מה מכונית החלומות שלכם? - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מכונית החלומות שלכם?

888

Recommended Posts

ברור לי שהם לא יתנו לי לנהוג בלי רישיון, אמרתי שאני מקווה להוציא רישיון עד אז (זה ביוני... יש סיכוי די גדול שיהיה לי כבר רישיון)...

ותהיה בטוח.. אני אהנה... ;)

לא יתנו לך לנהוג גם עם רישיון כי אתה תהייה נהג חדש והביטוח שלהם פשוט לא יכסה את זה... אני מאמין שצריך להיות מגיל 24 ומעלה ו/או להיות בעל ותק בנהיגה של 5 שנים ומעלה (מה שנקרא נהג ותיק. אחרי נהג חדש יש גם נהג צעיר ורק אחרי 5 שנים אתה נהג ותיק) כדי לנהוג בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מכונית החלומות שלי, שלא יהיה לי בחיים כסף בשביל לקנות אחת כזאת, בגלל זה היא מכונית החלומות שלי היא ללא ספק ה ASTON MARTIN DB9 :) :

Aston_Martin_DB9.jpg

היתי מת לעשות סיבוב באחת כזאת  :smile1:

מכונית  החלומות שכנראה שיהיה לי כסף אליה בקרוב זאת היא ה מרצדס 190 :

Mercedes-190-01.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאתי עם המנוע V6 ?

כן , היא פשוט מדהימה ויחסית למחיר אתה מקבל יופי של ביצועים עם אחיזה מטורפת . ככה לפחות התרשמתי מ-Top Gear ...

באמת חבל שלא יביאו אותה לארץ , הייתי שוקל במלוא הרצינות לגייס כספים .

חשבתי כל שנה הם מוציאים F-50 חדשה . אז למה ראיתי שבשנת ה-40 למפעל הם הוציאו F-40 , ובשנת ה-50 F-50 ובגלל שכולם התלהבו הם החליטו להוציא F-50 מחודשת כל שנה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוזוקי סוויפט שנת 88 האוטו שלי ומה להגיד לכם הוא חלומי כן כן ישן ופשוט אבל פשוט אין לי תקלות הוא מהנה לנהיגה (טוב זה לא איפרזהwrx אבל אני נהנה מספיק)

אתם יודעים מה אם אתם מתעקשים אז אני ילך על הסוויפט החדשה שאמורה לצאת עודמעט.

טוב עכשיו לפנטזיות לחלומות

ford gt החדשה

איך לא היא פשוט מדהימה

אוי שיט הרטבתי את המכנסיים :smile1: :smile1: אתם יודעים איך זהעם מכוניות כאלה

נ.ב גם המייבאך באה בחשבון ביחוד אחרי שישבתי בה!!! :D ;D :D וואללה מכונית נוחה אני הייתי שמח לקחת אותה לחרקות במגרש של טדי :silly::screwy::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה אמר קודם משהו כל מרצדס SLK.. טוב אז ראיתי אחת אתמול בחנייה של הגרנד קניון בחיפה..  :o  אוטו מדהים!!!

בכל מקרה הבחירה שלי (אם משהו מכיר) זה הקוניגסג CCR.. שעולה משהו כמו 600 אלף דולר בחול...

ccr3_640.jpg

ccr4_640.jpg

james_holm_1.jpg

ccr_yel_above_close.jpg

james_holm_3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה אמר קודם משהו כל מרצדס SLK.. טוב אז ראיתי אחת אתמול בחנייה של הגרנד קניון בחיפה.. :o אוטו מדהים!!!

ראיתי אותה גם היא עברה ליד האוטו שלי, ברמזור, יצאו לי העיינים :o

ופורש 911 ,אני רואה כמעט כל יום , וגם BMW M6.

וגם מאזדה MX5 שחורה ,אבל אותה אני רואה בקושי, אני רואה אותה ברחוב חונה עצל שכן.

יש לי איזה שכן ערבי מניאק עם מרצדס קבריולה כל שהיא ,בלי גג, שני מושבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...