הכרזה גדולה ב SUPRNOVA ב 30 לחודש (להתראות EMULE ?) - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרזה גדולה ב SUPRNOVA ב 30 לחודש (להתראות EMULE ?)

icebreak

Recommended Posts

ברגע, שכותבים את התוכנה כך שהGUI הוא בסה"כ עוד מודול שאפשר חבר ולהרכיב, הדבר נהיה הרבה יותר הגיוני. כדי לכתוב GUI חלק, אין ברירה אלא לכתוב אותו NATIVE לכל .

לכתוב ב GTK בשביל , כשבמקום אפשר לכתוב ה MFC - זה פשוט פשע :P

AZUREUS למשל, באמת אחת הקליינטים היותר טובים שיש היום הוא כבד מאוד יחסית, וכל זה בגלל שהוא כתוב ב Java. אז נכון, זה פחות כאב ראש למתכנתים, אבל לך תנסה להריץ אותו על מחשב ישן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את הGUI כותבים עם Nמשק שעובד בכל הפלטפורמות על קומפילר שעובד על כל הפלטפורמות לכ הכי קל זה לבנות על GCC+GTK/WXWINDOWS

בקשר לN_GAGE אני יודע שאני צריך לכתוב נBOOTLOADER(זה לא כל כך קשה כפי שזה נראה לך מה שצריך זה ידע טוב בARM ASM כלומר קוד המכונה של מעבדי הבוטלודר זה דבר פשוט הוא טוען את הקרנל לזיכרון וקופץ לנקודת הזיכרון שבו נטען הקרנל (ככה זה לפחות בX86)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הGUI כותבים עם Nמשק שעובד בכל הפלטפורמות על קומפילר שעובד על כל הפלטפורמות לכ הכי קל זה לבנות על GCC+GTK/WXWINDOWS

זאת הדרך לחסוך בזמן פיתוח. כדי לבנות GUI באמת טוב ה אין תחליף ל MFC או אפילו לירידה לרמה של win32 api.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והפתרון היותר חכם לזה הוא לתכנן את התוכנה כך שניתן יהיה לכתוב GUI שונה לכל , ככה שבכל יהיה GUI טוב.

אני מניח שמי שניסה להריץ את exeem מסכים איתי שהאיטיות פשוט לא סבירה, נכון?

התוכנה יחסית די איטית, אפילו על מחשב כמו שלי. אני אומר את זה אפילו בלי להשתמש בתוכנה באופן שוטף (כי אין לי סיריאל), אלא רק מהפעלה ורושם ראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הקובץ עם הראיון עם sloncek ברדיו ההוא

הבנאדם נשמע כאילו פיצצו אותו מכות... עד שהוא מדבר!!!!!!

הוא גרם לי לרצות לסיים את העבודה של החברה שפיצצו אותו :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חיפושים דיי ארוכים הצלחתי למצוא לינק:

http://82.149.22.18/eXeem%20BETA%200.16.zip

ואני מצאתי לינק אחרי חיפוש אחד קצר (EXEEM DOWNLOAD), בכל מקרה זה לא משנה, כי צריך SERIAL # כדי להשתמש בתוכנה ואת זה אין לך משם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...