זמן בטריה נמוך ביותר בIHP-120! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זמן בטריה נמוך ביותר בIHP-120!

RoyShefy

Recommended Posts

לא, אתה יכול לשלוח את זה ל-iRiver העולמית שיחליפו לך... :-X

מה שכן, אתה יכול לבוא ליבואן בארץ ולבקש ממנו שישלח בשבילך ואז הוא כבר ידאג לכל הסידורים.

כמובן שהוא יקח ממך את עלות המשלוח (שהיית משלם לבד במילא).

http://www.iriver.arcadia.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב זכרוני IRIVER העולמית משלמת על המשלוח חזרה (בניגוד לחברות אחרות שדורשות שאתה תשלם על הכל, אם האחריות לא במדינה שלך)...

הבעיה של (להבנתי), היא שגם כשמהכשיר עצמו במצב כבוי, הוא בעצם ב SLEEP MODE ולא ממש לא עובד (עדיין יש בזבוז בטרייה בניגוד לנגנים אחרים), וזה מקצר את זמן הבטרייה, אם כי זה היה בעיקר בעיות בדור הראשון... (לא הייתי קורא לזה מוצר פגום), בדור הרביעי זה בעיה פחותה, ויש לזה יתרונות (כמו זמן תגובה מידי כשמדליקים אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב זכרוני IRIVER העולמית משלמת על המשלוח חזרה (בניגוד לחברות אחרות שדורשות שאתה תשלם על הכל, אם האחריות לא במדינה שלך)...

הבעיה של (להבנתי), היא שגם כשמהכשיר עצמו במצב כבוי, הוא בעצם ב SLEEP MODE ולא ממש לא עובד (עדיין יש בזבוז בטרייה בניגוד לנגנים אחרים), וזה מקצר את זמן הבטרייה, אם כי זה היה בעיקר בעיות בדור הראשון... (לא הייתי קורא לזה מוצר פגום), בדור הרביעי זה בעיה פחותה, ויש לזה יתרונות (כמו זמן תגובה מידי כשמדליקים אותו).

אם זה מה שגרם לבעיה אז זה בטוח לא מוצר פגום, אבל לפי דעתי זו בהחלט פונקציה לא שימושית..

אז לוקח 5 שניות לנגן לעלות, ביג דיל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא לא לא

אין קשר.

העובדה שהבטרייה של האייפוד "מתבזבזת" גם כשהוא מכובה (בגלל אותו מצב SLEEP) לא קשורה לעובדה שכל סידרת האייפודים (שאני כרגע לא זוכר איזה דור(ות)) היתה פגומה, והסוללה פשוט מתה לאחר מספר חודשים.

(וחבל שאתם לא קוראים את הביקורת על ה-H120 פה באתר, מוסבר בה הכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר ההוא כתוב בברור שזה קורה רק אחרי שנתיים שלוש!

מאז שהיא עוזבת את הפס ייצור של המפעל שיצר אותה

וקצת קשה לדעת בדיוק לפני כמה זמן ייצרו אותה, מה שבטוח, שזה היה לפני שהוא קנה את המכשיר

ולך תידע כמה זמן הבטריה(כולל לפני שתקעו אותה במכשיר) הייתה במחסן.

אני לא אומר שכל ה Li-ion דפוקות, להיפך יש גם כאלה שמחזיקות יותר מ-3 שנים בלי בעיות,

מצד שני יש כאלה שעושות הרבה בעיות (כמו הבטריות של הלבנת IBM הניידת שלי)

http://www3.sympatico.ca/milnoc/TP600Battery/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...