Project: Ghost In The Shell (05/08/05 update Page 20) - עמוד 10 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project: Ghost In The Shell (05/08/05 update Page 20)

Arik.G

Recommended Posts

בבקשה:

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_158&products_id=812

עריכה (17/06/05):

ביזיון מה שהולך בחנויות הום סנטר ו אייס, היו הלכתי לחפש כמה דברים ממש פשוטים: חוטי חשמל, צינור שקוף דק, משחת פילוש, מסורית ממש דקה לאלומיניום.

ואם מה חזרתי?! עם דיסקיות חיתוך לדרמל, אין להם פשוט כלום! נאדא! ועוד כל המוכרים מסתכלים אלי כמו על דפקט.  :pissed:

אני ממש ממש מאוכזב! פשוט גואל נפש.

היתי חייב להוציא את זה פשוט כי זה מרתיח אותי שצריך לעבור חצי מדינה כדי למצוא משהו פשוט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 201
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין כלום במדינה החסרת תועלת הזאת, עזוב אותך משחת פילוש ומסורית דקה, בשביל גומי u מסכן הלכו לי 14 יום מהחיים והייתי צריך לנסוע חצי מדינה..

דרך אגב ההרדקנו2 ממש חמוד והמסכים לא עובדים על חיבור חשמל אלא סוללות קטנות כמו של מצביע , איך ניתקת את המסכים בקלות בלי שנשאר סימן? התפיסה שלהם נראת עומדת על שלה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביזיון מה שהולך בחנויות הום סנטר ו אייס, היו הלכתי לחפש כמה דברים ממש פשוטים: חוטי חשמל, צינור שקוף דק, משחת פילוש, מסורית ממש דקה לאלומיניום.

ואם מה חזרתי?! עם דיסקיות חיתוך לדרמל, אין להם פשוט כלום! נאדא! ועוד כל המוכרים מסתכלים אלי כמו על דפקט.  :pissed:

אני ממש ממש מאוכזב! פשוט גואל נפש.

היתי חייב להוציא את זה פשוט כי זה מרתיח אותי שצריך לעבור חצי מדינה כדי למצוא משהו פשוט!

הם מסתכלים עליך כמו על "דפקט" כי אתה קצת יותר מקצועי ויודע מה הוא רוצה ! וגרוע מכך זה לא פשוט זה בסיסי!!!

ואריק ידידי - גועל נפש !!

התפיסה של המסכים ממש ממש פשוט והיתן להוציא אותם מהתבנית בקלילות יתרה ! וזה פשוט מרגיז שהם על כאלו !

איפה מצאת בסוף גומי U ?? אני צריך גם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למסכים, לקחתי מברג שטוח קטן ולחצתי על שתי המגרעות הקפיציות שבצידי המסך, הפעלתי לחץ בצד אחת עם היד לכיוון הוצאת המסך

ולחצתי על המגרעת באותו צד, כשהוא יצא טיפה עשיתי את אותו הדבר בצד השני וכששני המגרעות השתחררו הוצאתי אותו.

וamisha גומי U יש בזיגזאג.

ואין בעיה לדעתי עם הסוללות, זה דווקה חוסך בעוד חוטים והסוללות מחזיקות מלא זמן ככה שזו לו בעיה.

ראיתי מסכים כאלה בחנות בחו"ל עם תאורה כחולה יפיפיה ועלים רק 14 דולר למסך.

tmp-25.jpg

http://www.frozencpu.com/tmp-25.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה, יש עוד התקדמות קטנה, ציפיתי את החלק העליון והאחורי בפרספקס, הוספתי מאוורר 80 מ"מ מאחורה.

עוד לא הורדתי את הניילון מהפרספקס בגלל זה הוא לא שקוף.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד אבל למה אתה צריך שתי מארזים? מה אתה עושה עם הישן?

תכלס אני לא צריך עוד מארז, אבל בא לי לבנות עוד אחד, אז למה לא.

בתוך הישן אני כנראה ירכיב את ה P3 הישן שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...