הכרטיס של גיגהבייט אותו אחד אם שני 6600GT כמה תמונות חדשות!! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס של גיגהבייט אותו אחד אם שני 6600GT כמה תמונות חדשות!!

אורח voodooman

Recommended Posts

אין הבדל בביצועים בין זה לבין 6600GT בSLI סטאנדרטי, זה אותו דבר רק על כרטיס אחד, ולא זה כבר SLI אתה לא יכול לחבר עוד כרטיס כזה אליו.

באמת?

The 3D1's two processors communicate through Nvidia's SLI interface and achieved 14,293 points in 3DMark2003, sources at Gigabyte said. This would not only be almost twice the performance of a regular 6600 GT card, but also more than ATI's Radeon X850 XT Platinum Edition, which achieved in Gigabyte's test environment 13,271 points and Nvidia's GeForce 6800 Ultra, which posted 12,680 point

http://www.tomshardware.com/hardnews/20041216_115811.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני מניח שחברות נוספות ילכו בעקבות , אולי אפילו בעצמה ,

זה יוביל לירידת מחירים , של בעלי כפולה , סה"כ כרטיס עם כפולה יותר זול לייצור , מאשר שני כרטיסים בחיבור SLI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nVIDIA לא מייצרת כרטיסי מסך. וזה לא ממש זול יותר, הASIC של הכרטיס צריך להיות רב שכבתי, עלות היצור זהה כמעט. אתה דוחס שתי כרטיסים שלמים, עד לפרט האחרון, על PCB אחד, זה לא פשוט. ועדיין בהתחשב בבעיות התאימות של הSLI, אני לא חושב שכרטיסים כאלה ימכרו לחוד. בנוסף לזה בזמן הVoodoo היו כמה נסיונות כאלה, וזה לא תפס תאוצה מעולם, אני לא חושב שהפעם זה יהיה שונה בהרבה, אולי עוד חברה או שניים יצאו עם גרסאות כאלה, אבל כמות האנשים שתקנה את הכרטיס הזה תיהיה אפסית, זה לא שווה את זה.

כרטיסי הhigh end "האמיתיים" עדיפים במצבים להם אתה זקוק לכרטיס high end.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק כמה 2 6600GT בSLI רגיל מקבלים, זאת אותה התוצאה, הדבר הזה הוא שום דבר מעבר לSLI הרגיל של 3Dfx, אהמ סליחה .

אני לא יודע מה המפרט שהחבר'ה בג'יגהבייט אבל כעיקרון שתי 6600GT בSLI רגיל מוציאים ציונים פחותים מאלו של 6800GT וה6600GT הזה מוציא יותר ביצועים מX850XTPE !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ב3Dmark שני 6600GT מוציאים כ14-14.5K עם הדרייברים האחרונים, אבל עדיין מכיוון שזה עדיין בסה"כ 6600GT ברגע שתפעיל פילטרים או רז' גבוהה הכרטיס הזה יחנק כמו גדול.

גם אם GB הגדילה את המהירויות הכרטיס הזה עדיין יהיה מוגבל מהמגבלות של ה6600 ושל הSLI, סצנות שידרשו הרבה , ירונדרו בצורה הרבה יותר איטית, מעל 6800gt פשוט ויחיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיו בריאים.....

GIGABYTE רק עשתה דיל של הכרטיס יחד עם הלוח זה לא אומר שאי אפשר לקנות אותו לחוד :screwy:

ולפי מה שרושם הוא יעלה פחות מפתרונות הHIGH END

זה אמר שנניח שהכרטיס יעלה 2000 שקל ולוח של עולה 1050 אצל פנדה זה אומר שביחד זה 3050!! או במקרה הגרוע 3370...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עדיין מכיוון שזה עדיין בסה"כ 6600GT ברגע שתפעיל פילטרים או רז' גבוהה הכרטיס הזה יחנק כמו גדול.

דוגמה אני באמת מעריך את הידע שלך אבל חבל שהפעם לא בחנת את הפרטים הקטנים:

הכרטיס המדובר הוא ה 6600GT הראשון בעל רוחב אפיק של 256bit מה שסביר להניח יסייע להתגבר על המחנק ממנו סובל ה 6600GT בעת טיפול ברזולוציות גבוהות ו/או פילטרים. גם הזכרון מרשים מאוד - 1120/1.6ns .

לדעתי יש למה לצפות מהכרטיס הזה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמה אני באמת מעריך את הידע שלך אבל חבל שהפעם לא בחנת את הפרטים הקטנים:

הכרטיס המדובר הוא ה 6600GT הראשון בעל רוחב אפיק של 256bit מה שסביר להניח יסייע להתגבר על המחנק ממנו סובל ה 6600GT בעת טיפול ברזולוציות גבוהות ו/או פילטרים. גם הזכרון מרשים מאוד - 1120/1.6ns .

לדעתי יש למה לצפות מהכרטיס הזה  :xyxthumbs:

לא, זה שני בקרי נפרדים, לכל ליבה של 128bit, כל כרטיס מכיל ליבה, בקר 128bit ו128mb נפרדים, ההגבלות עדיין נשארות באבועה בועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש ממש לא... אני אפילו לא יודע איפה להתחיל כדי להסביר לך כמה אתה טועה

אם התכוונת אליי כרגע דוגמא אשר את מה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ב3Dmark שני 6600GT מוציאים כ14-14.5K עם הדרייברים האחרונים, אבל עדיין מכיוון שזה עדיין בסה"כ 6600GT ברגע שתפעיל פילטרים או רז' גבוהה הכרטיס הזה יחנק כמו גדול.

יש הרבה Forceware אחרונים לאילו מהם אתה מתכוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...