איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך

YOU123

Recommended Posts

מה שאני רוצה לדעת זה, למה אתה מכיר את זה? ::)

(במחשבה שניה, אל תענה... :P)

ממממ... הגעתי לזה פעם דרך לינק בMIRC אם אני לא טועה (או שאולי אימייל או אנערף) בכל מקרה, לא שמרתי את הכתובת, פשוט תכתוב "how to get laid guide" ותמצא את זה ראשון בגוגל ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מקווה שלא אמרו את זה...

אבל כל מה שצריך זה להראות כמו מוסרי או אפילו להתנהג כמוהו...

;D

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, בשביל שיאהבו אותך, לפעמים אתה צריך להיות סנוב,ומגעיל ,לפעמים.!

באמת שינעל כבר.

מניאק= :itschy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A_MuMu, סחטיין על ההשקעה...אני מסכים איתך על כל מילה..

לפי דעתי בנות מתות על בנים שלא שמים עליהן.

ולא שלא שמים עליהן בכוונה ומתנהגים כמו מניאקים, אלא למשל כשאתה ממש דלוק על מישהי, ולא ממש איכפת לך ממישהי אחרת, אבל היא חמודה ואתה בכל זאת נחמד אליה (מתנהג רגיל) דווקא היא תרצה אותך..ופאק זה מעצבן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבוא לאיזו אחת כוסית,בסבבה תגיד לה תגידי את לובשת תחתוני חלל?

ואם היא תגיד מה?

ולא תיתן לך סטירה עד אז,תגיד לה כי התחת שלך פשוט לא מהעולם הזה!

עוד משהו שאני המצאתי(:

תבוא אליה תגיד לה ככה,קניתי מיטה חדשה רוצה לנסות אותה איתי? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין תקטע של להינעל. אני מבין שדיון ינעל אם סוטים מהנושא או חורגים מהכללים אבל אם זה לא מעניין אותך למה אתה נכנס ומראה לכל העולם שאין לך מה לעשות כרגע?!

לא משנה. אני לא מנהל את הפורום תעשו מה בא לכם.

Harry -

בחדר זה למתקדמים אני התכוונתי למצב שקורה שבו חדרי הופכים לחוג פנויים פנויות. לא מעט אנשים הולכים לשם לחפש משהו. הרעיון בבסיס הוא מעולה.

א. זה מקום כמו כל מקום אחר שיש בו אנשים ולכן יש לך סיכוי טוב לפגוש בו מישהו שיעניין אותך

ב. כבר יש לכם נושא משותף לדבר עליו (לאלו שהולכים לחדר יש נטייה לדבר על זה בלי הפסקה ובאריכות).

ג. אתה רואה אנשים כשהם לא במיטבם ככה שאין לך הפתעות עצובות כמו שיכול לקרות אחרי שיורד האיפור ונעלמת חזיית ה- push up. מה גם שאנשים עושים פחות דאווינים כשהם מזיעים ומסריחים :)

ד. אתה יכול להיות בטוח שאותו אדם מתאמן :)

החיסרון הוא שיש מלא אנשים שחושבים ככה ואז שוב יש לך את אותו מצב של מועדונים. כמות גדולה של אנשים שמנסה לעשות רושם. קשה להתבלט במקום כזה, אפילו יותר ממועדון. במועדון אתה לפחות נראה במיטבך וגם אין סיכוי שיתפש לך שריר בניסיון להראות איזה כלי אתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל חכמי העיר חלם כאן, שאומרים ללכת לחדר ולעשות פרסות על מרצדס מול הבי"ס... תגידו את האמת...

אתם רוצים בחורה שתרצה אתכם בגלל מה שיש לכם, או בחורה שתרצה אתכם למרות מה שאין לכם? (חוץ משכל).

תחשבו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיקר בטחון עצמי, שחלק ממנו זה עניין של גישה. אני לא מדבר על גישה של איך אתה מדבר או מתנהג לאנשים אחרים, אני מדבר על גישה לחיים - האם אני יחשוב על "יאוו איזה כוסית אבל אין לי סיכוי איתה היא לא תרצה מישהו כמוני" או "יאללה אין מה להפסיד, ואם היא לא מעוניינת, הפסד שלה, יש הרבה דגים בים".

ושוב - ביטחון עצמי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...