המערכת החדשה בהרצה - תמונות בעיקר. - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המערכת החדשה בהרצה - תמונות בעיקר.

cupra

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמת אני לא יודע כמה זה משתלם (אבל אני רואה שכסף זה עדיפות שניה אצלך אחריי ביצועים)

רועי שפי מהפורום שהוא חבר שלי קנה עכשיו 3400+ וגיגה ראם TCCC ולוח אם LANPARTY UT 250GB

והגענו אצלי ל34 שניות בסופר פיי וזה עוד עם סטוק. ההבדל במחיר בין המעבדים הוא יותר מ3000 שקל נכון? זה באמת שווה את ההבדל ביצועים המזערי הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת אני לא יודע כמה זה משתלם (אבל אני רואה שכסף זה עדיפות שניה אצלך אחריי ביצועים)

רועי שפי מהפורום שהוא חבר שלי קנה עכשיו 3400+ וגיגה ראם TCCC ולוח אם LANPARTY UT 250GB

והגענו אצלי ל34 שניות בסופר פיי וזה עוד עם סטוק. ההבדל במחיר בין המעבדים הוא יותר מ3000 שקל נכון? זה באמת שווה את ההבדל ביצועים המזערי הזה?

מצד אחד זה סתם זריקת כסף אבל מיצד שני יש לך מערכת סוסה ושלא צריך שידרוג בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הטראד שלכם, כל הכבוד !

נעמיד דברים על דיוקם, הייתם עם סטוק אבל ב 0 מעלות, בדיוק כמו להיות עם סטוק בבית להגיד שהמערכת רצה עם קירור סטוק.

עוד הבדל קטן גדול זה היציבות, אני בספק שתגיעו ל 2.6-2.7 יציב, זה שהגעתם לפרק זמן קטן קבלו ח.ח

ההבדל בין ה 3400+ ל fx-55 הוא די גדול, אם הוא שווה 3000 שקל אז לא (אלא אם כן אתה משוגע - כמוני  ::) )  הכל רץ חזק בשתי המערכות,אם עוד כמה פריימים או שניות\דקות בקידוד שווים את הכסף תלוי בך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יצטרך לעשות את כול המודים שבעולם תוך סיכון קטלני של המעבד והלוח ולזכרונות על מנת להגיע ל3 גיגה ואם הוא יגיגע ישבור את השיא העולמי למעבדים הללו

אך ישבור את משך חיי המעבד לחודש והלכו 10000 שקל חבל!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מדהים. מערכת ממש חזקה.

ב. לכל אלה שאומרים "טחון" "יש כסף.." - זה ממש לא אומר כלום.

זה שיש מישהו שמשקיע במערכות חזקות כי ככה הוא אוהב זה אחלה וזה לא אומר בהכרח שיש לו כסף מיותר .

כשהתחביב העיקרי שלי היה אופנוע שטח אז השקעתי בו הרבה Kים. זה אומר שיש לי? לא. זה אומר שאת כל הגרושים האחרונים שלי מהעבודה הוצאתי עליו, ולפעמים נאלצתי לנסוע על האדים של הדלק או לקחת 20 שקל מחברים לטיול שטח קצרצר.

חוץ מזה, יש כאן אנשים שלוקחים חתיכת פח שקוראים לה מארז, עובדים עליה כמו חמורים חודש, ואז מקבלים חתיכת פח קצת יותר יפה שמהבהבת בשלל צבעים. לדעתי - הבעיה היא אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.

קודם כל OMFG! :jump:

דבר שני, WOW!

אחלה מערכת, לא חושב שראיתי מערכת יותר חזקה מזאת בישראל עדיין.

אז תתחדש וכל הכבוד על הOC, מקווה לראות עדכונים! :yelclap: :yelclap:

ד"א,

הקירור מים, של מי הוא ומאיפה קנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת לב שקודם אתה אומר שאתה לא מבין את אלה שאומרים שלא שווה להשקיע כ"כ הרבה בחומרת המחשב ואז אתה בעצמך אומר שלא שווה להשקיע במארז? :kopfpatsch:

עדיף שתקרא את התגובה שלי שוב ואז תבין.

במקרה שלא תבין גם בפעם השניה:

הפרנציפ הוא שלא בהכרח מי שקונה משהו יקר אז הוא "טחון" בכסף. אין מה לרדת עליו על זה. כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה בכסף שלו. העיקר שהוא רוכש מה שבא לו ומה שהוא אוהב.

והחלק השני של ההודעה הייתה להראות ש"הכל בעיני המתבונן":

יש כאלה שלא מבינים למה להשקיע כ"כ הרבה כסף "סתם" בחומרה יקרה שנותנת ביצועים, ויש אנשים סתומים כמוני שלא מבינים למה להפוך את הקופסה החיצונית של המחשב לקופסה ציבעונית מהבהבת שלא נותנת ביצועים (חוץ ממודינג לקירור המארז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...