האם מדובר בטעות? מציאה? האם אני טועה? כנסו בבקשה. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מדובר בטעות? מציאה? האם אני טועה? כנסו בבקשה.

TiGeRGuY

Recommended Posts

שלום לכולם! אני כבר די הרבה זמן עובר פה על ההודעות וקורא פה בקהילה.

אני מעוניין לשדרג את הסאונד שלי במחשב.

אני מתלבט במה להשקיע, כרטיס קול, רמקולים חדשים או בשניהם.

התעניינתי בכמה רכיבים וראיתי ביקורות על כרטיסי קול שונים ודי התלהבתי מה AUDIGY 2sz (הרגיל)

לפני כמה דקות ראיתי באתר KSP (אני יודע שהרבה יגידו לי לא להתקרב לשם אבל נשים את זה בצד) את הכרטיס ?CREATIVE Audigy 4 SE במחיר של 260 ש"ח.

לשאלות:

1. האם זו טעות באתר וזה בלי ה4? (כלומר האודיג'י הראשון)

2. איך הוא בהשוואה ל AUDIGY 2sz היקר ממנו? אשמח גם לפרטים טכניים שלו (האודיג'י הרביעי)

3. במה שווה לי להשקיע? כיום אני עובד עם כרטיס קול מובנה AC97 ורמקולים 4.1 של EACAN ומערכת סטראו שמחוברים בצורה מאולטרת לקבלת 5.1 ערוצים. (דווקא חיבור די מעניין אם אתם רוצים פרטים אשמח לפרט)

אם הכרטיס ?CREATIVE Audigy 4 SE במחיר הזה הוא באמת מציאה והוא יותר טוב מה ?CREATIVE Audigy 2 sz שיותר יקר ממנו ב-100 ש"ח + אז אני כנראה אקנה אותו ובנוסף גם במחיר של עד 550. (התקציב בערך 800 ש"ח לשניהם). עוד דבר, אם כבר מדברים על קניית , חשוב לי סאב גדול (שיכול לרדת גם לתדרים נמוכים) ושהמערכת תיהיה עם 6 ערוצים(5.1).

המלצות חבר'ה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא טעות, ה4 SE זה למעשה 4 בלי פאנל (למרות שלי נתנו תאודיג'י הראשון בטעות, אז תזהר :P), בהחלט מומלץ לקנות במחיר כזה.

תקנה אותו יחד עם ה x530, למרות שאני לא בטוח שתקבל איזשהו שיפור מהאונבורד, אבל זה השילוב האופטימלי בתקציב שלך אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא טעות, ה4 SE זה למעשה 4 בלי פאנל (למרות שלי נתנו תאודיג'י הראשון בטעות, אז תזהר :P), בהחלט מומלץ לקנות במחיר כזה.

תקנה אותו יחד עם ה x530, למרות שאני לא בטוח שתקבל איזשהו שיפור מהאונבורד, אבל זה השילוב האופטימלי בתקציב שלך אני מניח.

תודה רבה על ההתיחסות. ה X530 נראים לי נחמדים אבל החיבורים שלהם לא ממש מוצאי חן בעניי והסאב שלהם לא נראה לי משהו רציני.

לגבי הכרטיס קול, אתה בטוח שהוא יותר טוב מה AUDIGI 2? אתה יכול להשיג לי אולי את המפרט שלו?

הצעות נוספות יש? שוב תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה נוגד את חוקי הפורום אבל אני מקפיץ מהסיבה שכנראה לא ראו את האשכול כי הוא ירד ואני צריך המלצות דחוף. אני מתכנן ללכת לקנות עוד היום בערב.

אני כרגע מתלבט בין שני הכרטיסים האלו:

AUDIGY 2 SZ

AUDIGY 4 SE

מוזר לי שה-4 יותר זול וגם ה-2 נראה יותר איכותי.

לא הבנתי מה ההבדל בינהם אז אם אתם אומרים מה יותר טוב תוכלו לפרט למה? ומה התכונות של 4 SE?

בבקשה תעזרו לי!! מה לקנות ??? :s07:

עוד שאלה, אני מקבל את ה-4 עם שלט? כי זה מה שרואים בתמונות. (ואני לא מסתכל על ה PRO או משהו אני מסתכל על הרגיל)

מאוד חשוב לי תשובה בהקדם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מעבדי הקול ב 4 אמורים להיות משופרים במקצת עד כמה שידוע לי, זה משהו שממש לא תשים לב אליו גם ככה - עדיף ללכת על הזול יותר.

2. הוא בא בלי שלט, רק כרטיס ודיסק, אופטימלי בשביל השימוש שלך.

3. נתתי לך המלצה בהתאם לצרכים שלך. ביקשת מערכת 5.1 עד 550 שקל, ובכן, ה X530 היא המערכת שהכי מתאימה לך. התמורה הכי גדולה ב 5.1 בהתאם למחיר, לא אני המצאתי, יש קונצנזוס די רחב בנושא. אם תרצה משהו עם סאב גדול ו"רציני" יותר, תצטרך גם לשלם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מעבדי הקול ב 4 אמורים להיות משופרים במקצת עד כמה שידוע לי, זה משהו שממש לא תשים לב אליו גם ככה - עדיף ללכת על הזול יותר.

2. הוא בא בלי שלט, רק כרטיס ודיסק, אופטימלי בשביל השימוש שלך.

3. נתתי לך המלצה בהתאם לצרכים שלך. ביקשת מערכת 5.1 עד 550 שקל, ובכן, ה X530 היא המערכת שהכי מתאימה לך. התמורה הכי גדולה ב 5.1 בהתאם למחיר, לא אני המצאתי, יש קונצנזוס די רחב בנושא. אם תרצה משהו עם סאב גדול ו"רציני" יותר, תצטרך גם לשלם יותר.

נכון ולכן כדי לי לחכות קצת לחסוך ואז להשקיע במשהו יותר רציני. כרגע אני מסתדר עם הרמקולים שלי אבל חשוב לי להוסיף כרטיס קול נורמלי.

לגבי הכרטיס משום מה ה 4 יותר זול מה 2. וה-2 נראה יותר איכותי ויותר השקיעו במפרט שלו באתר הרישמי של כריאטיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה שואל על משהו שמדברים עליו פה "כל יומיים", תעשה חיפוש על AUDIGY 4 SE ותקבל את כל (אבל כל) התשובות לשאלות שלך.

בגדול זה הכרטיס הכי כדאי כרגע , והוא די זהה לאודיג'י 2 ZS (טיפונת יותר טוב) כשמדברים כמובן על הכרטיס בלבד ולא מה שמקבלים בקופסא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לבוא פה להגן על המערכת של X530...

היא טובה מאוד אני ממליץ בחום...למרות שהסאב קטן יש לו עוצמה יחסית טובה לגודל שלו...

איכות טובה...

יש לי את המערכת הזו.

היא סבירה, לא יותר.

לוג'יטק די מעצבנים וקצת מטומטמים בכל מה שקשור לרמקולים האלה(למרות שאני מעריץ גדול של רוב המוצרים שלהם).

התלייה שלהם ממש גרועה , היה צריך לעשות סיבוב מלא למעמד שלהם ולא רק חצי סיבוב.

היה צריך לעשות שלט. לפחות חוטי. אבל במצב הנוכחי אי אפשר לתלות את הקדמיים בגלל שהווליום נמצא על הימני הקדמי.

הם טובים למחיר הזה אבל בסה"כ , לא מדהימים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המערכת הזו.

היא סבירה, לא יותר.

לוג'יטק די מעצבנים וקצת מטומטמים בכל מה שקשור לרמקולים האלה(למרות שאני מעריץ גדול של רוב המוצרים שלהם).

התלייה שלהם ממש גרועה , היה צריך לעשות סיבוב מלא למעמד שלהם ולא רק חצי סיבוב.

היה צריך לעשות שלט. לפחות חוטי. אבל במצב הנוכחי אי אפשר לתלות את הקדמיים בגלל שהווליום נמצא על הימני הקדמי.

הם טובים למחיר הזה אבל בסה"כ , לא מדהימים בכלל.

בעניין השלט והתלייה אני אומר שהם ממש מעצבנים...אבל זה אמור להשתנות בX540....

היה חייב לעשות חצי סיבוב....וגם אפשרות לתלות את הסנטר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שה530 לא יהיו טובים (ולדעתי הם ממש לא. פירוט על הפנים...), ההבדל בין כרטיס OB סביר לבין האודיג'י יהייה פשוט זניח...

כבר עדיף לקנות רק בתקציב גבוה יותר...

אתה טועה, יש לי כרטיס קריאטיב לייב במחשב אחר (שהוא לא הכרטיס הכי הכי) והעברתי אותו למחשב שלי לצורך בדיקה, ההבדל היה משמעותי לטובת הכריאטיב.

אני החלטתי כבר להשקיע בכרטיס קול טוב. עשיתי חיפוש על הכרטיס AUDIGY 4 פה בקהילה ולא מצאתי תשובות שמספקות אותי. (רציתי לדעת קצת על ההשוואה שלו ל 2sz)

האם מישהו יכול לענות על השאלות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתי עליהן במדוייק, אני לא מבין מה עוד אתה רוצה.

כן זאת "מציאה", ה 4 קצת יותר טוב מה 2 ואכן הוא גם יותר זול. אתה מקבל כרטיס ודיסק בלי שום שלט.

תודה, התיחסתי למה שרשמת קודם, אבל ביקשתי פרטים נוספים.. במה הוא יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עניתי על זה, או שאתה מתעלם/לא שם לב, או שמשום מה זה לא מספק אותך. אף אחד לא ייתן לך אינפורמציה ספציפית מעבר לזה... מעבדי הקול לא זהים, הם אמורים להיות משופרים במקצת... זה אמור לתת לך קצת יותר טוב, לעניות דעתי עדיין לא תשמע הבדל ביניהם, אבל שיהיה... מה אתה רוצה מעבר? אתה לא תשמע 5.1 ערוצים על מערכת 2.1 ערוצים אז אין פה מה להתפלסף מעבר... זה זול יותר וזה עדיף או לפחות שווה ערך ואף אחד לא עובד עלייך, אז מה השאלה פה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...