המערכת החדשה בהרצה - תמונות בעיקר. - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המערכת החדשה בהרצה - תמונות בעיקר.

cupra

Recommended Posts

ליאור למה אתה עונה בכלל לטרול הזה?

בכל מקרה תתחדש, יותר ממגיע לך :) מחכה לוויפו צ'יל.

הדבר היחיד שמבאס שלא עלה לך הציון ב2003 אני עדיין עובר אותך :smile1:

ב2005 עברת אותי כמה מאות, אבל AM3 אתה משאיר לי אבק :<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוא נגיד ככה אכן זה נראה מוזר אבל הי תראו אם יש לו כסף בגלל אבא או שכמוני עבד וחסך שנה שלמה כסף בשביל לקנות מחשב חדש אז שהיה לו בכיף

הוא אוהב את זה כמו שאני אוהב תמחשב שלי אז יאללה תעזבו תבן אדם הוא אובר קלוקר מטורף שרוצה לראות 10k הופכים לציפס מטוגן היטב שהיה לו בס22ה וקופרה אף פעם לא אכלתי ארוחה של 5k על האש אז תזמין אותי אוקי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור למה אתה עונה בכלל לטרול הזה?

בכל מקרה תתחדש, יותר ממגיע לך :) מחכה לוויפו צ'יל.

הדבר היחיד שמבאס שלא עלה לך הציון ב2003 אני עדיין עובר אותך   :smile1:

ב2005 עברת אותי כמה מאות, אבל AM3 אתה משאיר לי אבק :<

וולה צבי אני עצלן, צריך להחליף דריוור לדעתי  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

תגיד רשמת את זה לצחוק כן? :silly:

זה הרי חח ;)

יאללה אני גם מתחיל באוברקלוק אם מערכת:

3200+ NC

הייפר 6

512 מגה DDR500 סטיק אחד

DFI LANPARTY UT

וכרטיס מסך זבל 9700 פרו

מקווה להגיע לאיזה 2800 מה"צ חח :smile1: :smile1: :smile1: :smile1:

---------------------------------------------------

תתחדש אחי לא ראיתי תא זה אחלה מערכת!! הלוואי עליי חח :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה  :yelclap: :yelclap: :yelclap:

מעורר קנאה והתפעלות בכל קנה מידה ובהחלט מעלה את הרמה בארץ וגם את הפורום :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

מבין את קופרה שמפרסם דבר כזה וצריך להתמודד עם שטויות של ילדים(ולהבא הוא יחשוב פעמיים לפני שהוא  יפרסם כאן משהו)

אם יש שאלה עניינית סבבה אם לא ואין לכם משהו נחמד להגיד פשוט אל תגידו :pissed: :pissed: :pissed:

אני חושב גם להביא EE מחו"ל (בארץ המחיר פשוט מוגזם)וכמובן שלתת לו בראש :bash: הרי איזה מין אוברקלוקרים אתם :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני רשמתי הודעה לזה שרשם שעכשיו צריך מישהו אם מערכת 4 אקסטרים!!

המערכת שלו מרשיהמ בהחלט תהנה אחי וגם אני כזה לא מחליף הכל במכה קונה פה ושם חלק חח אז אין יל מושג כמה אני מבזבז על המחשב אני מעריך שהרבה חח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות נפוצה שלא מעט אנשים עושים ומקבלים מערכת לא יציבה, הצבעים של ה dimm לא עוזרים להפך.

זיכרונות במהירות של 333mhz מחוברים על 1 3 או ב 2 4.

זיכרונות 400mhz ומעלה ב 1 2 או 3 4 כדי לעבוד  ב dual.

1 2 לא יציבים בחלק לא קטן מהלוחות וככה גם אצלי ולכן נותר לעבוד ב 3 4 כ dual

שם אגב יש יציבות מוחלטת, אני יציב שם על 260mhz ב t1 או 290 ב t2 עם 2.75v בתיזמונים גבוהים שזה יפה (אבל לא חסר זיכרונות טובים יותר  ;)).

אמת זה מפתיע אבל זה תלוי בלוח ובצ'יפסט.

זה הלוח שלי

6728.jpg

רואים בצד שצריך אחד ירוק ואחד שגול [1 ו-3, ו-2 ו-4]

לעומת הלוח שלך:

7025.jpg

בכל מקרה תתחדש איזה מחשב סוס!

:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את רובו המכריע של התרד, ואני מבין את המפרגנים וגם את אלה עם השאלות המקניטות.

אני מסכים איתך לחלוטין על עניין הרמה פה, אני מבין למה יש לך 100 הודעות ב3 שנים :)

אבל

אני מנסה לחשוב על מה בדיוק להגיד כל הכבוד, אני לא מוצא... אני לא רוצה לבאס את החגיגה אבל לקנות חלקים בלא מעט כסף וזהו... זה לא זה... כל ילד עם ארנק מספיק גדול יכול גם.

אין במחשב נגיעה אמיתית שלך, אולי כמה דברים קטנים ולא משמעותיים אבל בדברים המהותיים שקשורים ישירות לOC אין לך נגיעה כלל.

אכן זה מחשב מהיר רצח - הוא היה כזה גם לפני שקנית אותו - ואכן הוא יקר מאוד וכן הוא שלך...

כמו שנאמר "רפי, תרגש אותי"

נ.ב אם אתה בעניין הגז תפנה אלי ונוסיף קצת פלפל לעניין ;)

סה"כ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני  חושב גם להביא EE מחו"ל (בארץ המחיר פשוט מוגזם)וכמובן שלתת לו בראש :bash: הרי איזה מין אוברקלוקרים אתם  :silly: :silly:

תביא דותן עם לוח DFI. יותר זול בהרבה מהאקטרים ותרים אותו יותר גבוה מהאקסטרים (וכל מעבד אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את רובו המכריע של התרד, ואני מבין את המפרגנים וגם את אלה עם השאלות המקניטות.

אני מסכים איתך לחלוטין על עניין הרמה פה, אני מבין למה יש לך 100 הודעות ב3 שנים :)

אבל

אני מנסה לחשוב על מה בדיוק להגיד כל הכבוד, אני לא מוצא... אני לא רוצה לבאס את החגיגה אבל לקנות חלקים בלא מעט כסף וזהו... זה לא זה... כל ילד עם ארנק מספיק גדול יכול גם.

אין במחשב נגיעה אמיתית שלך, אולי כמה דברים קטנים ולא משמעותיים אבל בדברים המהותיים שקשורים ישירות לOC אין לך נגיעה כלל.

אכן זה מחשב מהיר רצח - הוא היה כזה גם לפני שקנית אותו - ואכן הוא יקר מאוד וכן הוא שלך...

כמו שנאמר "רפי, תרגש אותי"

נ.ב אם אתה בעניין הגז תפנה אלי ונוסיף קצת פלפל לעניין ;)

סה"כ  :xyxthumbs:

כן אליאור, אתה צודק זה בעיה  אני לא היחד בסירה הזאת.

שתדע רק שאני לא רוצה את הכבוד,ואני האחרון שרוצה את זה, אם איתגרתי או שנתתי השראה למישהו אני את שלי עשיתי.

נעבור לעיניין הכסף, תכלס אתה צודק כל 1 עם הרבה כסף יכול להביא מערכת כזאת ואפילו יותר טובה, אבל לא כל 1 עושה את זה כי צריך להיות  :screwy: כמונו.

אגב באותו עיניין של כסף אני עדיין חושש ממערכות בנויות, לדעתי הם טובות לזמן קצר של ולא לזמן ארוך, בכל אופן אחריי שהבנק ירגע קצת אני מאוד מקווה להביא מאך2\ויפרציל ls, בינתיים זה אמור להיות יקר מאוד ואם אני יביא אז אני יהיה כמו רוב האקסטרימים בעולם (בלי ריגושים לדבריך).

אגב אני מקווה להביא בחודש בקרוב vx עם booster שיהיה יותר שמח (אפילו שלא תיהיה לי "נגיעה משלי" שוב - לדבריך).

נחזור לקטע של הפילפל

אם המערכת שלך יציבה אתה מוזמן אלי לכוס קפה (ואם מצלמת כמובן) ול 3.3 גיגה לפחות של פילפל  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההזמנה התקבלה (אתה עושה קפה טוב ?)

המערכת מסוגלת להחזיק כרגע עד 160W (שאני מסוגל לתת לה) באזור המינוס 15.

מקצה שיפורים נוסף מתוכנן להביא אותה לאזור המינוס 30 באותו עומס.

אני אשמח להריץ את המעבד שלך עם המערכת קרור שלי, יש עוד אחת ד"א, לכרטיס מסך אולי ?...

התכוונתי במקור שאם תרצה תפנה אלי ונתכנן לך אחת כדי שהFX לא יגיד שחם לו :)

יש לי פה גם booster אם צריך (ועוד הפתעות)

נ.ב 29שניות בכל מקרה זה רמה עולמית+

כשאני חושב על זה... אני מוציא *הרבה* יותר על האופנוע שלי... זה גם סוג של דפקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בטח חצי מהשירות שלי היה קרבי ביותר, בחצי השני הכנתי הרבה קפה ככה שיש לי ניסיון בזה ;D

אויי אם נשאף ל 29 שניות אין טעם להריץ את המערכת, עשיתי פעמיים כבר 29 שניות וכמו כלום אני עושה 30.

בקשר למערכות הבנויות, הכל טוב ויפה שזה להגיע לנקודה מסויימת ועם יד על הלב היית מחבר מערכת בנויה עם סיליקון אוטם באופן קבוע למערכת כמו שלי או בכלל ?

אני מחפש מערכת קבועה, ממש קבועה ואת זה רק מערכת קנויה תספק, לברר לא עולה אז נברר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...