איזה סוג מכוניות הכי איכותי ? יפניות, אירופאיות או אמריקאיות ? - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סוג מכוניות הכי איכותי ? יפניות, אירופאיות או אמריקאיות ?

HeaT-SinK

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא היה לי כוח לקרוא את כל התרד(קראתי 2 עמודים) אבל בכל אופן אני רוצה שתשימו לב שרוב הבדואים מעדיפים לגנוב ולנהוג- "סובארו".

עשרות אלפי בדואים לא טועים!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

אני אישית מעדיף מכוניות יפניות,זולות(חסכוניות),איכותיות,לא יקרות לתיקון(יחסית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי כוח לקרוא את כל התרד(קראתי 2 עמודים) אבל בכל אופן אני רוצה שתשימו לב שרוב הבדואים מעדיפים לגנוב ולנהוג- "סובארו".

עשרות אלפי בדואים לא טועים!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

אני אישית מעדיף מכוניות יפניות,זולות(חסכוניות),איכותיות,לא יקרות לתיקון(יחסית).

זה בגלל שהכי קל לגנוב סובארו ! לך ליפו ושאל איזה ערבי איך פורצים לסובארו ... מניסיון ( :-X )100% יודעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איטלקיות לא רואות ממטר גרמניות, אמריקאיות, יפניות וכל שאר הזבל'ה....

אתם פחות מכירים אותן כי הן יקרות חבל"ז אבל איטלקיות זה מזראטי, פרארי, למבורגיני, לאנצ'יה, ואלפה רומאו.

ואלו מכוניות שמבחינת עיצוב, הנאת נהיגה וכוח מנוע, לא משתוות בכלל לכל שאר המכוניות בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיון טיפשי כי כל אחד מדבר על קטגוריה שונה של מכוניות

איטלקית פיאט שזה בטווח מחיר לקונה הממוצע היא חרא של דבר לעומת מכונית יפנית

אבל פרארי שזה למיליונרים בלבד ברור שלוקחת לקסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mosh למה אתה מכליל סתם? לפיאט יש מכוניות מצויינות שהישראלי הממוצע פוסל כי מה שהוא אוהב זה מאזדה קקה וסובארו פשע(אתה נכנס לקטגוריה גם).

קח את המולטיפלה מכונית מעולה קטנה וגדולה מרווחת עם מקום ל6 נוסעים למה מר ישראלי לא קנה אותה? כי העיצוב שלה היה יוצא דופן פיאט העזו ויצאו מהבועה והסיבה העיקרית היא שלא היה גיר אוטומטי מר ישראלי לא יכול להפעיל קצת את שרירי רגל שמאל ויד ימין.

קח את הפאנדה מכונית קטנה ומצויינת מחיר?75000 שקל לגירסה הידנית 80000 שקל לאוטומטית גם היא לא מצליחה כאן בגלל תופעת העדר הידועה.

די כבר עם ההכללות כול אחד פוסל כאן יצרניות על סמך דעות קדומות וטיפשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ztos--

זה דיון טיפשי כי כל אחד מדבר על קטגוריה שונה של מכוניות

איטלקית פיאט שזה בטווח מחיר לקונה הממוצע היא חרא של דבר לעומת מכונית יפנית

אבל פרארי שזה למיליונרים בלבד ברור שלוקחת לקסוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mosh למה אתה מכליל סתם? לפיאט יש מכוניות מצויינות שהישראלי הממוצע פוסל כי מה שהוא אוהב זה מאזדה קקה וסובארו פשע(אתה נכנס לקטגוריה גם).

קח את המולטיפלה מכונית מעולה קטנה וגדולה מרווחת עם מקום ל6 נוסעים למה מר ישראלי לא קנה אותה? כי העיצוב שלה היה יוצא דופן פיאט העזו ויצאו מהבועה והסיבה העיקרית היא שלא היה גיר אוטומטי מר ישראלי לא יכול להפעיל קצת את שרירי רגל שמאל ויד ימין.

קח את הפאנדה מכונית קטנה ומצויינת מחיר?75000 שקל לגירסה הידנית 80000 שקל לאוטומטית גם היא לא מצליחה כאן בגלל תופעת העדר הידועה.

די כבר עם ההכללות כול אחד פוסל כאן יצרניות על סמך דעות קדומות וטיפשיות.

תשמע עם כל הכבוד לא לחנים לא קונים הרבה פיאט מאחר והם לא מכוניות מוצלחות נכון שהם יחסית זולות אבל יש איתם מלא בעיות.

האירופיות כדומאת הצרפתיות הם אחלה אבל האוטומאטיות שלהם פחות מוצלחות לגבי הגרמניות והשוודיות אין ספק שהם מעולות ונוחות אבל המחירים שלהם יקרים וכך גם התחזוקה שלהם. היפניות כגון מזדה וטיוטה מצויינות ודי זולות להחזקה אבל על הכביש להיטים אתה מרגיש כל אבן וכל פיסה. האמריקיות הם ממש אחלה הבעיה שחלק מהן יקרות מאוד והן צורכות המון דלק רובן בעלות מנועים בנפח 2200 ומעלה אבל שוב הנהיגה בהן פשוט מהנה והמיזוג שלהם הוא מיזוג כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע עם כל הכבוד לא לחנים לא קונים הרבה פיאט מאחר והם לא מכוניות מוצלחות נכון שהם יחסית זולות אבל יש איתם מלא בעיות.

האירופיות כדומאת הצרפתיות הם אחלה אבל האוטומאטיות שלהם פחות מוצלחות לגבי הגרמניות והשוודיות אין ספק שהם מעולות ונוחות אבל המחירים שלהם יקרים וכך גם התחזוקה שלהם. היפניות כגון מזדה וטיוטה מצויינות  ודי זולות להחזקה אבל על הכביש להיטים אתה מרגיש כל אבן וכל פיסה. האמריקיות הם ממש אחלה הבעיה שחלק מהן יקרות מאוד והן צורכות המון דלק רובן בעלות מנועים בנפח 2200 ומעלה אבל שוב הנהיגה בהן פשוט מהנה והמיזוג שלהם הוא מיזוג כמו שצריך.

נראה לי שפירטת כאן את כל החסרונות והיתרונות של מכוניות בכל העולם :lol:

צודק אבל ,אין מכונית מולשמת-פיאט מרווחת וזולה אבל רואה הרבה מוסכים ,הצרפתיות נוחות מאוד לנהיגה ,אבל מנועים לא משהו ,היפניות חזקות אבל קופצות מכל אבן בכביש{מניסיון}.בקיצור שקונים אוטו לוקחים את החסרונות והיתרונות של כל אוטו ומחליטים כבר ,כי בכל אוטו שתקנה יהיו לך בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבקיעות הזאת? ממש ששמעת? או שיש לך ניסיון עם מולטיפלה פונטו פנדה ושאר הירקות? לי אין ניסיון איתם אבל לדוד שלי יש מולטיפלה מצויין אומנם נראה קצת מוזר(יצאה חדשה עם עיצוב נורמאלי יותר) אבל נוחה מאוד גירסת הדיזל נוסעת נהדר והמרווח אדיר.

יש לדוד שלי גם פונטו לא שמעתי ממנו על בעיות לדודה שלי יש פונטו כבר המון המון שנים והיא נוסעת כמו סוסה אני לא מבין על מה אתה מדבר רואה הרבה מוסכים די כבר לקשקש לנו מדברים ששמעת.

מאזדה מצויינת? חחחחחחחח הצחקת אותי נפלתי על הריצפה אולי טויוטה היא יפאנית איכותית אבל מאזדה? אתה עושה צחוק? בלי חברות הליסינג לא היית רואה מאזדה במדינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פארקש, אתה טועה,

מאזדה היא כרגע היצרנית האמינה ביותר בעולם, ה626 הייתה עם 0 תקלות, וה6 גם היא אמינה ממדרגה ראשונה!

והמחירים שלה מעולים, אני מבין למה אתה חותר, אבל כמו שאמרת, פה זה מדינת , מיסים ובלגנים ולכן מזדה משתלמת מאוד בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע מאזדה היא סך הכול מאוד מאוד מאוד פשוט עם עיצוב מעט מושך אםן תיקח BMW תוריד ממנה את כול הגאג'טים והקישקושים גם היא תיסע ללא תקלות וככה גם כול מכונית אירופית אחרת שיש בה קצת יותר ממנוע 2.0 אוטומט עם בקרת שיוט וחלונות חשמל.

מה שאני מנסה להגיד הוא שלהגיד שמאזדה היא מצויין זו פשוט הגזמה סך הכול עם עיצוב לא רע פשוט מאוד אמין, על זול אפשר להתווכח כי ההפרש בינו לבין מכונית אירופאית הוא זניח לעומת זאת באירופה התמחור שונה לחלוטין.

אני יכול להגיד את דעתי כשאתה קונה אוטו העסק לא נגמר צריך לטפל בו ולשמור עליו יכול להיות שעם מאזדה תחסוך 300 שקל על תיקונים בשנה יודע מה בו נקצין 500 שקל אני אישית מעדיף לנסוע במשהו מהנה יותר ובמיוחד שההפרש בארץ בין מאזדה6 לC5 של סיטרואן הוא זניח באירופה ההפרש היה יכול להגיע לכמה עשרות אחוזים במחיר ואז זו כבר שאלה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...