הכרזה גדולה ב SUPRNOVA ב 30 לחודש (להתראות EMULE ?) - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרזה גדולה ב SUPRNOVA ב 30 לחודש (להתראות EMULE ?)

icebreak

Recommended Posts

כמה דברים ש slocneck אמר בראיון:

1. exeem ישחורר בזמן הקרוב אך לא בשבוע שבועיים הקרובים.

2. לא יעלה כסף, יופיעו מספר פרסומות בתוכנה.

3. יהיה קישור באתר suprnova.org לתוכנה כשהיא תשחורר, יהיה אפשר להשיג את התוכנה מהאתר exeem.com

4. הם עוד לא יודעים מה יהיה עם suprnova.org הם לא החליטו, יעדכנו בהמשך, כרגע הם מתרכזים בeXeem.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש רק בעיה אחד-זה בנתיים רק לווינדוס הם לא אמרו אם יהיה את זה ללינוקס כי ביטורנט היה ללינוקס עכשיו מה אני יעשה וכל אלא שמשתמשים בלינוקס

אל תדאג... אם וברגע שזה יתפוס (או אפילו לפני), מישהו כבר יעשה לזה המרה ל ... בשלב הראשוני הם כנראה עושים בעיקר בדיקות ל PROTOCOL ולכן מעדיפים להתרכז בקוד יחיד (באמת חבל שהם לא עשו את זה ב PYTHON כמו ב BITTORRENT המקורי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא טוב שהם לא עשו את זה בפיטון הם עשו את זה בPERL בשילוב עםVC(לפי ה0.16 BETA שהורדתי) שפות סקריפטינג נותנות דבר אחד טוב:

לכל מחשב שיש VM לשפה אפשר להריץ את זה בלי שינוי בקוד אבל זה גם החולשה הגדולה שלו זה צורך הרבה משאבים ועובד כמו צב(ראה EMERGE בגנטו)

ד"א יש איפה שהוא את הקוד של התוכנה ?ידוע אם הם ישחררו את הרוד לחופשי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא טוב שהם לא עשו את זה בפיטון הם עשו את זה בPERL בשילוב עםVC(לפי ה0.16 BETA שהורדתי) שפות סקריפטינג נותנות דבר אחד טוב:

לכל מחשב שיש VM לשפה אפשר להריץ את זה בלי שינוי בקוד אבל זה גם החולשה הגדולה שלו זה צורך הרבה משאבים ועובד כמו צב(ראה EMERGE בגנטו)

ד"א יש איפה שהוא את הקוד של התוכנה ?ידוע אם הם ישחררו את הרוד לחופשי?

עדיין לא ידוע כלום מעבר למה שפורסם (וזה לא הרבה, ואין כרגע לא את התוכנה ולא את הקוד)... מאיפה אתה רואה שהם עשו חלקים ב PERL ??

לא בטוח שה EMERGE היה רץ הרבה יותר מהר אם היה נכתב ב C++...

------

EMERGE SYNC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VC אני יודע כי יש קובץ שנקרא MSVC...

PERL כי שאני מריץ עם WINE הוא ביקש משהו קשור לPERL אבל עכשיו משום מה זה לא מבקש

אבל יש קובץ בשם EXEEM<MANIFEST שמופיע כמה דברים על הקומפליר הנה:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes"?>

<assembly xmlns="urn:schemas--com:asm.v1" manifestVersion="1.0">

<assemblyIdentity

processorArchitecture="x86"

version="5.1.0.0"

type="win32"

name="Controls"

/>

<description>Super wxPerl Application</description>

<dependency>

<dependentAssembly>

<assemblyIdentity

type="win32"

name="Microsoft.Windows.Common-Controls"

version="6.0.0.0"

publicKeyToken="6595b64144ccf1df"

language="*"

processorArchitecture="x86"

/>

</dependentAssembly>

</dependency>

</assembly>

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הבנתי, טוב, נראה שה BACKBONE נכתב ב C++ (משתמש ב BOOST שזה ספריית C++ ו LIBTORRENT שכתוב בC++), ועכשיו אני רואה בקובץ שלך שזה משתמש ב WXPERL כנראה בשביל ה GUI....

קיצר, כל הספריות BOOST, LIBTORRENT ו WXPERL קיימות למערכות גם, לכן נראה לי שלהפוך את התוכנה ל הוא עניין פשוט וקל (ויתבצע כנראה בסמוך למתי שיוציאו את המוצר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, מאיפה המידע על כך שexeem משתמש ב Libtorrent?

(שהיא ד"א באמת אחת מספריות הביטורנט הטובות שקיימות היום, למרות היותה בשלב של גרסת בתא, עם כל המשתמע מכך)

HELP -> ABOUT או משהו כזה.. רשום שם ב COPYRIGHT... ומה כלכך טוב ב LIBTORRENT מול שאר הדברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מימוש מאוד יעיל (מבחינת שימוש בזכרון/CPU), בגלל זה הם גם הכריזו שexeem יפעל על מחשב עם 200MHZ ויצרוך רק 10 מגה .

החסרונות - עדיין בגרסת בתא ויש כמה וכמה באגים (חלק מהם היה לי הכבוד המפוקפק לתקן), מתקמפל רק על VS7.1 בצורה שלמה ולכן צריך להוסיף את msvcp71.dll ו msvcr71.dll להתקנה.

עריכה:

רשמים ראשונים שלי מ exeem -

אני לא יודע איזה פרוטוקול מתוחכם הם מימשו בדיוק, אבל ה GUI שלהם פשוט חובבני בצורה מגוחכת (מבחינת איטיות ובאגים. מבחינת המראה הוא דוקא לא כ"כ גרוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאתה מקבל שאתה משתמש בWXPERL ועניין הפורטינג לא כל כך פשוט שחכתה שזה כתוב בVC צריך לעביר הכל כדי שזה יתקמפל גם בGCC

משהו לא קשור:

למישהו יש מידע ספציפי איזה חומרה הN_GAGE משתמש לא כמו שכתוב באתרים ARM9 104MHZ אלא בדיוק איזה הוא משתמש של איזה חברה כל מיני פרטים על הN_GAGE כי אני חושב לעשות פורט של שARM לN_GAGE (בעזרת הרבה למידה ורצון ) אבל אני מחפש פרטים ולא מוצא.

יש לי אחד כזה בבית אבל אני לא יכול לפתוח אותו עכשיו כדי לראות מה יש בו בפניים אולי למישו יש תמונה שלו של הCHIP בקיצר שהוא פתוח(לא שמוציאים את הפנאל אלא שמוציא את המסך וכו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאתה מקבל שאתה משתמש בWXPERL ועניין הפורטינג לא כל כך פשוט שחכתה שזה כתוב בVC צריך לעביר הכל כדי שזה יתקמפל גם בGCC

והפתרון היותר חכם לזה הוא לתכנן את התוכנה כך שניתן יהיה לכתוב GUI שונה לכל , ככה שבכל יהיה GUI טוב.

אני מניח שמי שניסה להריץ את exeem מסכים איתי שהאיטיות פשוט לא סבירה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והפתרון היותר חכם לזה הוא לתכנן את התוכנה כך שניתן יהיה לכתוב GUI שונה לכל , ככה שבכל יהיה GUI טוב.

עריכה:

כל דבר חוץ מה GUI, הוא לגמרי cross platform (והכוונה היא ל libtorrent ו boost)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והפתרון היותר חכם לזה הוא לתכנן את התוכנה כך שניתן יהיה לכתוב GUI שונה לכל מערכת הפעלה, ככה שבכל מערכת הפעלה יהיה GUI טוב.

למה לכתוב GUI שונה לכל מערכת הפעלה ? זה כאב ראש מבחינת תחזוקת קוד ותאימות.. הכי טוב זה להשתמש במשהו מספיק כללי (סטייל WXWINDOWS או GTK) שתוכל להשתמש בו בכל מערכת הפעלה. הבעיה כמובן שלרוב יוצא שהממשק פחות מגיב כמו איזה NATIVE GUI, אין מה לעשות תמיד יש קצת TRADEOFF (למרות שבמחשבים של היום הפערים קטנים)...

אני חושב ש azureus תוכנה מעולה (והיתרון JAVA כמובן שעובד גם וגם), הממשק לא הכי חלק, אבל רץ על הכל והכי חשוב נותן מהירות מעולה.

-----

לגבי ה N-GAGE אני חושב שזה קצת יותר בעיה.. אתה צריך לעשות שם איזה BOOTLOADER שיעלה את ה לפני הקוד שלהם.. דבר לא פשוט בכלל (לפני שאתה בכלל מתעסק עם כל נושא ההמרה עצמה כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מידע ספציפי איזה חומרה הN_GAGE משתמש לא כמו שכתוב באתרים ARM9 104MHZ CORE אלא בדיוק איזה הוא משתמש של איזה חברה כל מיני פרטים על הN_GAGE כי אני חושב לעשות פורט של שARM LINUX לN_GAGE (בעזרת הרבה למידה ורצון ) אבל אני מחפש פרטים ולא מוצא.

יש לי אחד כזה בבית אבל אני לא יכול לפתוח אותו עכשיו כדי לראות מה יש בו בפניים אולי למישו יש תמונה שלו של הCHIP בקיצר שהוא פתוח(לא שמוציאים את הפנאל אלא שמוציא את המסך וכו)?

תנסה ללכת לאתר של ה FCC, מכיוון שהם בודקים את כל המוצרים האלחוטיים ומתעדים אותם כולל תמונות של החומרה, אולי יש שם את ה NGAGE:

צריך לחפש פה:

https://gullfoss2.fcc.gov/prod/oet/cf/eas/reports/GenericSearch.cfm

למשל אם אתה מחפש את ה APPLE AIRPORT EXPRESS:

https://gullfoss2.fcc.gov/prod/oet/cf/eas/reports/ViewExhibitReport.cfm?mode=Exhibits&RequestTimeout=500&calledFromFrame=N&application_id=616249&fcc_id='BCGA1084'

אתה יכול לראות שם ב INTERNAL PHOTOS:

https://gullfoss2.fcc.gov/prod/oet/forms/blobs/retrieve.cgi?attachment_id=428763&native_or_pdf=pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...