איזה סוג מכוניות הכי איכותי ? יפניות, אירופאיות או אמריקאיות ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סוג מכוניות הכי איכותי ? יפניות, אירופאיות או אמריקאיות ?

HeaT-SinK

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בבדיקה שעשו לפני איזה חודש בידעות אני חושב ...

ראו שדווקא לאופל ווקטרה יש את הצריכה הכי נמוכה לקמ' בדירוג שלה....

אבל גם יפניות הם מכוניות חסכונית בדלק....

השאלה היא מה אתה רוצה ? מכונית חדשה או יד שניה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה היתי דווקא נמנע מיפניות מעל 8 שנים.....

והולך לכיוון של צרפתית או גרמנית כמו (פולסווגאן וחבריה....)

אבל אם אתה מעוניין באוטו קצת יותר צעיר משהו משנתון 98 97 אז יפניות יהיו בסדר גמור וגם המחיר מחירון שלהם יחסית נמוך....

עוד משהו ששחכתי....

תמנע כמה שיותר מאמריקאיות ישנות....הם אוהבות מאד דלק.....והחלפים שלהם לא זולים בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איזה אוטו קטן שלא עולה הרבה אתם מציעים ? (בפורום הזההה לא בפורומי מכוניות)

אם אתה רוצה לדעת משהו לגבי רכב מסוים, תלך ל http://en.wikipedia.org/ ותחפש את הדגם, למשל:

http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat

http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Punto

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכונית טובה להתחלה זה

פיאט פונטו 96 ומעלה בלי הרבה קילומטראז....

פיאט אונו 90 ומעלה

סיאט איביזה 96-98

פורד פיאסטה 95-98

כל המכוניות האלה הם מכוניות מעולות להתחלה זולות צריכת דלק נמוכה ומחיר זול ....רק דבר אחד בתור המלצה....שאתה הולך לקנות את המכונית תלך אם מישהו כמו אבא שלך שיש לו קצת ניסיון ברכישת מכוניות י שניה ואל תשכח לבדוק אותה במוסך לפני הקניה.....

בהצלחה... תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם אפשר.

הן סובלות מכל תופעות הלוואי האיטלקיות, בדיוק כמו פיאט, לאנצ'יה, אלפא וכל הזבל הנלווה.

פרארי מלבד הצבע ורעש המנוע, אני לא מתרגש יותר מדי. למבורגיני מעולם לא סמפטתי וגם לא אתחיל. זבל מגושם.

איפה אתה חיי??

טוב ששתי החברות האלה לא נחשבות להכי טובות בתחום

המכוניות שלהם לא רואות את הגרמניות ממטר

הפורשה עם המנוע האחורי ואובר ההיגוי לעומת המנועים המרכזיים של פראררי ולמבורגיני עם אחיזת כביש שמעיפה את הפורשה לקיבינימט

חוץ מהפראררי והלמבורגיני יש גם את הבוגאטי ויירון ואת הפגאני זונדה

אתם פשוט מדברים שטויות

המכוניות האיטלקיות הכי טובות בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

quote author=FARKASH7 link=topic=113735.msg948702#msg948702 date=1111863688]

מה עם פיג'ו 205, 106, 306? המכוניות הקומפקטיות עם השילדה הכי טובה שתמצא במחיר של 10000-20000? לדעתי להתחלה אין כמו 106XS או 205GTI.

ומה בנוגע לדלק איתן ?[

אה ובקשר לקילומטראז' ..220,000 זה הרבה?? איך הולך המדד של זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

220 אלף קילומטר זה המון למכונית משנתון 90ומעלה זה אומר שחרשו עליה רצינת....

ובקשר לפיזו צודק באמת שכחתי אותם.....

למרות שאני לא ממש מחבב את ה106 אני מעדיף 306 XS או 205 או אם כבר יש תקציב אז 206

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו, דהה, אירופאיות - רק לא איטלקיות!!! Made in Deutchland זה הכי אחי. רק חבל החלפים יקרים...

גם את לא אהבת את הפלסטיקים של הF430 החדשה?

:lol:

רק רציתי לתקן מכוניות איטלקיות זולות הם אולי גרועות (למרות שאני לא יודע בקשר לזה), חוץ מזה כל מה שיש לו 2\4 גלגלים שיוצא מאיטליה הוא יצירה אז לא להשמיץ.

:hi:

פרארי מלבד הצבע ורעש המנוע, אני לא מתרגש יותר מדי. למבורגיני מעולם לא סמפטתי וגם לא אתחיל. זבל מגושם.

אני בספק אם בכלל ראית\היתה בתוך\נסעת ( :lol: ) בחיים בלמבורגני או פרארי, עד שלא תעשה אחד מאלה אין לך בסיס להגיד שפרארי זה רק צבע ומנוע ושלמבורגיני זה זבל מגושם כי הם נחשבות לבין הטובות בעולם מבחינת ביצועים (זאת עובדה) ומבחינת עיצוב(זאת דעת הרוב, על זה אתה יכל לחלוק אם בא לך).

הא, 3.8 שנית ל100 ק"מש 575 כ"ס...מגושם :lol:

ובקשר לאיכות של האירופיות יש לי בבית הוכחה לזה, גולף 2002 דיזל שנסעה מעל 100000 קילומטר (ועוברת את ה140 קמ"ש כל יום כמעט) נוסעת כאילו אתמול יצאה מהמפעל, 0 בעיות (ממש 0 !) והמנוע במצב של חדש (כמעט).

מצד שני תיקחו מזדה 3\6 תנו לה לעשות 100K והיא תתפרק ב101K :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...