איזה סוג מכוניות הכי איכותי ? יפניות, אירופאיות או אמריקאיות ? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סוג מכוניות הכי איכותי ? יפניות, אירופאיות או אמריקאיות ?

HeaT-SinK

Recommended Posts

אורח ztos--

קודם כל ,זה של אבא שלי, אני עדיין לא נוהג.

אז כך, הייה לנו פורד, טונה של בעיות המזגן ,בעיות מנוע, אוטו גרוע לתקופה ההיא

, אחר כך פיאט, עם בעיות גם במנוע, בעיות בצבע.

טוב, אז פעם ראשונה קנינו מצובישי,מלפני 8 שנים, מכרנו אותה, עבדה מצויין, וכל הבעיות והשטויות העלו במכוניות האירופאיות,נראות פתאום כי המכוניות האירפואיות לא הציגו את עצמם כמו שצריך, וחשד באמונה שלי עליהם, אחר כך, החלפנו למכונית יפנית שוב, ואחנו מרוצים מאוד, ויותר מהקודמת, שפשוט כבר הזדקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סבבה

המיצו לא עושה בעיות, גם לאחותי הייתה כזו, סוסה אין מה לדבר, אבל לעומת האופל שלי אתה מרגיש שאתה נוהג בעגלה!

אחי, שאל את אבא שלך, על מה היה יותר כיף לנהוג, על מיצו או על הפיאט, ואני חושב שכולנו יכולים לשער את התשובה!

שמע, לפעמים שאתה קונה אוטו פחות חשוב לך כמה הוא אמין, חשוב לך מה הוא משדר, ומה הוא נותן לך בלי להתחשבן על הכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ,זה של אבא שלי, אני עדיין לא נוהג.

אז כך, הייה לנו פורד, טונה של בעיות המזגן ,בעיות מנוע, אוטו גרוע לתקופה ההיא

, אחר כך פיאט, עם בעיות גם במנוע, בעיות בצבע.

טוב, אז פעם ראשונה קנינו מצובישי,מלפני 8 שנים, מכרנו אותה, עבדה מצויין, וכל הבעיות והשטויות העלו במכוניות האירופאיות,נראות פתאום כי המכוניות האירפואיות לא הציגו את עצמם כמו שצריך, וחשד באמונה שלי עליהם, אחר כך, החלפנו למכונית יפנית שוב, ואחנו מרוצים מאוד, ויותר מהקודמת, שפשוט כבר הזדקנה.

באיזה פורד מדובר?

יש פורד אירופה (גרמניה) שמדובר בפיאסטה, פוקוס, מונדיאו ועוד כמה משעממות...

בפורד אמריקה יש את הג'יפים והטנדרים המפלצתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פורד אירופה לדעתי הרבה יותר מוצלחות דווקה לא יודע ג'יפים גדולים עם מנוע גדול והספק קטן שבאים לפצות על משהו לא עושים לי את זה דווקה פוקוס עם התנהגות כביש מצויינת או מונדאו עם נוחות של פאסאט עושות לי את זה.

לפותח התרד הנה רשימה קטנה:

מכוניות מהנות וקטנות:

205

106

מכוניות קטנות וחסכוניות:

סקסו דיזל(סיטרואן.

אני לא ממש חובב של צרפתיות אבל ה106 וה205 פשוט מושלמות לנהג חדש והסקסו דיזל חסכונית בצורה מדהימה בצריכת הדלק ואת כול הדגמים הנ"ל ניתן למצוא בפחות מ20000 שקל(205 אפשר למצוא גםן באיזור ה10000 תלוי בשנתון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

באיזה פורד מדובר?

מדובר בפורד ישנה ,בשם קורטינה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני לנו היתה מיצובשי בשנת 98 בערך.

במילה אחת, אכזבה.

כולם בבית התאכזבו, אפילו אמא שלי שלא מבינה במכוניות לא אהבה אותה.

היא לא היתה אמינה בגרוש, והיו לה בעיות מפה עד הודעה חדשה (כלל בעיות כמו פלסטיקים נופלים ורעשים מפריעים).

מצד שני לאבא שלי יש רנו מגן (לא החדשה), גם זבל שלא יאמן.

מצד שלישי לאח שלי יש גולף והיא מושלמת (מבחינת אמינות וכאלה).

אז לדעתי אי אפשר להכליל את היפניות כטובות את האירופאיות כאמינות והאמריקאית כחזקות וכ"ו וכ"ו, זה משתה בין כל יצרן ויצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה פורד מדובר?

ואל תשכח את המוסטאנג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תגידו על מיצובישי לנסר GLX שנת 92 אוטומט עם 160,000 ??? ב12,500 לאחר בדיקה במוסך לא נמצאו בה בעיות בכלל..

חוץ מבעיות צבע (חלודה קצת בגג) ודברים מינוריים שיש לכל מכונית בגיל הזה...

האוטו בדיוק אחרי טסט....

שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תגידו על מיצובישי לנסר GLX שנת 92 אוטומט עם 160,000 ??? ב12,500 לאחר בדיקה במוסך לא נמצאו בה בעיות בכלל..

חוץ מבעיות צבע (חלודה קצת בגג) ודברים מינוריים שיש לכל מכונית בגיל הזה...

האוטו בדיוק אחרי טסט....

שווה?

לפני חודשים בערך רציתי לקנות אוטו כזה אבל בסוף לא קניתי בגלל ששמעתי שהמיצו הזאת אוהבת הרבה דלק... בסוף קניתי אימפרזה 94 אוטו בן-זונה בלי בעיות

בכלל וגם יחסית מהיר :xyxthumbs: (גיר אוטומט)

בכל אופן אוטו לצעירים חייב להיות חסכוני בדלק זה אחד הדברים הכי חשובים לאחר אמינות, נוחות זה כבר מותרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...