משהו שמשגע אותי רציני פה - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו שמשגע אותי רציני פה

Magneto

Recommended Posts

אירופה יקרה יותר מהארץ ולא קשור למשכורות שהם מקבלים פחית קולה במכונה עולה לך 5 יורו בארץ 5 שקל אתה רוצה להגיד לי שהם מרוויחים פי כמעט 6 מכול עובד בארץ?

אני הייתלי שלוש פעמים באירופה והכול שם יותר יקר מבארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אירופה יקרה יותר מהארץ ולא קשור למשכורות שהם מקבלים פחית קולה במכונה עולה לך 5 יורו בארץ 5 שקל אתה רוצה להגיד לי שהם מרוויחים פי כמעט 6 מכול עובד בארץ?

אני הייתלי שלוש פעמים באירופה והכול שם יותר יקר מבארץ.

זה מתקזז עם דברים אחרים שיותר גדולים,

למשל מכוניות שם עולות כמעט חצי ממה שעולה פה...

כמה פחיות קולה שלא תקנה, זה לא ישתווה לכסף שאתה חוסך בקניית דבר גדול כמו אוטו למשל.

הדבר היחיד שזול פה בארץ זה נרגילות והטבק וגם זה בזמן האחרון עלה בטרוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות לוקחים פול מיסים על מכוניות ואין תחרות(יש רק יבואן אחד לכול מותג) אם תיפתח תחרות המחירים ירדו ואם ירדו המיסים אז בכלל וזה יקרה.

אולי משהוא בנידון סוף סוף מתחיל

http://www.themarker.co.il/tmc/article.jhtml?ElementId=%2Fibo%2Frepositories%2Fstories%2Fm1_2000%2Fskira20050126_532103.xml&origin=ibo&layer=hp&layer2=&layer3=cars

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לך יש שיקולים נוספים על פני שאר האנשים שכאן למה להיות במקום אחר. אין לך שום זיקה עממית למקום- ולאחרים יש.

ואגב, לגביי חתונה- סליחה בן דוד שלי פגש בחורה שהוא אוהב, והיא לא יהודיה- והם ממש לא סובלים כאן- לחתונה דפקו גיחה לקפריסין- כאן הם מוכרים כבעל ואשה אפילו שהיא לא יהודיה.

אני פשוט לא יודע מה ההשלכות לכך שאת לא יהודיה ולכן לא אומר סתם - את בטח יודעת יותר טוב- לכן לך יש שיקולים /מניעים נוספים לעבור למדינה אחרת מאשר מישהו שהוא יהודי שחי כאןץ אבל עזבי נו אנחנו עכשיו נכנס לוויכוח אחר לגמרי

רגע, למה שאני אצתרך להוציא מהכסף שלי מאות דולרים כדי להתחתן בקפריסין, בלי כל החברים והמשפחה נוכחים, במקום להתחתן כמו כל בנאדם בארץ שהוא חיי בה, משלם בה מיסים ועשה בה צבא? זה דיי מכוער לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי מדינה מתחתנים חתונה אזרחית, אין לך מה להתבכיין, מי שלא מעוניין בחתונה לפי הדת היהודית יכול להתחתן חתונה אזרחית.

את החגיגה עים המשפחה והחברים שלך את יכולה לעשות בארץ.

דרך אגב,מדוע את לא לומדת באמריקה הנאורה את מקצוע הוטרינריה?

ועוד דבר,כשתחליטי לחזור לארץ אל תצפי שמשהו יממן לך את הכרטיס טיסה ויתן לך מענק כמו בפעם הראשונה שהגעת לכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאמריקקה היא מדינה נאורה. פשוט יש לי חברים שם ובקנדה יש לי גם משפחה.

ועדיין אף אחד לא ענה לי על השאלה - למה לכל הרוחות אני צריכה להתחתן אזרחית בחו"ל? לא רוצה! זכותי הבסיסית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאמריקקה היא מדינה נאורה. פשוט יש לי חברים שם ובקנדה יש לי גם משפחה.

ועדיין אף אחד לא ענה לי על השאלה - למה לכל הרוחות אני צריכה להתחתן אזרחית בחו"ל? לא רוצה! זכותי הבסיסית!

אבל את סותרת את עצמך!!! כי זה הרי מה שתעשי - תסעי לחו"ל בשביל להתחתן!!! אז תסעי לארה"ב ושם תוכלי להתחתן- מה ההבדל?

את לא יכולה להתחתן בחתונה יהודית כי את לא יהודיה כמו שלא תוכלי להתחתן בחתונה קתולית כי את לא קתולית- אין פה שום אפליה ושום דבר פסול!

ולמה את לא אומרת בארה"ב "למה אני לא אקבל את כל הזכויות שיש לאזרחים רק בגלל שאין לי אזרחות? זכותי לקבל בדיוק כמו כולם" - על אותו משקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולצערנו הרב, במדינת אין נישואים אזרחיים, בניגוד מוחלט לדמוקרטיה

להזכירכם, בדמוקרטיה יש משהו קטן מאוד, אך חשוב שנקרא "חופש דת" שמלבד

שלתת לכל אחד לעשות מה שבא לו בתחום הדת (מלבד להקריב קורבנות אדם וכד')

תחת זה נכנס גם ה"חופש מדת" שאמור לאפשר לאנשים לחיות את חייהם

באורח חיים חילוני לגמרי, באם הם מעוניינים בכך

ולצערנו הרב, במדינת אין את האפשרות הזאת

אני לא אומר שצריך לבטל נישואים דתיים, אין לי בעיה שמי שרוצה את זה יתחתן ככה,

אבל למה אני, חילוני גמור, צריך לעבור כפייה דתית אם אני רוצה להתמסד? או לחלופין

להוציא הרבה כסף על טיסה לחו"ל ולהתחתן אזרחית שם. שלא נדבר שזה מטומטם ממש

שמדינת מקבלת נישואים אזרחיים שנעשו בחו"ל אך מסרבת שיהיו כאלה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shimmi1982 היא לא רוצה חתונה יהודית היא רוצה חתונה אזרחית.

מה אתה אומר, באמת? וואי איזה מזל שאתה כאן להגיד לי את זה- מה הייתי עושה בלעדייך? (לפני שאתה מגיב תקרא את השתלשלות ההודעות... ולא רק את ההודעה האחרונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר, באמת? וואי איזה מזל שאתה כאן להגיד לי את זה- מה הייתי עושה בלעדייך? (לפני שאתה מגיב תקרא את השתלשלות ההודעות... ולא רק את ההודעה האחרונה)

קראתי טוב מאוד את השתלשלות הארועים, וזה נראה שאתה מתעלם מהעובדה שהיא מעוניית באופציה של חתונה אזרחית בארץ.

Merrymoon שאלה פעמיים:

והנה "התשובה" שלך:

אבל את סותרת את עצמך!!! כי זה הרי מה שתעשי - תסעי לחו"ל בשביל להתחתן!!! אז תסעי לארה"ב ושם תוכלי להתחתן- מה ההבדל?

את לא יכולה להתחתן בחתונה יהודית כי את לא יהודיה כמו שלא תוכלי להתחתן בחתונה קתולית כי את לא קתולית- אין פה שום אפליה ושום דבר פסול!

ולמה את לא אומרת בארה"ב "למה אני לא אקבל את כל הזכויות שיש לאזרחים רק בגלל שאין לי אזרחות? זכותי לקבל בדיוק כמו כולם" - על אותו משקל!

תסלח לי אבל זה לא תשובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי טוב מאוד את השתלשלות הארועים, וזה נראה שאתה מתעלם מהעובדה שהיא מעוניית באופציה של חתונה אזרחית בארץ.

Merrymoon שאלה פעמיים:

והנה "התשובה" שלך:

תסלח לי אבל זה לא תשובה...

הבכוונה בסתירה היא שהיא רוצה לעזוב לחו"ל כשסיבה אחת מתוך רבות שציינה שכאן בשביל להתחתן היא צריכה להתחתן בחו"ל- החלק הסותר כאן זה שהפתרון שהיא מציעה זה...אהמ...להתחתן בחו"ל- כאילו - זה לא טוב (ואני מסכים) אז איך היא פותרת את זה ? בדיוק בצורה שהיא נגד, זאת הסתירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יסביר לך בדיוק למה אין פה חתונה אזרחית....

מאוד פשוט אנחנו במדינת -נכון? יש פה יהודים-נכון? זו היא מדינה של יהודים.....

על פי היהדות(לא משנה כרגע אם את מסכימה איתה או לא...) אם את לא יהודיה ואת מתחתנת עם יהודי הילדים שלכם לא יהיו יהודים...

אנחנו במדינת העם היהודי ולכן חשוב שיהיו פה יהודים אם כל אחד יתחתן פה עם מי שהוא רוצה(הכוונה לא לפי היהדות....) ל תשאר היהדות פשוט....

ותהיה לנו מדינה עוד יותר גזענית.....

אנשים לא ידעו עם מי הם מתחתנים וזה יצור בלאגן.....

ומה לעשות?!-זו מדינה של יהודים ואם לא יהיו פה יהודים אז למה אנחנו פה?

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...