המון, המון בעיות עם מחשב חדש שאמור להיות חללית... - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המון, המון בעיות עם מחשב חדש שאמור להיות חללית...

Krazy-Hawk

Recommended Posts

אם הריסט הוא בזמן שה עולה, תעשה F8 כשהוא עושה BOOT, ואז תעשה BOOT WITH LOGGING ENABLED ואז אמור להיות לך קובץ בספרית ולראות איפה זה קורה....

אם זה קורה אחרי שה עלה (הממשק הגרפי), אז יש קובץ בתיקית MINIDUMP בתוך ה תשים אותו פה..

יש לי את 2 הריסטים שציינת.

אחד בזמן העלייה ואחד אחרי העלייה.

בזמן העלייה פעם הבאה שיקרה אני ישים פה מה שרשום.

רק איך קוראים לקובץ הזה ?

אחרי העלייה... חיפשתי MINIDUMP כטקסט אין... יש תיקייה MINIDUMP ושם 3 קבצים עם סיומת DMP שלושת אחרי פתיחה בNOTEPAD מראים חירבושים כמו:

ק3 @ D ????& ??m=[   v3?צ3(   :           @מק Fמק   P P xeeב Lו7 @ D ????± ¼};([  8/ ו7(   :           נ‾ק*°קL  P P ¨?eב לv3 @ D ????i  ?};H[  ? 0 v3                 dק2dק?  H H ¤Qב / @

???? 5};`[  ?88/(   :           ?צ:?צ ½  P P X2@ב

אבל הרבה יותר... איך אפשר לקרוא את זה בכלל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום חברים,

אני קראתי את ההודעה וממש התחלתי לפחד...

קניתי חללית כמעט זהה לפני שבוע:

AMD 3000+ 939

לוח אם של גיגהבייט זהה PCI-E

כרטיס מסך 6600GT

2 הרדיסקים של WD 160GB כל אחד מחוברים ברייד 0

זכרון 1GB (מעורבב GEIL CORSAUR)

אני כבר יומיים בקושי ישן בלילה... אני חוטף מסכים כחולים על ימין ועל שמאל !!!!!  מה לא ניסיתי!!!!

התקנתי איזה 10 פעמים כבר את ה- גם את הגרסה הראשונה וגם את SP2 ושום דבר !!!

אני מתוסכל.. קניתי מפלצת.. ואני לא מצליח לגרום לזה לעבוד כמו בנאדם....

הדבר היחיד שאני רואה קשר הוא הלוח אם... (או המעבד...) אצלי בלוח אם בדקתי ומופיע בהתחלה שהגרסה של הביוס היא F2 שהיא הגרסה האחרונה...

אני אובד עיצות... מישהו יכול לחפור איפשהוא ולמצוא מה לעזאזל הבעיה..

אני מאמין שיש הרבה שקנו את המפרט הזה לאחרונה, ואם משהו הצליח לפתור את התעלומה שיכתוב איך...

למנהלים- אם יש עוד כמוני אולי כדאי  שההודעה הזאת תהיה דביקה עד למציאת פתרון לדבר הנוראי הזה !@

בכל מקרה אני אריץ גם את הבדיקות ואני אנסה לרשום מה לעזאזל כתוב שם במסכים הכחולים...

בהצלחה לכולנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מאוד מוזר פה.. בואו נראה, 2 מערכות מחשב זהות כל החלקים תקינים בבדיקות חוץ מה... אה נכון הלוח אם המוזר... יש מצב זה הכל בגלל הלוח אם או בגלל גרסת הביוס FLASH 2 ?

ולזה שמעליי תגיד תוכנות כמו EVEREST מזהות את הלוח אם שלך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לריסטים המהירים, יש לי פתרון אני חושב.

בפעם הבאה שהמחשב עושה RESET, תלחץ F8 לפני שהXP מתחיל לעלות.

יופיע לך תפריט על המסך.

צריכה להיות שם אופציה שאומרת לא לעשות RESET במקרה של SYSTEM ERROR רציני.

זה אמור לתת לך הזדמנות לקרוא מה הבעיה, ולנו עוד מידע לגבי הפתרון שלה.

עוד דבר לנסות זה בDEVICE MANAGER להיכנס להגדרות של הכ. מסך ולבחור ROLL BACK לדרייבר.

אני בדיוק הגעתי מחבר שהתקנתי לו SP2 והיתה לו אותה בעיה של ריסטים מהירים אחרי עדכון הדרייבר.

ככה אומנם אין לו את הדרייבר הכי חדש, אבל המחשב עובד.

עשית ROLL BACK לדרייבר?

אם זה לא עוזר, תנסה להשתמש בדרייבר שהגיע עם המחשב (מהCD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את 2 הריסטים שציינת.

אחד בזמן העלייה ואחד אחרי העלייה.

בזמן העלייה פעם הבאה שיקרה אני ישים פה מה שרשום.

רק איך קוראים לקובץ הזה ?

אחרי העלייה... חיפשתי MINIDUMP כטקסט אין... יש תיקייה MINIDUMP ושם 3 קבצים עם סיומת DMP שלושת אחרי פתיחה בNOTEPAD מראים חירבושים כמו:

ק3 @ D & ?m=[ v3?צ3( : @מק Fמק P P xeeב Lו7 @ D ± ¼};([ 8/ ו7( : נ‾ק*°קL P P ¨?eב לv3 @ D i ?};H[ ? 0 v3 dק2dק? H H ¤Qב / @

5};`[ ?88/( : ?צ:?צ ½ P P X2@ב

אבל הרבה יותר... איך אפשר לקרוא את זה בכלל ?

אל תדאג לזה, תקבץ את שלושת הקבצים ביחד ל ZIP אחד, תעלה לפה, יש אנשים שיודעים לפענח את זה... זה יכול לעזור בניתוח הבעיה.

לגבי ה BOOT LOGGING, תעשה את זה, וכשהמחשב נתקע (צריך לבחור באופציה כזו בכל BOOT), תעלה את הקובץ... (אחרי שהוא נתקע פעם אחד, אל תעשה עוד פעם, כדי לא למחוק את הקובץ)...

הקובץ הוא \Windows\ntbtlog.txt

----

לגבי הבעיות האלו... אני חושב שזה יותר קשור לספק לא מספיק טוב, או התקנה לא טובה של החומרה או של התוכנה (בחנות או עלידכם), שהרי ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, היא הופכת להיות יותר רגישה, וכל טעות יכולה לגרום למסך כחול....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי משום מה וואלה לא מעלה לי את הקובץ עם הMINIDUMPים... אני ינסה מחר.

בקשר לספק: TT 420Watt הוא בדר גמור למערכת כזאת, לא ככה?

ומה ז"א התקנה לא נכונה של החומרה ?

דבר ראשון אתה יכול לעשות ZIP ולהעלות את הקבצים פה בתור תוספת לפוסט, לא צריך את WALLA....

כבר שמעתי גם על TT שעשו בעיות, וגם הרכבה יכול להיות שאם כרטיס מסך צריך חיבור חשמל, לא שמו, לא שמו טוב על המעבד, לא חיברו טוב את הכרטיסים, או את הכבלים שמחברים את החלקים השונים... הכל אפשרי...

שלי זה קרה פעם, פשוט פירקתי את המחשב לחלקים, ניקיתי הכל, בדקתי שהכבלים תקינים, וחיברתי מחדש, זה עזר...

אפשר גם לריץ תוכנה כמו EVERST ו ACTIVE SMART ולקבל מדדים (אם כי לא תמיד נכונים) לגבי תקינות הדיסק וגם לגבי המתחים של המחשב, והטמפרטורות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה:

1. צירפתי קובץ ZIP שמכיל את שלושת הMINIDUMPים.

תודה על הטיפ אחי. :)

2. אם זה בעיה בתקנת החומרה כמו שאמרת אני יביא לחנות שיתקינו מחדש אני בטוח לא יתסעק בזה בעצמי,

עוד יגידו לי שהתעסקתי במה שלא צריך בגלל זה יש בעיות.

3. להתקין את הדרייברים העתיקים שיש על הדיסק זה הדבר האחרון שאני יעשה, לא נראה לי הגינוי דרייבר רשמי יכול לעשות בעיות, מלא בטא אבל רשמי ממש לא צריך לעושת שום בעיה.

מממ זהו אני הולך לישון, מחר צריך לקום מוקדם.

אני ימשיך להתעסק בזה כבר מחר, לילה טוב חבר'ה.

ושוב תודה על הכל אנשים. :):xyxthumbs:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. להתקין את הדרייברים העתיקים שיש על הדיסק זה הדבר האחרון שאני יעשה, לא נראה לי הגינוי דרייבר רשמי יכול לעשות בעיות, מלא בטא אבל רשמי ממש לא צריך לעושת שום בעיה.

החלטה שלך כמובן, אבל מנסיון (רב) אני מבטיח לך שכבר ראיתי מחשבים ש"משתגעים" עם הדרייברים החדשים, ועובדים מעולה עם ה"מקורים".

למעשה, לפני כמה שעות זה קרה לי שוב אצל חבר שהתקנתי לו את המחשב מחדש. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה:

התקנתי את הדריברים שבאו עם הדיסק רק כדי לראות האם הבעיה היא דרייברים...

מה אני יגיד לכם רבע שעה אחרי ההתקנה של הדרייברים החדשים אני יוצא מ-GTA3 ובום מסך כחול ואז ריסט.

שלא לדבר על זה ש-GTA3 עדיין מביא מלא מלא תקיעות מרגיזות שהורסות את כל הכיף במשחק, 1GB ובלי שום תוכנות ברקע הכל חלק ונקי ועדיין ה-GTA3 מביא תקיעות, זה מוגזם.

אז ככה שהבעיה היא לא דרייברים.

שאלתי אנשים אמרו לי שיכול להיות שיש לי חלקים חצי שרופים במחשב, איך אני יכו לבדוק את הנושא ?

ומישהו הצליח לקרוא את הMINIDUMP שצירפתי בהודעה למעלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהספק שלך בא עם חיבור 20 פינים. שים לב שעל השקע על הלוח יש 20 נקבות גלויות ועוד 4 מוגנות ע"י פלסטיק. קנה מתאם 20 ל 24 פינים, תוריד את הפלסטיק ותרכיב אותו כך שכל ה 24 פינים מחוברים. או שתבקש שהחנות תעשה את זה בשבילך.

תקרא את הלינק הבא:

It was the PSU all along

Despite the out right wrong details in the hardcopy of the manual a 24pin

ATX v2 power connector is essential.

Thanks everyone.

http://www.hardwareforumz.com/Gigabyte-K8NF-Winchester-Code-3000-ftopict46206.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בדיוק הרכבתי מערכת בדיוק כמו שלך ושל פותח הארד לחבר על ספק HEC300 עם 20 פינים. ב OC וברב המשחקים לא הייתה שום בעיה. במשחק אחד כבד במיוחד, כאשר הוא יוצא הוא לפעמים עושה RESET. אני לא יודע אם זה בגלל בעיה במשחק \דרייברים או ספק, אבל ה"לפעמים" גורם לי לחשוד שמדובר בספק. ואני לא יודע עד כמה כבדים המשחקים שאתה מריץ אבל כמו שאתה רואה הבחור בטרד שהבאתי הוא ראיה שמעבר לספק 24 פינים יכולה לפתור את הבעיה. מתאם ל 24 פינים עולה גרושים. לכן, שווה נסיון. אם תסתכל בטרד שהבאתי תראה שיעצו לו מנסיון לשים מתאם 24 פינים כך שכנראה שזה לא הבמקרה הראשון עם הלוח ולא האחרון וסביר להניח שעדיף 24 פינים. להזיק? קשה לי להאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק HL2, FARCRY, COD, NFSU2, UT2K4 על מקסימום eye-candy ו-AAx4/AFx8. ברקע גם רצות תכנת מסרים, הורדה ושלל תוכנות הגנה. כאמור, אין לי בעיה ולו אחת; לפעמים צריך מזל... פותח הת'ראד: כמה אמפר מוציא הספק שלך ברייל ה-12 וולט? האם יש לך אפשרות לנסות ספק אחר, אפילו 20 פין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...