתקשר לאמא" יתקשרו למשטרה, יתרחקו ויצפו במתרחש.

אתה תוכל לחפש הרבה זמן את המתקשר. אלא אם כן המתקשר ייפול על תמהוני שמצלם את כל מי שהוא נותן לו את הטלפון לשיחה של שנייה.

אגב אני שמח שסיכמנו את עניין האנטנה :)

אין לי מושג היכן אתה מתגורר וגם לא מעניין אותי,אבל היכן שאני חי ,אנשים מזמן לא נותנים לזרים לעשות שיחות בנייד שלהם

עקב החשש המוצדק שלהם לשדידתו (בשכונה שלי שודים קטנים כאלו הפכו לתופעה יום יומית).

בכול מקרה,כמו שאמרתי מקודם,היום לצערי ניידת משטרה מגיעה למקום רק אחרי שחברה קדישא והאמבולנס עזבו את הזירה,

נסה להשיג את מוקד 100 ואתה תתיבש בהמתנה.

BY THE WAY ,אני בדיוק עונה להגדרה הזאת שלך של "תימהוני",אני מסתובב למעשה עם 3 מצלמות (בנייד, עם זום גבוהה וגם ניסתרת

סטייל ג'ימס בונד)ומצלם כול דבר שזז.

רק בשבוע שעבר צילמתי נהגת מניאקית פוגעת קשות ברכב אחר תוך כדי יציאה מחנייה ובורחת,

צילמתי אותה בזמן אמת והעברתי את התמונות לבעל הרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אתה פשוט בן אדם תמהוני ומפחיד.

עוד מעט תגיד לי שאתה גונב תחתונים מחבלי כביסה של אנשים, כי מי הפרייאר שיכבס.

עקב החשש המוצדק שלהם לשדידתו (בשכונה שלי שודים קטנים כאלו הפכו לתופעה יום יומית).

irony.jpg

(ועוד תמונה ענקית שמצאתי שחיפשתי את הקודמת אבל אני פשוט לא יכול שלא לפרסם אותה :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלונת שווא זה אם אתה מתלונן במשטרה על מקרה שלא אירע מעולם. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאם תשב בוואן שלך, עם אנטנה על הגג, ליד בית של מישהו - והוא יחשוד בך, לא רק שהשוטרים יגיעו די מהר, ולא רק שהם יחרימו לך את האנטנה היפה שלך וכל ציוד התקשורת, אתה גם עלול לבלות לילה במעצר, עד שהם ישתכנעו שאתה לא באמת עבריין.

אין פה שום עלילה או תלונת שווא, צא מהסרט שאתה חי בו.

זה אתה ידידי שחי בסרט גרוע במיוחד. :screwy:

כדאי שתתנדב קצת למשא"ז ותבין איך העסק עובד מבפנים.

מה שלפנינו זה בדיוק המקרה של "מקרה שלא אירע מעולם".

זכותי להציב אנטנה על גג ריכבי ולחנות צמוד לבית שלך ואתה יכול לחפש .....

קודם כול שום ניידת לא תגיע על רקע כזה,השוטרים מקבלים אין ספור תלונות שווא של תימהונים ושל זקנות חסרות חיים.

שנית כול ,אם אין חשד ממשי לפשע מקסימום שהשוטרים יעשו זה לבדוק במסוף את תעודת הזהות שלי ולאחר מכן יגידו לי יפה לילה טוב,

האמן לי, יש להם דברים טובים יותר לעשות מאשר להטריד אזרח ללא רישום פלילי בגלל תלונה של איזה מטורלל משועמם שאין לו מה לעשות

מלבד לשבת בחלון כול היום כמו זומבי ולתצפת על הרחוב.

מיותר לציין שאף אחד לא יחרים שום דבר.

היום השוטרים פוחדים ממח"ש כמו מאש והם לא יעזו להחרים רכוש פרטי בהעדר חשד מבוסס לביצוע פשע ומבלי שלאזרח אין כלל ר"פ קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסתובב למעשה עם 3 מצלמות (בנייד, עם זום גבוהה וגם ניסתרת

סטייל ג'ימס בונד)ומצלם כול דבר שזז.

איש אחד,

שלוש מצלמות

ומאה אלחוטיות תמימות.

"לכוד ברשת", הריאליטי החדש של ערוץ 2.

196102-18.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש אחד,

שלוש מצלמות

ומאה אלחוטיות תמימות.

"לכוד ברשת", הריאליטי החדש של ערוץ 2.

196102-18.jpg

חה,חה,חה קרעת אותי....

אגב,האם ידעת שתא כלא כמו בתמונה משמש למעשה כמעיין "תיבת פארדי " שמונעת וממסכת תיקשורת ניכנסת\יוצאת.

אני רוצה לשים תמונה אמיתית כמו שאתה עשית ,איך אני עושה זאת?

הסרט של קיץ 2009

"הרשת של השכן שלי"

;D ,אני עכשיו באזור תעשייה עמוס לעייפה בחברות HI-TECH ,מדהים כמה אלחוטיות יש כאן.

I HIT A GOLD LINE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה מנהל עם חשק וזמן לבדוק שהוא באמת מגיב מכתובות IP שונות? יש לי הרגשה שהבחור לא אמיתי (בהנחה שהוא לא זיוף של אחד המנהלים עצמם :ם)

ואם הוא כן אמיתי, אני לא מאמין לשטות של 'כל מה שאמרתי פה זה שקר'. אני גם מבטיח לך שלמרות כל האמצעים האלה, אם מישהו באמת רוצה למצוא אותך, הוא יצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...