בעיה מוזרה בחיבור שלי לאינטרנט ! צריך עזרה ! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה בחיבור שלי לאינטרנט ! צריך עזרה !

BeNDeR

Recommended Posts

אוקי אז אני מחובר לאינטרנט בחיבור ADSL , המודם הוא alcatel speedtouch , השרת הוא 012 ואני משתף שני מחשבים חוץ ממני בעזרת Network Brige של .

הכל מגניב לכאורה בסדר גמור אבל לאחרונה חל שינוי מוזר בכל המחשבים ממני והלאה : הדפדוף ברשת נהיה נורה איטי .

אוקי אז התלחתי לבדוק מהם אולי האופציות : הורדתי את ה Firewall לא עזר, נסיתי לחפס Spywares או ווירוסים על המחשב וגם לא מצאתי , הגדרתי את הכרטיס של ה ADSL מחדש וגם לא עזר , שחזרתי הגדרות בדפדפן וגם לא עזר ...... ( לא לשכוח שבכל המחשבים זה נהיה כך אבל במיוחד עצלי )

סמתי לב לעוד משהו והוא : כ שאני מוריד קובץ ישיר לדוגמא אז המהירות מהירה ותואמת ל 2 מגה שיש לי אצל 012 אבל הדפדופ נהיה איטי ולכן שמתי לב שלמחשב שלי יש בעיה עם פתיחת קשרים חדשים זאת אומר :

נניח שאני נכנס לאתר חדש אז קודם כל החיבור מהתחבר אליו לקבל ממנו את הHTML ואז החיבור פותח קשרים חדשים בשביל לקבל את כל הגיפים JPG , Java וכו ... וכל פעם שנפתח קשר חדש המחשב שלי - Wating for replay !!!!!!!! ... וזה לוקח הרבה יותר מידי זמן !

אני ישמח לרעיונות או פתרונות מצדכם !!!

תודה בכל אופן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע באמת כמו איזה וירוס או SPY, עם איזה תוכנות בדקת ?

אני מציע שתנסה עם תוכנות אחרות לכל מקרה שלא יהיה

אבל בלי קשר, נסה גם את זה :

(במחשב הראשי)

נסה את זה

כנס לחיבור רשת

תן קליק ימני על כל אחד מממשקי הרשת שלך ותעשה להם DISABLE ("בטל")

(ממשקי - Local area connection , בלוטות'ים ו-1394 למיניהם...)

אם יש עוד חייגנים, או עוד חיבורי כלשהם, מחק ובטל אותם בהתאם.

כנס להתחל-הפעלה

רשום את הפקודה

netsh int ip reset netshlog.txt

תן אישור, חכה שהחלון השחור ייפתח וייסגר

עכשיו באותה דרך הרץ את הפקודה

netsh winsock reset

הפעלה מחדש למחשב

שים לב, זה קריטי למחוק את החייגנים לפני זה, ולנטרל את ממשקי הרשת, כמו שאמרתי.

בנוסף, מחק את הברידג' לפני שאתה מריץ את הפקודות.

ואז (אחרי ההפעלה מחדש למחשב)

להפעיל מחדש את ה LAC של כ.הרשת שלך, לבנות חייגן מחדש אם יש צורך

לנסות לגלוש, אם זה תקין אז אפשר להמשיך הלאה,

ולהגדיר מחדש את הברידג' לשיתוף המחשבים האחרים

ולנסות לגלוש גם מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. AD-Aware , Registry Mechanic וה Active Scan של Panda ( כי אני פשוט לא מרזיק אנטי וירוס פעיל אצלי במחשב אף פעם סתם עקשנות שלי ).

ב. מגניב ביותר אני יבדוק את העניין ואולי תוכל לספר לי מה הפעולה הזאת עושה באצם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני גם בקטע של לא להתקין אנטי וירוס פעיל במחשב שלי, בדיוק מאותן סיבות, כתבתי על זה כמה וכמה פעמים :)

אבל עדיין, אתה יכול (ואני ממליץ שתנסה) להוריד את ה TRIAL של קספרסקי (הוא ל 30 ימים) ולוודא ב 100% ואז להסיר אותו.

ב. אתה מאפס את כל הגדרות ה tcp/ip של מערכת ההפעלה, וגם את הווינסוק, שהוא סוג של "דבק" שמחבר בין תוכנות תקשורת ל TCP/IP

(הוא API לשימוש ב TCP/IP)

מנסיון רב, איפוס של שני הרכיבים הנ"ל עוזר בהרבה מאוד בעיות שנובעות מהשחתתם ע"י באג דפוק, או SPY שהיה והלך, או וירוס שהיה והלך.

אגב, לא שאלת, אבל אני בכל זאת אסביר :

חשוב למחוק את החייגנים מכיוון שהם ישויות TCP/IP עצמאיות שירשו את התכונות מה TCP/IP , ע"י מחיקה שלהם ואיפוס, ויצירה שלהם מחדש

אתה מוודא שהם יורשים את הפרוטוקול אחרי שעבר איפוס, ולא משתמשים בו בגרסא של לפני האיפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע עשיתי את הדברים הנ"ל כולל את האנטי וורוס ! ( הייתי צריך להקליט את זה ;D )

טוב והנה אני חוזר לאותה נקודת התחלה אין ווירוסים ה Winsock מאותחל ( באצם כמעת כל הגדרות הרשת מאותחלות ) תודות לך ( באמת תודה ) . אבל אין שינוי במצב.

העסק הזה הופך רק להיות יותר מעניין .

בדקתי גם את המהירויות כניסה ויציאה משרתים ( דרך ה Tracert ) ואין ספק שיש ירידות מתח ביציאה (נראה לי ) ! .

וגם דברתי עם 012 חשבתי שאולי הם ימצאו פתרון מגניב אבל אין להם מושג מה לעשות (ובלי קשר גם אני מקבל תרושם שהבעיה איפשהו אצלי )

יש לך אולי רעיונות נוספים ( בכלל איפה יכול להיות פה הבעיה זה מעניין )!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחבר בשם משתמש 1@1 לאינטרנט.

תכנס ל http://192.168.97.12 (שאר האתרים לא יעבדו עם 1@1) ותראה איך האתר עובד.

אם אתה רואה שהוא רץ טוב אין לך ולבזק (תשתית) בעיה.

אם אתה רואה שגם שם יש בעיה, תנסה לעשות RESET למודם (או פשוט תנתק אותו מכל הכבלים לכמה דקות ותחזיר).

אם אתה רואה שהבעיה לא קיימת ב-1@1 אז או שזאת בעיית וירוס\ספייוור שלא מצאת או בעיה של ספק איטנרנט נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ (עריכה : מחזק, לא חשבתי על זה בעצמי, אבל זה באמת חלק מתהליך הבדיקה שחשוב שתבצע)

ועכשיו, למה שאני כתבתי :

יהיה מעניין לראות, תביא את הפלט של ה Tracert לכאן (רק אל תשכח ליישר לשמאל, שזה לא ייראה כמו פיצה הפוכה)

אוקיי, במצב כזה , אני אישית הייתי מנסה לחבר כל פעם את אחד מהמחשבים ישירות לאינטרנט (דרך המודם, ללא שיתוף מול מחשבים אחרים)

ולבדוק

אם הבעיה בכולם - היא קשורה למודם / קו / סוויץ , ענייני תשתית/ספק לרוב.

(אין בעיה לעשות את זה הפוך, כלומר להתחיל במה שרשום מתחת לשורה הזו, ואם אין פתרון, להמשיך במה שנמצא מעל שורה זו)

אם היא רק באחד מהם, אפשר להתחיל לבדוק מה רע לו, וירוסים בדקנו, הגדרות איפסנו, סבבה

השלב הבא הוא (עדיין, רק מחשב בודד מחובר לאינטרנט, אין שיתוף באמצעות ברידג')

לבדוק במחשב , דבר ראשון ע"י NETSTAT או אפילו יותר טוב, ע"י TCP VIEW

http://www.microsoft.com/technet/sysinternals/Networking/TcpView.mspx

בעזרתה, תוכל לראות במצב אמת, כל תהליך שהוא שיוצר קשר עם האינטרנט, וע"י גיגול קצר, תוכל לדעת מהו, והאם הוא לגיטימי או רלוונטי

נסה להגיע למצב שבו שום תוכנה שיש לה קשר עם האינטרנט (כולל מסנג'ר, דפדפן, אייסיקיו וכו') לא תהיה פתוחה

ואז להריץ את TCP VIEW , ולראות מה בכל זאת יוצר קשר עם העולם.

אם אתה חושד שמדובר איכשהו כן בבעית ספקית, אתה יכול להתחבר

עם יוזר וססמא של חבר/קרוב משפחה שמנויים לספקית אחרת, על מנת לבדוק אם יש הבדל.

סתם תוספת (קיצרתי את הציטוט המקורי, יש שם הרבה דברים שלא היו קשורים אליך)

תוכנות ניטור שאני ממליץ להחזיק במחשב ברמת חובה : (מעבר לאלה החומרתיות שאתה מכיר כמו everst, cpuz ושאר חבריהן)

(אגב, תחליף נחמד וחינמי לאוורסט, לא דורש התקנה, גם לחומרה וגם לתוכנה , די מקיף : http://www.gtopala.com/ )

תוכנות מבית sysinternals , שני חברה גאונים, שנקנו יותר מאוחר ע"י מייקרוסופט, ובינתיים לשמחת כולנו, התוכנות שלהם עדיין חינמיות :

הן הטובות ביותר בתחומן לעניות דעתי ולדעת רבים אחרים, כולן חינמיות וכולן לא מצריכות התקנה

אני אתן רק לינקים, ל-3 החשובות ביותר מה כל אחת עושה, אני בטוח שתבין לבד :

http://www.microsoft.com/technet/sysinternals/utilities/autoruns.mspx

http://www.microsoft.com/technet/sysinternals/ProcessesAndThreads/ProcessExplorer.mspx

http://www.microsoft.com/technet/sysinternals/Networking/TcpView.mspx

ממליץ לעבור על שאר התוכנות שלהם, מי יודע אולי תמצא עוד דברים שתאהב, יש שם המון דברים שימושיים מאוד.

אני מסתדר, כמו שאמרתי קודם - בלי אנטי וירוסים, פירוולים והגנות, בזכות התוכנות הנ"ל וקצת הגיון וגוגל כשצריך.

אם קורה שמשהו נכנס, תמיד אפשר להעיף אותו כירורגית,

אגב, אם זה מסובך מדי ואין כח לחפור - אפילו אני אתקין קספרסקי (את ה trial) ואעיף את המזיק

ואז אסיר את האנטי וירוס...שהתקנתי על מנת לפתור צורך זמני בלבד.

ואם גם זה לא יעזור - פירמוט תמיד עוזר.

עריכה : אתה משתמש ב IE ?!?!

ההמלצה הכי טובה שאני יכול לתת לך , מכל מה שכתבתי כאן :

תעבור למען כל השדים והרוחות ל FFOX, קליק בחתימה שלי או חיפוש כאן בפורום או בגוגל...

איך לא עברת ל עדיין , איך, איך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...