המון, המון בעיות עם מחשב חדש שאמור להיות חללית... - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המון, המון בעיות עם מחשב חדש שאמור להיות חללית...

Krazy-Hawk

Recommended Posts

בקשר להארד דיסק,

דיברתי עשכיו עם החנות שממנה קניתי הוא אמר לי לבוא לתת לו את ההארד דיסק ולחזור אחרי יום לקחת אחד חדש.

אתם אומרים כדאי לקחת הפעם ?

תודה על העזרה. :)

אני לא מאמין שתרגיש הבדל בינהם.

באופן אני אני מעדיף את WD אבל אני לא חושב שיש בינהם הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחר אני כנראה מחליף את ההארד דיסק...

תגידו,

מגיע לי משלוח בחינם מהחנות שקניתי של ההארד דיסק, אחרי הכל אני לא אשם שקיבלתי סחורה מסוג ב', למה אני צריך להתרוצץ מבת-ים לפתח תקווה הלוך חזור פעמיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם התחרות של היום אתה חייב להתרוצץ או לשלם משלוח כי הם לא לוקחים את זה בחשבון של הרווח ואי אפשר לצפות מהם להפסיד בגלל פאק של היצרן. גם בסחורה סוג א' יש קלקולים ואין מה לעשות נגד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם התחרות של היום אתה חייב להתרוצץ או לשלם משלוח כי הם לא לוקחים את זה בחשבון של הרווח ואי אפשר לצפות מהם להפסיד בגלל פאק של היצרן. גם בסחורה סוג א' יש קלקולים ואין מה לעשות נגד זה.

Western Digital Is "SUG B" ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני צריך להתרוצץ מבת-ים לפתח תקווה הלוך חזור פעמיים ?

סתם הערה*

כל מי שמתכנן קניית מחשב מחנות מעיר אחרת חייב לקחת בחשבון האם הוא יוכל להשקיע זמן וכסף במספר נסיעות במקרה של תקלה.

לעיתים הבדל של 100-200 שקלים פשוט לא שווה את זה.

פשוט כי מחשב, בניגוד לדברים אחרים מורכב מהרבה חלקים נפרדים ולכן באופן יחסי יש לו סיכוי גבוה יותר להתקלקל.

שיהיה בהצלחה בכל מקרה, ותודיע בבקשה האם ההחלפה פתרה לך את הבעיה.

* כותב את זה פה כי הרבה אנשים קוראים על ה"חללית". ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Western Digital Is "SUG B" ???

STFU

5 הרד דיסקים של WDC יש לי והם עובדים חלק. אז קרה מצב שהוא קיבל דיסק פגום. מי יודע מה עבר על הדיסק הזה עד שהוא הגיע אליו הבייתה.

אולי מספיק לדבר שטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלפתי את ההארד דיסק... באתי לחנות הם שלחו אותי ליבואן כי לא היה להם מלאי... הלכתי ליבואן החליפו לי במקום הביאו לי אחד חדש שבא רק בשקית מסקנה, זה אמור לבוא ככה או צריכה להיות גם קופסא... ?

בכל מקרה אני אחרי התקנות של , ANTIVIRUS, תוכנות וכל מיני הדברים שצריך, הורדתי את התוכנה סרקתי את הכונן והוא עבר ב-2 הבדיקות גם בהמהירה וגם בקצרה, בשניהם הוא רשם V ירוק ואמר שהכל בסדר רק לא הראה תוצאות של הבדיקה (כמה סקטורים פגומים יש וכו'), אז עשיתי סורק דיסק של וינדווס והוא רשם שאין סקטורים פגומים.

ה-WinXp עולה די מהר, 2 טעינות לפעמים 3... בנתיים נראה טוב.

משחקים עווד לא ניסיתי אני ינסה מחר לראות האם התקיעות שהיו ב-GTA3 חוזרות או שזה הסתדר...

יפה עד כאן הכל חלק... רק מה עוד פעם בעיות!!! :(

המסכים הכחולים חזרו, לפחות אלה שמופעים בזמן טעינת ה-...  יש מלא דברים רשומים 3-4 שורות, הבעיה שהמסך הזה מופיע לחצי שנייה ואני לא מספיק לקרוא כלום ובום ריסט עוד פעם מסך כחול בום ריסט ואז ה-WIN סוף סוף עולה... מה עכשיו הוא רוצה מהחיים שלי ?

די זה כבר מתחיל להיות ממש מתסכל...

עכשיו דבר הכי חשוב שרציתי לשאול זה:

האם יש עוד בדיקות שאפשר לעשות להארד דיסק ולבדוק שהוא 100% ?

כי לפני שאני ממלא אותו משחקים, מוזיקה, סרטים, תוכנות שלא יקרה לי מה שקרה עם ההארד דיסק הדפוק שהחלפתי... היום הייתי צריך לצרוב 4 דיסקים של לגבות את כל מה שהיה על הכונן בדפוק ההוא...

תודה מראש על העזרה חבר'ה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אפשרות שלא לקחו בחשבון עד כמה שראיתי זה שהכרטיס מסך גורם למסכים הכחולים

אם יש לך אפשרות להשיג כרטיס אחר ב תנסה לשים אותו ותגיד אם שוב יש מסכים כחולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה כבר מוגזם,

ב-15 שעה האחרונה קיבלתי 5 פעמים מסך כחול שונה מהקודם, מופצץ במלא כתוב.

כרגיל: אי אפשר לקרוא כלום, פעמיים ריסט ואז המחשב עולה...

4 פעמים ברציפות בדיוק כשאני בא לשלוח הודעה... ועוד פעם סתם שהייתי בשולחן עבודה...

עוד אחד כזה ואני מאושפז באברבנל... :pissed::nixweiss::bash::(>:(

ולצערי אין לי מאיפה לקחת כרטיס PCIE לכל מי שאני מכיר יש AGP...מה עכשיו ללכת לחנות לדרוש שיחליפו לי כרטיס מסך ?

תודה לכם על העזרה והתמיכה חבר'ה. :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה כבר מוגזם,

ב-15 שעה האחרונה קיבלתי 5 פעמים מסך כחול שונה מהקודם, מופצץ במלא כתוב.

כרגיל: אי אפשר לקרוא כלום, פעמיים ריסט ואז המחשב עולה...

4 פעמים ברציפות בדיוק כשאני בא לשלוח הודעה... ועוד פעם סתם שהייתי בשולחן עבודה...

עוד אחד כזה ואני מאושפז באברבנל... :pissed::nixweiss::bash::(>:(

ולצערי אין לי מאיפה לקחת כרטיס PCIE לכל מי שאני מכיר יש AGP...מה עכשיו ללכת לחנות לדרוש שיחליפו לי כרטיס מסך ?

תודה לכם על העזרה והתמיכה חבר'ה. :):xyxthumbs:

אם ממש נמאס לך להתעסק עם המחשב הזה, תרים טלפון לחנות ותגיד לו שאתה מחזיר לו את המחשב עד שהוא יתקן אותו.

תן להם לשבור את הראש ולך תהנה מהחיים.

כמובן שלנסות לסדר לבד כנראה יהיה מהיר יותר בסופו של דבר.

בקשר לריסטים המהירים, יש לי פתרון אני חושב.

בפעם הבאה שהמחשב עושה RESET, תלחץ F8 לפני שהXP מתחיל לעלות.

יופיע לך תפריט על המסך.

צריכה להיות שם אופציה שאומרת לא לעשות RESET במקרה של SYSTEM ERROR רציני.

זה אמור לתת לך הזדמנות לקרוא מה הבעיה, ולנו עוד מידע לגבי הפתרון שלה.

עוד דבר לנסות זה בDEVICE MANAGER להיכנס להגדרות של הכ. מסך ולבחור ROLL BACK לדרייבר.

אני בדיוק הגעתי מחבר שהתקנתי לו SP2 והיתה לו אותה בעיה של ריסטים מהירים אחרי עדכון הדרייבר.

ככה אומנם אין לו את הדרייבר הכי חדש, אבל המחשב עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ממש נמאס לך להתעסק עם המחשב הזה, תרים טלפון לחנות ותגיד לו שאתה מחזיר לו את המחשב עד שהוא יתקן אותו.

תן להם לשבור את הראש ולך תהנה מהחיים.

כמובן שלנסות לסדר לבד כנראה יהיה מהיר יותר בסופו של דבר.

בקשר לריסטים המהירים, יש לי פתרון אני חושב.

בפעם הבאה שהמחשב עושה RESET, תלחץ F8 לפני שהXP מתחיל לעלות.

יופיע לך תפריט על המסך.

צריכה להיות שם אופציה שאומרת לא לעשות RESET במקרה של SYSTEM ERROR רציני.

זה אמור לתת לך הזדמנות לקרוא מה הבעיה, ולנו עוד מידע לגבי הפתרון שלה.

יודע מה אחי זה מה שכנראה אני יעשה, מספיק עוד ריסט אחד כזה וביי שיבואו לקחת את המחשב הזה, די מה זה כמה בעיות: הארד דיסק דפוק, -RW בהתחלה דפוק החלפתי גם אותו (בהתחלה היה אחד של סוני), כרטיס מסך כנראה דפוק... גם בסופו של דבר מגיע לי פיצוי על ה-15 פעם שהתקנתי גרסאות שונות של WINXP כדי להיות בטוח שזה לא בעיה של תוכנה, על הדיסקים שהלכו לי בצריבות בשביל לגבות מה שהיה על ההאד דיסק הדפוק שהחלפתי, התרוצצויות מבת-ים לפתח תקווה, כל זה בזבוז זמן יקר... די חלאס קניתי מחשב חדש במזומן מכספי שלי, עשיתי סקר די ארוך, השוואות, קראתי 1000 מאמרים על חומרה עשיתי הכל בשביל לקנות מחשב, להתקין ולהנות ממנו בלי דאגות, בחיים שלי לא תיארתי לעצמי שאני יאכל כל כך הרבה חרא. :pissed::nixweiss:

כולה מחשב מזורגג מה אני אוכל את עצמי, ניתן להם את המחשב שישברו את הראש. :sleep:

אני בנתיים ילך לשחות בבריכה הקרובה...  :hi::cool2:

שוב תודה רבה לכולכם על העזרה והתמיכה חבר'ה, אתם אחלה.  :xyxthumbs::)

עריכה:

לא שמתי לב לחלק השני של ההודעה שלך אחי,

פעם הבאה שאני יקבל מסך כזה אני יעתיק לפה את מה שהוא רושם לפי איך שאמרת,

רק כדי לדעת מה גורם לבעיה... את המחשב הם יקבלו בכל מקרה שיתעסקו איתו אני יותר לא מבזבז זמן ועצבים על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הריסט הוא בזמן שה עולה, תעשה F8 כשהוא עושה BOOT, ואז תעשה BOOT WITH LOGGING ENABLED ואז אמור להיות לך קובץ בספרית ולראות איפה זה קורה....

אם זה קורה אחרי שה עלה (הממשק הגרפי), אז יש קובץ בתיקית MINIDUMP בתוך ה תשים אותו פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...