קיבלתי דוח, נהג חדש, שלילה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי דוח, נהג חדש, שלילה?

Athlon-WINGS

Recommended Posts

היי

אתמול ב3-4 לפנות בוקר קיבלתי דו"ח של 1000 שקל (10 נקודות), אני נהג חדש עם 5 חודשים רישיון כבר, והשוטר לא אמר לי כלום על שלילת רישיון או מבחן תאוריה חדש וזה

אם שוללים רישיון, שוללים אותו במקום?? או שאחרי כמה ימים מודיעים לי? כנ"ל לגבי מבחן עיוני? מה מי מו??????

בדוח לא רשום כלום חוץ מהקנס עצמו..

ובקשה בלי תגובות "רק 5 חודשים רישיון וכבר דוחות?" בלה בלה בלה

עריכת המנהל: כותרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלת השאלות, ילדון, על מה חטפת דו"ח של 1000 שקלים, בטוח לא חנית באדום-לבן או משו בסגנון, נכון?... ::)

שלילה במקום אתה חוטף במידה ואתה מוגדר כ"רוצח", או בשפת העם, כדפקט שנסע מעל ל 140 קמ"ש בכביש ל 90, לדוגמא.

השלילה היא לתקופה מנהלתית של חודשיים (או כמוגדר אחרת), לאחר מכן אמור להיקבע משפט. בין סיום תקופת השלילה המנהלתית למועד המשפט, רשיונך חוזר אליך. רצוי מאוד לא לעשות שטויות בתקופה זו, אחרת, הממ... חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי דוח על חצייה באור אדום

הייתי ב4 בבוקר כולי עייף מת עוד שנייה נרדם

הסתכלתי למעלה ראיתי אור ירוק

אחרי איזה 4 שניות הסתכלתי שוב למעלה פתאום ראיתי אור אדום

דפקתי ברקס בהתחלה אבל לא היה לא סיכוי לעצור לפני

הסתכלתי שאין אף אוטו ברמזור וחציתי ללא ברירה

פתאום ניידת מאחוריי משום מקום צצה

הסברתי לשוטר בדיוק במילים האלה...

אז לא קיבלתי שלילה????? או הזמנה למבחן או קורס כלשהו????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי, אבל בסוף תקופת הנהג חדש שלך, כשתרצה לחדש את הרישיון, תאלץ לעשות תאוריה וטסטס מחדש! (ולקבל עוד שנתיים נהג חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אמור להיות רשום לך, זה פשוט מעין חוק שנקבע שאם נהג חדש עבירה כלשהי שנחשבת חמורה במהלך השנתיים הראשונות שלו על הכביש (נהג חדש) אז עליו לבצע מבחן תאוריה ומבחן מעשי מחדש כשירצה לחדש את הרשיון

ככה אני יודע לפחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ .... בתור אחד שקיבל שלילה במסגרת הנהג החדש תוך חודשיים , ושלילה לחצי שנה וטסט ותאוריה מחדש , אני יכול להגיד לך שהפז"ם של הרישיון מרגע שהוצאת אותו ממשיך גם במהלך תקופת השלילה . אני הוצאתי את שלי ב2000 , קיבלתי שלילה לחצי שנה , לקח לי עוד כ8 חודשים אחרי השלילה להוציא את הרישיון מחדש , והנהג החדש שלי נגמר ב2002 . אני מאמין שאתה כן תקבל שלילה לחודשיים , וקורס נהיגה מונעת או משהו בסגנון .

תשתדל לא לעשות יותר שטויות כאלה , כי הנקודות האלה מתאפסות פעם באלוהים יודע כמה זמן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם היית לקראת סוף השנתיים היית יכול "לעגל כמה פינות".. (עד שאתה לא משלם את הדו"ח, זה נחשב שעדיין לא הודאית בעבירה, ולכן זה לא מגיע למחשבי משרד הרישוי, ואז הם מחדשים לך את הרישיון בלי בעיות. את תשלום הדו"ח אתה יכול למשוך 90 יום [וגם יותר, תלוי מה אתה רוצה לעשות..])

הבעיה היא שיש לך עוד שנה וחצי עד שמסתיים לך הנהג חדש, אז לצערך אני לא חושב שיש יותר מדיי מה לעשות.. אולי ללכת למשפט ולנסות איכשהו לצאת זכאי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ .... בתור אחד שקיבל שלילה במסגרת הנהג החדש תוך חודשיים , ושלילה לחצי שנה וטסט ותאוריה מחדש , אני יכול להגיד לך שהפז"ם של הרישיון מרגע שהוצאת אותו ממשיך גם במהלך תקופת השלילה . אני הוצאתי את שלי ב2000 , קיבלתי שלילה לחצי שנה , לקח לי עוד כ8 חודשים אחרי השלילה להוציא את הרישיון מחדש , והנהג החדש שלי נגמר ב2002 . אני מאמין שאתה כן תקבל שלילה לחודשיים , וקורס נהיגה מונעת או משהו בסגנון .

תשתדל לא לעשות יותר שטויות כאלה , כי הנקודות האלה מתאפסות פעם באלוהים יודע כמה זמן ...

דיווחו לך על השלילה ושללו אותך מרגע ביצוע העבירה? או כמה ימים אחרי?

השוטר הודיע לך על זה?

שמע, אם היית לקראת סוף השנתיים היית יכול "לעגל כמה פינות".. (עד שאתה לא משלם את הדו"ח, זה נחשב שעדיין לא הודאית בעבירה, ולכן זה לא מגיע למחשבי משרד הרישוי, ואז הם מחדשים לך את הרישיון בלי בעיות. את תשלום הדו"ח אתה יכול למשוך 90 יום [וגם יותר, תלוי מה אתה רוצה לעשות..])

הבעיה היא שיש לך עוד שנה וחצי עד שמסתיים לך הנהג חדש, אז לצערך אני לא חושב שיש יותר מדיי מה לעשות.. אולי ללכת למשפט ולנסות איכשהו לצאת זכאי..

איך אני אמור לצאת זכאי? עשיתי עבירה מה אני אגיד שלא חציתי באדום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שוב לעבור טסט ותאוריה ושוב לקבל את ה"נהג חדש" :s07:

אכזרי כל העניין הזה...מקווה שלא תצתרך את כל זה.

אכזרי ????

זה המעט שאפשר לעשות כדי למנוע מעברייני תנועה לחזור לכביש שוב ושוב אחרי עבירות שמסכנות את חייהם ואת חיי הנהגים.....

לפותח התראד להבא אנא ממך שאתה עייף אל תסע!

הפעם זה נגמר הטוב .....

פעם הבאה חס ושלום זה היה יכול להגמר הרבה יותר גרוע.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...